Bitcoin / Биткойн

3$ за един токен?
Гледах сметките/прогнозите и го дават 0.03€ за токен максимум. :)))
То ако тръгне биткойна нагоре , ще повлече и другите валути. Ако се повтори бума от 2017 всичко ще е пак в зелено в края на годината. Ама за сега всичко е в застой.
 
Интересна ми е причината що бинанс койна така изгърмя яко нагоре
Вероятно защото си закърпиха дупките по сигурността и обявиха награда от 250 000 долара за информация свързана с хакерски атаки срещу тях и имат заделени 10 милиона за това ... нещо такова четох преди ден два...

П.П
https://www.investor.bg/kriptovalut...o-250-hil-dolara-za-glavite-na-hakeri-257338/
 
Много сме... затова го написах в множествено число - "избиваме" :)

Успех на всички и споделяйте инфо тук, моля!
 
Много сме... затова го написах в множествено число - "избиваме" :)

Успех на всички и споделяйте инфо тук, моля!

Аз лично се прехвърлям към ICO-та (реален бизнес модел) - loing term. Вече съм в 4 такива начинания.

После ги забравям токените в някой уолет, както акции на компании и след години ще проверя какво се случва. Това е новата стратегия :)
 
Аз лично се прехвърлям към ICO-та (реален бизнес модел) - loing term. Вече съм в 4 такива начинания.

После ги забравям токените в някой уолет, както акции на компании и след години ще проверя какво се случва. Това е новата стратегия :)

То сега е по-добре да изчакаш да ги пуснат някъде, защото може да ги набараш под цената на която ги купуваш в ICO фазата :D
 
То сега е по-добре да изчакаш да ги пуснат някъде, защото може да ги набараш под цената на която ги купуваш в ICO фазата :D

Teзи конкретно, надали ще са под цената на която съм ги взел (все под 1цент за токен :D)
 
Ако някой иска да се сдобие с биткойни на добри цени, нека си напише имейла на лично съобщение.

Тук влизам по-рядко, затова на въпросите и интереса ви, ако има такъв - ще получите отговорите по имейл.

Поздрави!
 
Ако някой иска да се сдобие с биткойни на добри цени...

...да изчака още месец, най-много три. :)

Едит: да подкрепим теорията с малко нагледни данни. Google trends "bitcoin price" vs. цената му:

OXhbrpo.png

OXhbrpo
 
Последно редактирано:
Аз купувам 3-ти ден етериум, почнах от 700, после на 650, сега на 580, скоро ще ми свърши фиата.
 
Теоритично може да се разходи и до 450 и след това до 300. Аз от 680 съм зареден само с фиат и къси позиции с левъридж 1:5, ще доживеем ще видим.
 

Прикачени файлове

  • viber image.jpg
    viber image.jpg
    168.5 KB · Преглеждания: 17
Като гледам, балона май се поспука и то доста жестоко :D Всичко надолу почти на половина... дано се понавдигнат малко че много зле иначе :D
 

Горе