Bitcoin / Биткойн

От: Bitcoin / Биткойн

зарежете всякакви видео карти, това е минало! а ако някои иска платка като горе описаната 8ГХ/с, 24ГХ/с, или 45ГХ/с да ми пише. не са в индия а са тук а цените са в пъти по-ниски и няма да ви измамят! собствено производство са все пак, не от мен но само аз мога да ви ги намеря. 8ГХ/с и 24ГХ/с в наличност а 45ГХ/с е преордер! и не се базикам ей
 
От: Bitcoin / Биткойн

А защо ги продаваш след като можеш да ги ползваш за да си копаеш сам?

Май излиза, че рискът не си струва и е по-изгодно да се купят биткойни вместо да се копаят. Само копачи, които сами си произвеждат хардуера може да имат някаква по-сериозна печалба.
 
От: От: Bitcoin / Биткойн

зарежете всякакви видео карти, това е минало! а ако някои иска платка като горе описаната 8ГХ/с, 24ГХ/с, или 45ГХ/с да ми пише. не са в индия а са тук а цените са в пъти по-ниски и няма да ви измамят! собствено производство са все пак, не от мен но само аз мога да ви ги намеря. 8ГХ/с и 24ГХ/с в наличност а 45ГХ/с е преордер! и не се базикам ей

Нямаш проблем! Предостави снимком материал с високо качество (4000x4000px), с дата от днес/утре, и да машината/машините на хартиен бял лист написан прякорът „jasonborn“, заедно с днескашната дата и час също.

След което screenshots на данните от миньорите. Т.е. човека/хората, който ги предлага тези неща. Освен, ако не се прави нарочно непублично (за да нямат много хора от тях), тогава вече да – може и на ЛС, пак с нужните доказателства (връзки до фирмата/човека, сайт, пак снимките по тоя начин, etc.).
 
От: Bitcoin / Биткойн

Ти пък от къде се взе!

Пич продавай ги в чужбина .... за има няма 5 дена може да станеш милионер
...

не вярвам, докато не ги видя лично няма как да повярвам при положение че в цял свят за първи път излизат на яве такива машини - даже още не са излезнали а се очакват след март

хайде сега дай кординати и да не може да си оставиш телефонна за 3 сегунди на масата... ха ха

Сериозно остави едно телефонче на лично че ми стана интересно!
 
От: Bitcoin / Биткойн

Аз пък днес докато се разхождах видях в парка един мармот да разопакова шоколади със скорост от 100ГХ/с при това каза че сам си ги е правил - шоколадите имам в предвид та се чудех що ги е завивал та сега да се мъчи да ги развива
 
От: От: Bitcoin / Биткойн

Ти пък от къде се взе!

Пич продавай ги в чужбина .... за има няма 5 дена може да станеш милионер
...

не вярвам, докато не ги видя лично няма как да повярвам при положение че в цял свят за първи път излизат на яве такива машини - даже още не са излезнали а се очакват след март

хайде сега дай кординати и да не може да си оставиш телефонна за 3 сегунди на масата... ха ха

Сериозно остави едно телефонче на лично че ми стана интересно!
ти пак къв си ? хаха.Сега може ли всички църкащи мишлета които не вярват да си ги купят ако наистина ви ги доставя? или само ще ме нападате? сега сериозно писах ти!
 
От: Bitcoin / Биткойн

Като си сериозен и си единствен доставчик - Сложи снимки модели цена и тн - Така към момента въобще не звучиш сериозно та да очакваш останалите да са сериозни
 
От: От: От: Bitcoin / Биткойн

Нямаш проблем! Предостави снимком материал с високо качество (4000x4000px), с дата от днес/утре, и да машината/машините на хартиен бял лист написан прякорът „jasonborn“, заедно с днескашната дата и час също.

След което screenshots на данните от миньорите. Т.е. човека/хората, който ги предлага тези неща. Освен, ако не се прави нарочно непублично (за да нямат много хора от тях), тогава вече да – може и на ЛС, пак с нужните доказателства (връзки до фирмата/човека, сайт, пак снимките по тоя начин, etc.).
разсмя ме наистина,ако си купиш нещо ще ти го дам лично а не на снимка с ника ми и данни ще ти дам за мен от това каква гаранция повече?:cool:
 
От: Bitcoin / Биткойн

Заснемане.jpg
Като си сериозен и си единствен доставчик - Сложи снимки модели цена и тн - Така към момента въобще не звучиш сериозно та да очакваш останалите да са сериозни
просто ме хванахте неподготвен,имам само на осмицата сега!:p
 
От: Bitcoin / Биткойн

на мене ми е през оная работа какво имаш и нямаш ама да претендираш за сериозност след като пишеш несериозно няка как да стане
 
От: Bitcoin / Биткойн

на мене ми е през оная работа какво имаш и нямаш ама да претендираш за сериозност след като пишеш несериозно няка как да стане
кое няма как да стане миши? като нямаш пари няма да разсъждаваш! показах ли ти осмица и 24 ще покажа ама на някои с пари не на теб! аре лека нощ че се изнервих в този форум винаги така става! ела в пловдив с пари и ще си купиш ако искаш ама не се упражнявай върху мен
 
От: Bitcoin / Биткойн

Заради този форум понякога се изнервям, че основната мелодия на българския ми телефон е Extreme Ways. Само карат лирическия герой да се излага тука.

[video=youtube;MHFouH7m0nI]http://www.youtube.com/watch?v=MHFouH7m0nI[/video]
 
От: От: Bitcoin / Биткойн

кое няма как да стане миши? като нямаш пари няма да разсъждаваш! показах ли ти осмица и 24 ще покажа ама на някои с пари не на теб! аре лека нощ че се изнервих в този форум винаги така става! ела в пловдив с пари и ще си купиш ако искаш ама не се упражнявай върху мен

Не кацат самолети в това градче с малкото п дето си го написал, ако минаваш през Лондон мини ми я остави
 
От: Bitcoin / Биткойн

Каква валута ще копаете с тоя хардуер, че аз нещо не разбрах.
 
От: Bitcoin / Биткойн

Принципно може да говори за авалон чиповете и за платките на Марто от technobit.eu, но нямам идея дали стават за лайткойни или само за биткойни.
 
От: Bitcoin / Биткойн

Mоже да копаеш всички SHA-256 валути
Litecoin e Scrypt валута и се копае само с видео карти
 
От: Bitcoin / Биткойн

„8ГХ/с, 24ГХ/с, или 45ГХ/с“ – не са ли прекалено смешни и ниски стойности тогава предвид Neptun-а?

Мислех, че става въпрос за Scrypt машини… явно сме се излъгали. Alpha-T засега само са приели поръчките на Script машинариите от Индия, където се и правят, и лятото ще ги ship-нат, освен ако не се укаже това огромен scam с доста добре изпипани детайли.
 
От: Bitcoin / Биткойн

Jason Born, само ти ги продаваш тия, плюс още 100 човека, които искат да се отърват от тях, щото докато ги получат вече немат смисъл :).
Това на снимката е HEX16a нали?
И колко му искаш? Да не си оня, дето му иска скромните 0.35 BTC, които ще се избият след 1 година, и то само ако не мръдне трудността?
 
От: От: Bitcoin / Биткойн

зарежете всякакви видео карти, това е минало! а ако някои иска платка като горе описаната 8ГХ/с, 24ГХ/с, или 45ГХ/с да ми пише. не са в индия а са тук а цените са в пъти по-ниски и няма да ви измамят! собствено производство са все пак, не от мен но само аз мога да ви ги намеря. 8ГХ/с и 24ГХ/с в наличност а 45ГХ/с е преордер! и не се базикам ей
не, ти ги зарежи тея ASIC-ове и копай scrypt, освен ако не го написа това горе да ловиш шарани...
 

Горе