Bitcoin / Биткойн

Направих си портфейл в paxful искам да вкарам 300 долара директно в покупка на биткойн чрез Paypal при което това ми изкарва като оферти:
Правилно ли разбирам, че най-евтината оферта която мога да взема е на цена от $2797 за биткойн при цена в маркетите от $2148
А в този paxful после как могат да се обръщат парите обратно към Paypal или карта- трябва да чакам някой да ми купи обявените валиути или може да продадеш всичко когато пожелаеш ?


upload_2017-5-22_11-28-10.png
 
Оставете го това Крипто: ТУК гледайте и сравнявайте къде най-изгодно се продават и оттам взимайте
 
Какви са тия разплащания Epay, Easypay и да нямат плащане с Paypal или кредитна карта, не го разбирам това.
Иначе мерси добре, че не поръчах веднага от по-горните оферти :D
 
Какви са тия разплащания Epay, Easypay и да нямат плащане с Paypal или кредитна карта, не го разбирам това.
Иначе мерси добре, че не поръчах веднага от по-горните оферти :D
До колкото знам пейпал не поддържат биткойн. Тоя твоя сайт как го поддържа не знам...
 
Не всички порфейли , поддържат всички валути. Та трябва няколко да има човек в зависимост какво ще купува. Естествено Биткойна се поддържа от всички , но говоря за другите валути.
 
В момента като гледам статистиките април-май всичките тези криптовалути в poloniex бележат хипер ръст сравнение с преди 2 месеца. Не е ли по разумното да се изчака цената на биткойна да се спука отново, понеже през последните години това винаги става като се срине неговата цена отново тогава и тези жалките валути пак ще стигнат минималните си нива до следващото покачване на биткойна или вече се очаква да мине $3000
 
В момента като гледам статистиките април-май всичките тези криптовалути в poloniex бележат хипер ръст сравнение с преди 2 месеца. Не е ли по разумното да се изчака цената на биткойна да се спука отново, понеже през последните години това винаги става като се срине неговата цена отново тогава и тези жалките валути пак ще стигнат минималните си нива до следващото покачване на биткойна или вече се очаква да мине $3000
Ако някой знаеше как ще върви цената , докога ще върви нагоре и кога ще падне - най-вероятно щеше да е милиардер.
 
А от bittrex.com пазарувате ли, гледам имат много по голямо разнообразие от валути за разлика от paxful. Дали имат някакви изисквания относно регистрация, верификация и трейд ?
 
А от bittrex.com пазарувате ли, гледам имат много по голямо разнообразие от валути за разлика от paxful. Дали имат някакви изисквания относно регистрация, верификация и трейд ?
от там взех редкойна защото по другите борси го няма още
Иначе регистрацията е за минути , после прехвърлих от друга борса биткойни , стигнаха за 30 мин някъде и купих редкойните. сега чакам дали ще се дигне цената

Като цяло гледай валутите тук :https://coinmarketcap.com
като си харесаш валута , цъкаш на нея и има таб маркет , в който виждаш къде се продават. После от всяка една борса може да обърнеш в биткойн и да си ги прехвърлиш където искаш или директно да ги продадеш през крипто.бг например.
 
Като пуснете парите по еконт на Rgcoins.com колко време отнема докато получите сумата в портфейла си, че час и половина вече нищо ?
 
Като пуснете парите по еконт на Rgcoins.com колко време отнема докато получите сумата в портфейла си, че час и половина вече нищо ?

Звънни им. В момента има забавяне по целия чейн (нормално е)
 
Какви са тия разплащания Epay, Easypay и да нямат плащане с Paypal или кредитна карта, не го разбирам това.
Иначе мерси добре, че не поръчах веднага от по-горните оферти :D
Paypal дори затварят акаунти за покупка на биткойни през тази система. Не е препоръчително да се прави. Не се поддържат кредитни карти заради многото измами.... Ти ми намери сайт през който мога да си купя така.... пък ще стане много интересно....
 
Звънни им. В момента има забавяне по целия чейн (нормално е)
Казаха ми че по Еконт винаги имало забавяне, което вече е 5 часа. Не че съм им пуснал много пари де $150 реших да пусна днес за тест да тествам целия път до покупката ама най-вероятно чак утре ще стане
 
Последно редактирано:
Звънни им. В момента има забавяне по целия чейн (нормално е)
Aко отсега Бибиткойн се претоварва, а дори по новините не го отразяват - каква световна валута ще става? Koлко десетки гигабайта единичен файл стана блокчейна, че не ми се търси. Той отсега бъгва като ви слушам.
 

Горе