Bitcoin / Биткойн

За търговия на крипто без портфейл, кои платформи се използват най много - eToro, Libertex и Plus500 ли ?
 
За търговия на крипто без портфейл, кои платформи се използват най много - eToro, Libertex и Plus500 ли ?
В бинанс също може да търгуваш без да имаш портфейл. Правиш депозит с карта/банков трансфер след това купуваш каквото пожелаеш и действаш. Еторо стават, но имат голям спред. От Plus500 бягай с 200.
 
За търговия на крипто без портфейл, кои платформи се използват най много - eToro, Libertex и Plus500 ли ?
coinbase.png
Coinbase 583,669
binance.png
Binance 295,022
bitfinex.png
Bitfinex 198,441

okex.png
OKEX 52,720

bitflyer.png
Bitflyer48,251

bittrex.png
Bittrex 39,087

coincheck.png
Coincheck 33,173

huobi.png
Huobi 12,452
gateio.png
Gate.io 7,982

bitstamp.png
Bitstamp 1,686

kraken.png
Kraken 1,620

poloniex.png
Poloniex 1,209

Това са най - големите борси държащи Биткойн, не съм ги тествал всичките но би трябвало да са окей.
В ляво пише името, после бройката биткойни - Дата: 17.12.2021г ( Биткойните се движат и бройката се променя всеки ден)
 
Дали ще има коледно-новогодишна прЕмоция към 32k за да може Ванчо да зареди койни на половин цена?

1640006610406.png
 
Дали ще има коледно-новогодишна прЕмоция към 32k за да може Ванчо да зареди койни на половин цена?

Виж файлът 22396
Силно се съмнявам, но би било добре за купуване според мен.
 
Дали ще има коледно-новогодишна прЕмоция към 32k за да може Ванчо да зареди койни на половин цена?

Виж файлът 22396

BTC има не една ами няколко съпорт линии преди да стигне $32к.

Мисля, че TA не съвпада с чакрите ти. Темите за конспирациите ти отиват повече ;)
 

Bitcoin is Generational Wealth - A Short Film by Matt Hornick and Tomer Strolight
До момента има само: 165 405 показвания ( 20.12.2021г)​

 
BTC има не една ами няколко съпорт линии преди да стигне $32к.

Мисля, че TA не съвпада с чакрите ти. Темите за конспирациите ти отиват повече ;)
Да бе, 200 съпорт линии има. Явно още не си разбрал, но ще разбереш, че на криптото ако му щукне може да избие всякакви съпротиви за броени минути. За пример само погледни какво се случва на 19 Май:

1640015763725.png
30% надолу от 43k до 30k от полунощ до обяд. До Нова Година има предостатъчно време и до 25k да се срине ако рече.

Не правя ТА, просто се бъзикам с Ванчо.
 
Последно редактирано:
Лично съм по - оптимистичен за цената на Бития Кон, може ли да ми кажеш според теб шанса да е 30% нагоре какъв е?
 
Не се опитвай да предвиждаш цената. Крипто е волатилно начинание, трябва да сме свикнали до сега.

За мен работи да гледам кога има ликвидации в BTC. Когато всички продават и има страх тогава е най-изгодно да купуваш за long позиция.

Ако спекулираш и търгуваш си е чист хазарт, защото на практика инвестираш в някаква идея без стойност за сега. Няма как реално да валидираш своя DCF модел, не можеш да оцениш реалната бъдеща стойност и т.н. Поне като retail и ако нямаш достъп до интересни деривати.

Нямам Bitcoin, но копам XMR. Често обръщам и стейквам в ADA.
 
Мислим сходно, а коментара ми беше по - скоро да покаже оптимизъм.
 
Лично съм по - оптимистичен за цената на Бития Кон, може ли да ми кажеш според теб шанса да е 30% нагоре какъв е?
Същия, какъвто и за 30% надолу :) То ако се загледаш, 30% движения си ги прави в рамките на месец през поне половината от месеците, ето:
1640084077352.png
Логаритмична графика, така че размерът на свещите не е обвързан с цената. Очертаната свещ е около 30% и изглежда средностатистическа. Въпросът какъв е шанса движението да е 30% нагоре е почти същия като въпросът какъв е шанса следващата месечна свещ да е зелена. На графиката има 53 свещи, от които 26 червени и 27 зелени. От където и да го погледнеш всичко е фифти/фифти.
 
Да бе, 200 съпорт линии има. Явно още не си разбрал, но ще разбереш, че на криптото ако му щукне може да избие всякакви съпротиви за броени минути. За пример само погледни какво се случва на 19 Май:

Виж файлът 22397
30% надолу от 43k до 30k от полунощ до обяд. До Нова Година има предостатъчно време и до 25k да се срине ако рече.

Не правя ТА, просто се бъзикам с Ванчо.

Абе баш TA се опитваш да правиш. Не знам къде гледаш, но BTC е един от асетите, които супер строго следва тренд линиите. Има и причина.
 
Абе баш TA се опитваш да правиш. Не знам къде гледаш, но BTC е един от асетите, които супер строго следва тренд линиите. Има и причина.
А, и коя тренд линия следва в момента?
 
И кво от това? В Раша 500 човека държат половината от парите. На другите места не е много по-различно. Адопцията тук е по-скоро сред по-прозорливите и авантюристично настроени, и тепърва набира повече популярност сред хората, които слабо се интересуват от крипто. Дори процентът преди май беше значително по-висок, но още една хубава индикация е, че пада.
 

Горе