Bitcoin / Биткойн

Мерси за групата.

Ще взимам от тези > https://goo.gl/zJ7vBV
Изглежда як проект и има потенциал, може да се развие и да се изкара някой лев.
Ще слагам за 100 долара..

Приемат плащане в:
  • Bitcoin
  • Litecoin
  • Ripple
  • Bitcoin Cash
  • Dash
  • DigiByte
  • Dogecoin
  • Ether
  • Expanse
  • Komodo
  • LISK
  • MaidSafeCoin
  • Peercoin
  • Qtum
  • Stratis
  • Syscoin
  • TetherUSD
  • Waves
  • NEM
  • Monero
  • VERGE
  • ZCash

Вземете през моя реферален линк моля :)
 
Последно редактирано:
Мерси за групата.

Ще взимам от тези > https://goo.gl/zJ7vBV
Изглежда як проект и има потенциал, може да се развие и да се изкара някой лев.
Ще слагам за 100 долара..

Приемат плащане в:

Вземете през моя реферален линк моля :)

да, ама недей. Пълна измама е, нямат дори демо, макар да пише че има и може да си правиш магазин - регистрирай се и виж, че whitepaper-a е само празни приказки
в etherscan пише че имат 390 човека дет са купили, а на сайта че са събрали 22 милина $
https://etherscan.io/token/0x5c3a228510d246b78a3765c20221cbf3082b44a4 - виж и от кога са всички транзакции, супер шит е, защото и аз мислих да купя, ама след като разучих се отказах. Съпорта им е неадекватен и като питаш къде и кога смятат да пуснат токена на борси - нишо не знае :D
 
Последно редактирано:
да, ама недей. Пълна измама е, нямат дори демо, макар да пише че има и може да си правиш магазин - регистрирай се и виж, че whitepaper-a е само празни приказки
в etherscan пише че имат 390 човека дет са купили, а на сайта че са събрали 22 милина $
https://etherscan.io/token/0x5c3a228510d246b78a3765c20221cbf3082b44a4 - виж и от кога са всички транзакции, супер шит е, защото и аз мислих да купя, ама след като разучих се отказах. Съпорта им е неадекватен и като питаш къде и кога смятат да пуснат токена на борси - нишо не знае :D
Тези транзакции са от преди 60 дни.. за 2 месеца нещата се променят :D
 
да, ама недей. Пълна измама е, нямат дори демо, макар да пише че има и може да си правиш магазин - регистрирай се и виж, че whitepaper-a е само празни приказки
в etherscan пише че имат 390 човека дет са купили, а на сайта че са събрали 22 милина $
https://etherscan.io/token/0x5c3a228510d246b78a3765c20221cbf3082b44a4 - виж и от кога са всички транзакции, супер шит е, защото и аз мислих да купя, ама след като разучих се отказах. Съпорта им е неадекватен и като питаш къде и кога смятат да пуснат токена на борси - нишо не знае :D
"We concluded an agreement about listing STQ on HitBTC, EtherDelta and HKSY exchanges"
 
@RealMoney браво Ники, много добър прочит на нещата ... особено в частта как се купува крипто.
 
@RealMoney, поздравления за участието! Ако не е тайна, как разбраха за теб и за това, че имаш наблюдения върху крипто пазара? Да не би да са чели темата във форума? :D
 
Еее, това ти ли си :) Много добре ги обясни нещата, трябва по-често да те канят :)
 
@RealMoney, поздравления за участието! Ако не е тайна, как разбраха за теб и за това, че имаш наблюдения върху крипто пазара? Да не би да са чели темата във форума? :D

С водещия се познаваме от доста време и като се видим последните пъти все за крипто говорим (последния път на едно събитие на Инвестора) та накрая проведохме един такъв разговор по тв :D
 
Я пак, от какво се "очиства" пазара? Защото аз смятам, че трябва да се очисти не от хората с очаквания да поскъпне още, а от тези дето го манипулират и така полунасилствено крадат койните на по-страхливите. И като им ги вземат какво се получава - много биткойни се централизират в малко ръце. Това ли искаме наистина? Pump & Dump схема в големи мащаби. И това ми било балон, да се надува и пука изкуствено. Не е балон, а Pump & Dump. После скоростта на транзакциите били проблем...

Аз виждам логика цената да се срине. Помислих си за следната ситуация: цената пада (манипулирано, както се е и качила преди това) => хората се чудят къде да си дянат богатствата => обръщането им в $$$ предполага такси и вероятно главоболия от забавяния и какво ли не, и те решават просто да минат на Tether => Tether понеже също е някакво измамно скамва и много хора остават без койни и без $$$. Иначе казано, Bitconnect може да се окаже генерална репетиция :)
 
Я пак, от какво се "очиства" пазара? Защото аз смятам, че трябва да се очисти не от хората с очаквания да поскъпне още, а от тези дето го манипулират и така полунасилствено крадат койните на по-страхливите. И като им ги вземат какво се получава - много биткойни се централизират в малко ръце. Това ли искаме наистина? Pump & Dump схема в големи мащаби. И това ми било балон, да се надува и пука изкуствено. Не е балон, а Pump & Dump. После скоростта на транзакциите били проблем...

Аз виждам логика цената да се срине. Помислих си за следната ситуация: цената пада (манипулирано, както се е и качила преди това) => хората се чудят къде да си дянат богатствата => обръщането им в $$$ предполага такси и вероятно главоболия от забавяния и какво ли не, и те решават просто да минат на Tether => Tether понеже също е някакво измамно скамва и много хора остават без койни и без $$$. Иначе казано, Bitconnect може да се окаже генерална репетиция :)

Дишай и помисли - ако се очисти от хората, които искат да правят бързи пари с надеждата да сложат 1000$ и да станат 2000$ като се събудят, това впоследствие ще откаже и т.нар големи спекулатори. Като няма пред кой да помпиш и да дъмпиш, никой не ти обръща внимание и много от хората са се опарили вече, какво правиш? Изгодата ти спада махаш $ оттам и отиваш другаде да спекулираш. И преди са съществували други места където да си сложиш парите и след криптобумът ще съществуват тия места :)
 
@AseasRoa нещо скоро време логиката силно си я натирил - ако системата е пълна с инвеститори и такива, които искат да не печелят от фиатната конверсия, нали ти е ясно, че не само, че ще стабилизират цената, но и ще направят максимално чисто крипто от кум флуктуации, нали това е крайната цел на реалните пари? Това, че някой "централизирано" държи пари е същия проблем като да кажеш как 1% от света държи 50% от багството и как това е pump and dump :D
 
Абе при мене що не тръгва туй видео? Не съм логнат в Гейбук, и съм с Мозила и Убунту.

Video Unavailable
Sorry, this video could not be played.
Learn More
 
Дай ми Олинт за да дишам свободно :)

Значи според теб напомпването е предизвикано от новите аматьор-спекуланти и те трябва да се махат, за да останат само старите про-спекуланти с многото биткойни?
 
Дай ми Олинт за да дишам свободно :)

Значи според теб напомпването е предизвикано от новите аматьор-спекуланти и те трябва да се махат, за да останат само старите про-спекуланти с многото биткойни?
giphy.gif
 

Горе