Bitcoin / Биткойн

Не е такса, пич. Просто е задължително във портфейла ти винаги да има МИНИМУМ 20 рипъла. Пример: имаш 50 рипъла и искаш да пратиш 40 - няма да ти даде :)
Тогава да отделям повече пари примерно 100$.. и ще ти пиша да ми помогнеш с покупката.
 
Аз взех и на 120 на обяд вчера
смятам, че ако го добавят в някоя по-сериозна борса без проблем ще стане 5 цента
след това го разкарвам

ще я листват на няква друга борса: https://twitter.com/BTCZCommunity/status/924290602686173185

цената ще стигне няколко цента до края на годината ;)

Аз ще го чакам да стане няколко долара и тогава продавам :D
 
Аз ще го чакам да стане няколко долара и тогава продавам :D
Е и аз бих, щото имам почти милион от тия и ще стана автоматично милионер, ама много ме съмнява да стане в обозримо бъдеще.
Сега докупих 66 000 по 150 и падна :D
 
около 150 хиляди там за трейдване, другите съм си ги извадил щото им нямам доверие, мтгокс го помните :Д
Правилно, нищо в борсите не дръжте, даже тия 150к са много, според мен.
 
Тука в форума има ли някой с по солидно количество биткойни? Аз все още се боря да събера първия си , но докато го направя , цената може да стане милион и да съм милионер :D
 
Сто процента има. Тези, които са купили, когато са били по няколко долара или дори центове и не са продали, вече са милионери. Аз купих на 4000, но съм доволен, за месец и половина почти си удвоих парите, но не мисля да продавам изобщо. Вярвам, че ще стигне 10 000 до НГ.
 
Тука в форума има ли някой с по солидно количество биткойни? Аз все още се боря да събера първия си , но докато го направя , цената може да стане милион и да съм милионер :D
Има.
 
  • Like
Реакции: sedo
Интересно ми е някой, който е започнал да прави биткоин още в началото, колко ли биткоини може да е събрал до сега?
Нямам никаква представа какво, ще се случи с биткоините, но обикновено тези, който имат лостовете могат да предизвикат драстично покачване или падане на цената на нещо, след което следва точно обратното и това се е случвало много пъти.
 
Силно вярвам и е се надявам, че ще стане 50 000 или 100 000 :)
В какво да вкарам сега 100 долара, предложения?
 
Последно редактирано:
аз знам за 2ма :) Ще е яко някой да има 100тина биткойна

Доколкото чета темите, не е било никак трудно първите години да се добиват такива количества. Още повече, че бяха евтини и можеха да се купят, дори да не ги копаеш :) Но тогава сигурно почти никой не е предполагал докъде ще стигне цената...
А някой ако има 100, значи е милионер вече :)
 

Горе