Търся: Beauty Bloggers

TaloV

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
23   0   0
Здравейте,

Наши клиенти са 2 известни мари за козметика, които няма да споменавам тук.
Търсим Beauty блогърки, на които да изпратим избрани от тях продукти, които да тестват и да напишат след това кратко ревю в блоговете си.

Ако има желаещи - нека да ми пишат.

Важно: Не предлагаме заплащане за момента (освен избраните продукти, които остават за Вас), а просто тестово искаме да видим как ще се получи. При добър ефект ще започнем дългосрочна работа.

Ще помоля без излишен спам в темата.
 
Може ли да ми изпратите профилите си, за да погледна колко последователи имате и ще дискутирам това с клиента. След това ще напиша тук дали ще пускаме и в инстаграм. Благодаря.
 
грозните не могат ли да ти напишат ревю
 
Тук няма да намериш, съмнявам се бюти блогъри да влизат в Предприемач. Пиши им на фб страниците или на мейл.
 
Здравейте,

Наши клиенти са 2 известни мари за козметика, които няма да споменавам тук.
Търсим Beauty блогърки, на които да изпратим избрани от тях продукти, които да тестват и да напишат след това кратко ревю в блоговете си.

Ако има желаещи - нека да ми пишат.

Важно: Не предлагаме заплащане за момента (освен избраните продукти, които остават за Вас), а просто тестово искаме да видим как ще се получи. При добър ефект ще започнем дългосрочна работа.

Ще помоля без излишен спам в темата.


1. Блогър (полза никаква) трябва ти youtube Влогър, но да, никой няма да се хване "Известен" да ти прави ревюта срещу това да остане козметиката за него.
2. В този форум няма нито 1 от тях и не е тук мястото на което да се свържеш с подобни хора.

Пригответе си бюджет, след което намерете каналите им и се свържете с тях за да преговаряте.

Мога да съдействам до краен резултат - рекламата имам връзка с всички големи влогъри и могат да бъдат рекламирани най различни продукти както с ревю в youtube така и с постове в инстаграм, НО СИ ТРЯБВАТ ПАРИ : )))
Успех!
 
Може ли аз?
 

Горе