Bitcoin / Биткойн

Еми ще чакам тогава, да видим какво ще стане.
аз ще чакам да се удвоят и ще извадя половината, така в най-лошия случай ще съм на 0
не мога да дам съвет на никой кой какво да прави, защото всеки сам преценява колко е готов да загуби :)
Пишат ми на лично с въпроса дали да купуват, също не знам, аз наблюдавах седмица как се движат тия валути, потърсих инфо за повечето докато преценя коя има вероятност за растеж и за това намерих за рипъл някакви факти подкрепящи теорията ми, че може би е перспективна. Оказа се точно на време, в началото очаквах да стане 0.1 и за това сметнах, че при 0.05 е точния момент за покупка. Дали сега е време за продаване всички, които са купили - сигурно, все пак 100% доходност за 3 дена е нещо нереално ;D
 
Няма грам фундамент под тия поскъпвания.
Не е препоръка за инвестиция!
 
то ще се спука, но не пречи някой да изкара много пари
още помня как съдружника ми преди 5-6 г. викаше дай да купим биткойни за по 15$, а аз му викам - "мне, трябва ми кола" и с 10000 лв си купих едно пробито ауди, ако бях купил биткойни щях да имам 1 милион долара :D
 
то ще се спука, но не пречи някой да изкара много пари
още помня как съдружника ми преди 5-6 г. викаше дай да купим биткойни за по 15$, а аз му викам - "мне, трябва ми кола" и с 10000 лв си купих едно пробито ауди, ако бях купил биткойни щях да имам 1 милион долара :D

Трудно става, защото може би щеше да го продадеш при 50-100 долара. :D
 
то ще се спука, но не пречи някой да изкара много пари
още помня как съдружника ми преди 5-6 г. викаше дай да купим биткойни за по 15$, а аз му викам - "мне, трябва ми кола" и с 10000 лв си купих едно пробито ауди, ако бях купил биткойни щях да имам 1 милион долара :D
То ако знаеш какво ще стане със сигурност - ще станеш милионер и от акции, петрол и хартиени валути. Ако беше набутал в PeerCoin или Namecoin сега щеше да ги изгубиш. А бяха нова генерация валути и много по-добре замислени. Преди Биткойн федералните убиха няколко подобни опита.
 
Последно редактирано:
е , стана 15 цента, 300% за 1 седмица не е зле. Аз лично след 0.20 цента ще изляза
 
Аз сега погледнах ETH, гони 100$. Не беше ли преди няколко месеца 2-3 долара парчето?
 
Аз сега погледнах ETH, гони 100$. Не беше ли преди няколко месеца 2-3 долара парчето?
беше 25$ преди 2 месеца
ама понеже в основата му стои руснак, а на руснак не можеш да вярваш аз пропуснах :D
 
Я споделете къде е най-доброто местенце за покупки с възможност за голям избор от валути и какво ви е мнението за най-ниските възможности.
Към тях съм се ориентирал поради простата причина че тези 0.0000002 при покупка мога да си ги чакам бая време без да ги мисля изобщо :) Bitcoin си е още супер нереална валута за мен миналата година като падна на $450 всеки го чакаше да стигне до 50 долара сега 1700. Тези дни ще взема да чекна да видя с една и съща инвестиция кой е извадил повече човек с копачка или директно купувач (спрямо цена за копачки, разходи и ако всяко изгоряло нещо го покрива гаранция :D)
upload_2017-5-9_12-24-46.png
 
Може да погледнеш дали Poloniex ти удовлетворява нуждите.
Има ли как да се провери всички валути които се предлагат в даден сайт. Като цяло смятам да си направя едномесечен тест с инвестиция от всеки ден по $20 в най-евтините валути и да си ги забия да чакат така занапред. Нещо такова, но така като гледам повечето платформи предлагат предимно по-големите валути
upload_2017-5-9_14-28-50.png
 
Има тия (+ няколко още [15-20], ако смениш табовете горе):

59750cd3c4be42d29e940128580e132d.png


А като кликнеш на някоя от валутите излиза:

887c30934c384c23801b12984dcba71a.png
 
запецна тоз ripple на 17-18 и тва е :D
който е купил на 0.05 може да продаде и да си харчи парите, да почерпите, ей :D
 

Горе