Bitcoin / Биткойн

Четох тези дни анализи за Суискойн. Предричат му бляскаво бъдеще и да е новия Биткойн след време.
 
Има ли файда сега на тези цени да се купува?


1f468-1f3fb.png
:купувай btc ($250)
1f471-1f3fb.png
:никога
1f468-1f3fb.png
:купувай btc ($450)
1f471-1f3fb.png
:много скъпо
1f468-1f3fb.png
:купувай btc ($800)
1f471-1f3fb.png
:хммм
1f468-1f3fb.png
:купувай btc ($1100)
1f471-1f3fb.png
:когато падне за корекция
1f471-1f3fb.png
:да купя ли сега?? ($1.8k)
 
Тук-таме някой появяващ се с фразата "тва е балон, бягайте далеч" и картинката заспива. :D
 
Е па не е ли балон :D дългосрочно да си набиеш парите за къщата, примерно, в такава хуйня трябва да си безмозъчен кретен :D
Да вкараш някой лев, който не те бърка - става. Примерно с тоя рипъл, втори път вкарах към 7500 лв на цена 0.20 и падна на 0.14, сещаш ли се, че ако си вкарал последните си пари и падне така яко и си остане там ще се метнеш от някъде :D
 
Сегашната му цена е много висока, за да се рискува каквото и да било камо ли да инвестираш пари, които не си готов да преглътнеш.
Факт е обаче, че някои по-предприемчиви спечелиха доста пари, а все още "балонът" е жив и започва да се интегрира лека-полека като валута.
 
биткойна си загуби основното предимство - ниските такси за транзакция при малки суми, безмерната наглост на китайските миньори, които се противопоставят на увеличението на размера на блока над 1MB ще им изиграе лоша шега, примерно цената на лайткойн се раздвижи след като приеха segwit
 
И на мен ми е интересно с тези криптовалути , та реших и аз да влезна скромно в играта :)
Вече съм горд притежател на 500 ripple xrp
След години като стигнат сегашната цена на биткойн ще продавам :D
 
макс 50 цента да стане тоя рипъл, нещо запецна.
цяла седмица седя в минус, чак днес съм на малък +
дори се чудя дали да продам и да не се занимавам с тъпотии ;D
 
макс 50 цента да стане тоя рипъл, нещо запецна.
цяла седмица седя в минус, чак днес съм на малък +
дори се чудя дали да продам и да не се занимавам с тъпотии ;D
Не продавай, изчакай няколко месеца, защото ще има някакъв анонс през Юни и се говори, че валутата ще бъде заключена т.е бройката няма да може да расте, което значи, че цената може да скочи доста.
 
Откъде купувате? Регнах се в bitstamp, преди 3 дни и още не съм одобрен..
 

Горе