Bayern über alles

Akademika

Active Member
:) Сори за офтопика, но не издържах :) И така предприемачи футболни фенове кой ще вземе финала на Алианц Арена. Аз имам идея де :)
 
От: Bayern über alles

Челси , време им е .. освен ако съдиите не подпрат Байерн ,защото са домакини, и тази вечер се видя , че съдията доста свири за тях..
 
От: Bayern über alles

+1 за Байерн :) Всички подценяват немците. Те рядко стигат до финал, ама там не се дават никак лесно :)
 
От: Bayern über alles

Челси , време им е .. освен ако съдиите не подпрат Байерн ,защото са домакини, и тази вечер се видя , че съдията доста свири за тях..

И аз забелязах,че съдията ги подпираше,Но заслужена победа на Байерн надявам се да станат шампиони!
 
От: Bayern über alles

Това лично аз го приемам като един малък персонален триумф на Швайни. Заради онова хоро на интервюто след мача с испания на европейското ако се не бъркам. Много не спортменско беше. Мед ми капна на сърцето как му го сложи на касиляс дет подскачаше най- отпред тогава заедно с тоз дет се опита да убие някой от публиката днес :)

Жалко само за UEFА, че няма да изкарат толкова пари тая година. Финал между съдийския отбор и балерините щеше да е къде по- доходоносен...

пп: Футбол по начало ми се струва лоша идея за форумна тема... почти колкото "продвам си сайта за ХХХХХ лв." :)

едит:иии някой от админите ако бъде така добър да оправи заглавието заради "U"-то цена няма да има...
 
От: Bayern über alles

Не съм фен, на Челси, но смятам че те го заслъжават, доста път изввървяха и много балтии от съдиите ядоха. Като цяло голям мач очаквам да стане - но се изкефих на макс как детонираха испанците, а от лични пристрастия съм за Байерн :) да видим пак казвам голям сблъсък ще е - писна ми да гледам симулатните от юга или пък от севера с техните съдийски подкрепи, а истински футбол от колко време не съм гледал не е истина - гледаме някви конторлирани среди - манчовциите печелят като разпрани а на м/у сцена падат като разпрани - ебаси и футбола дето е
 
Байерн Мюнхен много ясно, какво пишете без подготовка? Знаете ли Челси без колко ключови играчи излизат! Няма как да стане! Арийците ще рулират!
 
От: Bayern über alles

ти що пишеш без подготовка, челси бяха с 10 играчи и направиха хикс на ноу камп - тука говорим за сила на духа, а тя над всичко - точно за това говоря това е иситнския футбол, а не симулативните мизерщини и съдийски съпортвото справка пред 3 години барса и челси
 
Без 10, а сега ще бъдат без още повече, който получиха картони! Айде няма да ти се обенсявам на теб за дух и т.н. Ако са в пълен състав съм съгласен, ама ти явно и някакъв "челсист"
 
От: Bayern über alles

Жив съм след снощния мач. Заклет фен съм на баварците и снощи не знаех на кой свят съм, но мисля, че с оглед на показаното от двата мача на полуфинала Байерн заслужено ще играе финал. За там нищо не знае, финал е. А както видяхме Челси въобще не са за подценяване. Все пак мисля, че ушатата купа ще акостира за Зебенер щрасе!

ПП. Ако има байернисти мога да съдействам за фен клуба в България, а и за официалния. ;)
 
От: Bayern über alles

Ти съдействай за билети по-добре :)
Жив съм след снощния мач. Заклет фен съм на баварците и снощи не знаех на кой свят съм, но мисля, че с оглед на показаното от двата мача на полуфинала Байерн заслужено ще играе финал. За там нищо не знае, финал е. А както видяхме Челси въобще не са за подценяване. Все пак мисля, че ушатата купа ще акостира за Зебенер щрасе!

ПП. Ако има байернисти мога да съдействам за фен клуба в България, а и за официалния. ;)
 
От: Bayern über alles

Е там шанса е почти никакъв. Отпускат по един билет на човек с членска карта и 4 за фен клуб, но всичко това на лотариен принцип. Днес четох, че има постъпили на 1 млн заявки за билети. За фенове на двата отбора се отпускат по 17 500 билета, останалите за късметлиите. Не ми се мисли на черно какви висини ще достигнат.
 
От: Bayern über alles

Е да де за това иде реч, че епо билет на фен. Издирваме фенове готови да си купят, но не и да идат на мача, при положение, че ще е в Мюнхен. :clap:
Остава варианта Marienplatz :cry:
 
От: Bayern über alles

И двата отбора ми бяха фаворити на полуфиналите и се изкефих много как го набутаха на Барса и на Реал - Особено на барса дето еба майката на удоволствието от гледането на мач. Определено финалът между тези два отбора ще е по приятен за гледане от такъв между испанците.

Имам едни сто евра в един акаунт на спортингбет дето дремат повече от година и без това вече не влизам ще взема да ги ударя на Баерн да не са ми премисъл кога ще ми закрият акаунта и ще изгорят :)
 
От: Bayern über alles

Имам едни сто евра в един акаунт на спортингбет дето дремат повече от година и без това вече не влизам ще взема да ги ударя на Баерн

По-добре ги дай за благотворителност, от колкото да нахраниш букмейкъра :)
 

Горе