BidVertiser

joy_angels

New Member
Здравейте, Предприемачи!
Има ли някой опит тук с BidVertiser? Знам, че ще препоръчате Гугъл адсенс, но след като ми закриха акаунта като на мишок, не искам да се занимавам повече с тях. Благодаря за всяка информация!
 
пеи пер клик реклама на техника предимо за САЩ Канада посетители за остналия свят показват някакви не толкова готини реклами но ставали

питаите блинки като влезе тои ги е разцъквал повече това е неговия реферал линк ..... :roll:
 
И мен като ме изритаха търсех алтернативи и точно на Bidvertiser се натъкнах.. Незнам много са ми съмнителни тия, но както и да е "като няма риба и рака е риба" :D
 
4 цента на всичките импресии за международни реклами

новата система съкс :| Иначе тези които цъкат US трафик не съм чул някои да се оплаче даже имаше доста позитивни отзиви


http://www.predpriemach.com/viewtopic.php?t=2003&start=24#22647
 
И аз ще си кажа мнението.
Първо подкрепям идеята на coolice, за WidgetBucks набирам само даунлайн - не се занимавам с рекламата на продуктите. Плащат с PayPal & Checks. Това е което мога да кажа, лесни са за сетъпване на кампания, имат не лоши реферал банери, това много ми хареса в тях.

А колкото до BidVertiser - плащат по лошо от AdSense със сигурност, ето и статса ми:

Total Clicks: 5
Total Balance: $1.65
Като имаше и кликове на няколко мижави центове. Ако има нещо ще следя темата - успехи. :wink:
 
От Уидгетовете не мога да се оплача, но ако не ви е щатски или Канадски трафика определено не си заслужава......
Иначе тоя месец ми е по слабо, тъй като съм ги махнал от половината си сайтове по една причина, но пак бива....
screenshotzt0.jpg

Не знам дали съм питал преди, но някой знае ли нещо което да е на по висока цена за клик от тия 42 цента....
 
Благодаря на всички за мнението.
На въпроса за кликовете - от BidVertiser имам 2 клика, всеки 0.84 USD. Кликовете от гугъл адсенс бяха по 4-15 цента, рядко повече. Но рекламите на BidВертисер са определено много бедни.

Има ли БГ компания, която да предлага pey-per-click?
 
От: BidVertiser

Аз от няколко дена ползвам BidVertiser , но изобщо не съм доволен от тях :mad:
Без име.png
За какво си говорим ?!?:mad: Защо при 14,978 импресии и 214 клика имам приход 0.00$, някой може ли да ми обясни?
 
От: BidVertiser

Определено и аз не съм доволен. Пробвах ги преди време и горе долу нещо такова, което описваш имаше като резултати. Това го отдавам на некликаемите им реклами и в същото време на някакви техни алгоритми, които смятат колко взимаш на клик. Често хората мислят, че е добра алтернатива на други такива партньорски мрежи, но уви, не съвсем. За БГ сайт даже не бих го препоръчал. Виж за ЕН, може да се пробва, макар че това, което имах като резултати беше точно от ЕН сайт.
 
От: BidVertiser

И аз ще си кажа мнението.
Първо подкрепям идеята на coolice, за WidgetBucks набирам само даунлайн - не се занимавам с рекламата на продуктите. Плащат с PayPal & Checks. Това е което мога да кажа, лесни са за сетъпване на кампания, имат не лоши реферал банери, това много ми хареса в тях.

А как мога да се регистрирам в WidgetBucks (не виждам линк за рег.в сайта) и стават ли за Блогър? Ако може да обясниш по подробно.Благодаря!
 
От: BidVertiser

Добра кажете една добра адд мрежа и аз не съм много на ясно
 
От: BidVertiser

Ето ги топ 10 алтернативи на Google Adwords които може да изполваш според една статия на която попаднах.
Препоръки не мога да дам. Не съм голям фен на CPC. Ако някой е работил с тях нека си сподели мнението.
1. Yahoo! Bing Network
2. BuySellAds
3. AdRoll
4. 7Search
5. InfoLinks
6. Kontextua
7. DNTX.com
8. AdLandmark
9. Sponsored Tweets
10. ADsmonster

Разгледай ги и намери коя от тях ще може да ти достави най-таргетиран трафик за най-малка инвестиция.
 

Горе