Bitcoin / Биткойн

Трона беше добре да се пазари вчера на 4 цента и сега не вярвам да стигне повече от 10-15 цента като видях как всички го разкараха миналата седмица. ;)
 
Трона беше добре да се пазари вчера на 4 цента и сега не вярвам да стигне повече от 10-15 цента като видях как всички го разкараха миналата седмица. ;)
Мани, че моя е на 18 цента единия, другия на 12.. плача

А за пича 500те Евракис, бих те съветвал в Монеро, ако искаш сигурно да качиш 20-30% на кинтите, ако искаш да удвояваш, на нещо по-малко XVG , RDD, (Казаха ми за NAV)
 
Днеска фибанк ми отказа 2 превода към криптоборси , един към кракен и един към койнбейс. Тъкмо се бях засилил да сменям банката и намерих нов начин за депозиране , който на всичко отгоре спестява безумните такси.
Написах кратко ръководство - https://goo.gl/nUYwna
Надявам се да ви е полезно.
 
Днеска фибанк ми отказа 2 превода към криптоборси , един към кракен и един към койнбейс. Тъкмо се бях засилил да сменям банката и намерих нов начин за депозиране , който на всичко отгоре спестява безумните такси.
Написах кратко ръководство - https://goo.gl/nUYwna
Надявам се да ви е полезно.
Доста полезно и спестява много такси и губене на време. Ще го пробвам скоро.
 
Bitconnect нали го обявиха за измама, защо скочи толкова много 250 процента.
Според мен го помпат за да го дъмпнат яко
 
ЦРУ и NSA са създали биткойн!

22046961_133833140582974_560028098606279801_n.jpg
 
Raoblocks си вземи, като го пуснат тия дни в Binance би трябвало да избухне.
Това има ли го някъде официално , сега си направих рег в Kucoin борсата и утре ще прехвърля средства да си купя малко.
Също мисля да взема zclassic заради уж очаквания форк на биткойн прайвът.
А вчера бинансе мина 6 милиона потребители .... ЛОЛ
 
Последно редактирано:
Това има ли го някъде официално , сега си направих рег в Kucoin борсата и утре ще прехвърля средства да си купя малко.
Също мисля да взема zclassic заради уж очаквания форк на биткойн прайвът
Fellow Binancians,



The fifth session of “Community Coin per Month” has completed. Once again, it was a success and an exhilarating experience for us all. We have weighed all factors in the voting process and also filtered for oddities.

We would like to congratulate the winner - RaiBlocks (XRB)!

As promised, XRB will be awarded with a free listing placement on Binance. The exact listing time will be announced separately.

Thank you for your patience and support!

Binance Team

2018/01/09
https://support.binance.com/hc/en-u...Binance-January-Community-Coin-RaiBlocks-XRB-

------
Твърдят, че ще го пускат, спечели анкетата на потребителите.
Чета по форумите, че след около десетина дни след анкетата ги листвали победителите в борсата, но още го няма Raiblocks нито точна дата. Докато не го пуснат... винаги има въпросителна :)
 
Последно редактирано:
Raiblocks си купих от най-смотаната възможна борса bitflip.li , Преди месец имаше само 3 борси.
В двете беше по 13$, в другата 19$... Регистрирам се в първата, нямам имейл за потвърждения на регистрацията с часове. Не стана.
Регистрирам се във втората, цената скочи на 19$... отивам в третата цената беше по-ниска за момента, но пак се върна на 19$... и от там си взех.
Всичко е много скъпо в тая борса Bitflip. В Kucoin още го нямаше XRB... и нямаше как да си взема от там.
 
Прекалено зелено ми се вижда всичко в момента.. от 420 милиарда, на Market Cap: $582,691,195,448
Дали пък няма да опнат един спад надолу и биткойн на 8к :D

Забележете, че всичките статистики вървят по ЕДИН и СЪЩ начин.. O_O
 
@danko6, мани ги тия RX, по-добре заложи на GTX.

Има ли някаква положителна разлика спрямо инвестиция и дневен приход понеже на 10 броя от RX 580 вади към $35 дневно според whattomine.com, а 10 броято от GTX 1060 $25-$27. А да ви питам с риг има ли ограничение коя валута мога да копая. Понеже искам да взема нещо за 3-4к лв и да го забивам по малките валутки да изкопава от всяка по 10 000 -100 000 и да сменям директно на нова, така най-малкото няма да ми се налага всеки път да се занимавам и да се чудя откъде да купя биткойн или Етириум за да напазаря от тях ?
 
Има ли някаква положителна разлика спрямо инвестиция и дневен приход понеже на 10 броя от RX 580 вади към $35 дневно според whattomine.com, а 10 броято от GTX 1060 $25-$27. А да ви питам с риг има ли ограничение коя валута мога да копая. Понеже искам да взема нещо за 3-4к лв и да го забивам по малките валутки да изкопава от всяка по 10 000 -100 000 и да сменям директно на нова, така най-малкото няма да ми се налага всеки път да се занимавам и да се чудя откъде да купя биткойн или Етириум за да напазаря от тях ?
Ако си сглобиш за 3-4к кажи после и аз искам да си сглобя :D и да си копая малки


Не мислите ли, че пазара се възстанови прекалено бързо? Аз се чудя дали да не продам малко, защото ми се струва TRAP... какво ще кажете?
 
Никой не може да ти даде вярна прогноза. Аз например казх защо заложих на Рипълите и съм над 50% нагоре. Набих си всички пари и затова ще продам малко от печалбата. Иначе такова следващо дъно не е добре да има скоро щото ще се разкошебаят дребните инвеститори като нас, а това не е в интерес на гошемите... дано се задържи въстановяването... и да чупят криптовалуттите нови върхове
 

Горе