Bitcoin / Биткойн

Този exchange уебсайт сигурен ли е? Гледам че предлага плащания през paypal и western union, а и не иска толкова лична информация при регистрация като binance и coinbase.
ползвай xchange.bg или crypto.bg или отиди със смартфона си на някой Криптомат - има няколко такива в София Пловдив , Велико Търново . Варна . Бургас и Стара Загора.
 
Този exchange уебсайт сигурен ли е? Гледам че предлага плащания през paypal и western union, а и не иска толкова лична информация при регистрация като binance и coinbase.

Какво означава сигурен ли е? Банките сигурни ли са имайки предвид 2023 и предишни случки?

Това е децентрализиран DeFi exchange. Токените не седят в него, а в твоя портфейл. Както е Uniswap.

Аз съм го закачил към Trust портфейла в телефона си и там държа някои от токените. Други са в Ledger.

П.С. - не използвай български компании. Ще ми благодариш друг път. Визирам поста на @Vbb
 
П.С. - не използвай български компании. Ще ми благодариш друг път. Визирам поста на @Vbb
знам какво имаш предвид , че комисионната която взимат е голяма при ексчейнджа. Освен това дават данни към НАП . Но за малки суми не е проблем. Но пък са 100% сигурни
 
знам какво имаш предвид , че комисионната която взимат е голяма при ексчейнджа. Освен това дават данни към НАП . Но за малки суми не е проблем

Няма нищо общо с комисионни или НАП. Просто стоите настрана от български Мики Маус компании.
 
Няма нищо общо с комисионни или НАП. Просто стоите настрана от български Мики Маус компании.
в момента говориш страшни глупости... Crypto.bg и xchange.bg да наречеш Мики Маус компании е доста смешно. Та нали става дума само да си обмени биткойните , това са Български компании по Българското законодателство и поне няма да изгори при продажбата на биткойна. Работат от над 10 години на пазара и са се доказали.
 
Малко по-запознат съм от теб, но не ми се занимава да обяснявам. Както и да е.
 
Малко по-запознат съм от теб, но не ми се занимава да обяснявам. Както и да е.
като кажеш А , кажи и Б . Нелоялно е да си запознат пък да не кажеш какво имаш предвид. Аз казах моите доводи , кажи ги и ти!
 
да имате Биткойн и да не знаете как да си го осребрите .... тц, тц ,тц ..... Другаря Ленин е казал - Техниката в ръцете на невежата е куп старо желязо!

Човек който цитира Ленин за мен не е човек. Или човек, който защитава криптото.


И това е един добър пример как два минуса невинаги правят плюс.
 
Човек който цитира Ленин за мен не е човек. Или човек, който защитава криптото.


И това е един добър пример как два минуса невинаги правят плюс.
само си представям колко ли ограничен си в живота си за да не разбираш от иронизиране.,..... такива хора като теб с лопата да ги ринеш в живота за съжаление
 
Сигурен съм, че и на доход и на прочетени книги те бия поне 10 към 1, така че обуздай малко белия кон, да не вземе да те хвърли в калта.
 
Сигурен съм, че и на доход и на прочетени книги те бия поне 10 към 1, така че обуздай малко белия кон, да не вземе да те хвърли в калта.
биеш на какво? на самозадоволяване ли? Ти изобщо си нямаш представа с кой говориш. По доход не може на малкия пръст на десния ми крак да стъпиш смешко. За книгите нямам представа тъй като недовиждам с очите от няколко години , но знанията които имам ти никога няма да ги имаш!
 
Недей така сега да се нервиш - не е полезно. Твоят приятел Ленин от нерви си е отишъл.

Аз съм сигурен, че си дълбоко ерудирана личност някъде там в дълбините под крипто бро слоевете. Просто трябва да покопаеш малко и ще си там.


Аз спирам да се заяждам след този пост, ако искаш продължавай да си пишеш. Не се и съмнявам, че това ще направи денят ти по-добър. :D
 
Последно редактирано:
Недей така сега да се нервиш - не е полезно. Твоят приятел Ленин от нерви си е отишъл.

Аз съм сигурен, че си дълбоко ерудирана личност някъде там в дълбините под крипто бро слоевете. Просто трябва да покопаеш малко и ще си там.
ти си идиот... никъде не съм казал и написал , че имам и се занимавам с крипто. Прочети ми постовете в другите раздели и ще разбереш с какво се занимавам професионално! Аман от необразовани хора тук мислещи си , че като имат някаква агенцийка за адсенс услуги и са хванали ДеДо Господ за шлифера.... Липсата на информация е най лошия ти съветник !
 
Продадох биткойни на стойност 80 евро в Paxful и получих парите по western union. След комисионните по време на продажбата получих 60 евро. Не знам дали това е нормално. На мен 20 евро за комисионни ми изглежда много, но може и да е нормално. Досега не съм продавал биткойни.
 
Да пусна една обява по темата. Изкупувам BTC на -10% от спот, за всеки желаещ да си спести KYC, борси, такси и тн.
 
Продадох биткойни на стойност 80 евро в Paxful и получих парите по western union. След комисионните по време на продажбата получих 60 евро. Не знам дали това е нормално. На мен 20 евро за комисионни ми изглежда много, но може и да е нормално. Досега не съм продавал биткойни.
ти пък намери къде да си продадеш биткойна... Paxful е сайт за съвсем друго нещо - да правиш пари от подаръчни карти срещу биткойн.
 
Не разбирам защо не държиш BTC в хардуерен портфейл и просто не използваш интегрирано решение? Ledger например работят с Coinify. Таксите не са кой знае какво.
 

Горе