Bitcoin / Биткойн

... и все си мисля че някоя ще измести биткойн от 1вото място до края на годината.

Аз това още като беше около $2500 си го мислих, ама то друго взе че стана. В крайна сметка обаче и биткойна и всички криптовалути изчислени в долари са нагоре :)

AirSwap се наду стахотно (над 100%) в рамките на 15 минути и после се дъмпна също толкова страхотно - http://prntscr.com/hw852c
Дали ще потегли пак нагоре и утре ще се говори как е направило да кажем 250%? :)

Интересното е, че като че ли Pump & Dump схемите дори не успяват да се дъмпнат за постоянно, ами каквото се напомпа в крайна сметка остава напомпано и започва да си осцилира на по-високо ниво. Сега ми е интересно от това какво ще се получи.
 
ебахти 29 цента трон-а
бинанса пак се насира :D

аз мислех, че до края на годината 1 долар, то ке стане до края на месеца.
другата седмица ще има две важни съботия - някакво партньорство с голяма корпорация, и на 10 ше унищожат 20% от свободните токени и цената ще излети
 
Последно редактирано:
  • Like
Реакции: sedo
Взех си 5000 трона за 10$ преди 3 месеца... да си бях взел повече, но откъде да знае човек какво ще се случи :eek:
 
аз не си взех и ме е яд :D ама няма да взимам на скъпото

Мисля, че ще помпат XVG(Verge) тея дни.. само него не го напомпиха.. И мисля да сложа някой друг лев да видим дали ще удвоим..

Ако пуснат BTC Lightning Network Другите валути е много вероятно да бъдат изтеглени яко назад
Сега гледам в момента, че помпат IOTA

Кога се очаква това BTC Lightning Network, може ли повече информация? :)
 
Има ли начин да се купуват крипто валути с пейпал? Някой е да ползвал подобен сайт
 
Има ли начин да се купуват крипто валути с пейпал? Някой е да ползвал подобен сайт
Има начин, но цената е в пъти по- висока от пазарната! Не си струва...
 
Някоя друга сигурна борса за купуване на Тронъ Великий, че Binance не иска нови регистрации към момента?
 
Евентуално в Yobit.com , но не съм я пробвал /цъкни по форумите да видиш какво пише за нея/. Hitbtc са голяма борса, но никак не ги препоръчвам. Губят пари, бавят транзакции, доста проблеми. Ако им видиш форума ще ти стане ясно.
 
Последно редактирано:
26229342_628136894205420_4630883596108317636_n.jpg
 
може да си купите вече биткойн през xchange.bg - работи, 180 лв е на биткойн такса
иначе трона е вече номер 6, до седмица-две ще изпревари и тва кардано ли е ко е и ще е в топ 5
 
може да си купите вече биткойн през xchange.bg - работи, 180 лв е на биткойн такса
иначе трона е вече номер 6, до седмица-две ще изпревари и тва кардано ли е ко е и ще е в топ 5
Карданото е доста силно според мен. Обявиха , че ще пускат карти с които може да си пазаруваш нормално , а ти тегли от крипто баланса.
 
Карданото е доста силно според мен. Обявиха , че ще пускат карти с които може да си пазаруваш нормално , а ти тегли от крипто баланса.

не го харесвам, щото таман го бях набелязал на 0.7 и скочи над долар :D:D
 
може да си купите вече биткойн през xchange.bg - работи, 180 лв е на биткойн такса
иначе трона е вече номер 6, до седмица-две ще изпревари и тва кардано ли е ко е и ще е в топ 5
180 лв такса? Да не е грешка нещо, това което си написал o_O
 

Горе