Bitcoin / Биткойн

Не разбрах какви са ти били предишните убеждения.
Има много кандидати за криптоси, подкрепени със злато. http://forums.bgdev.org/index.php?showtopic=48987
Общото между тях е, че трябва да им вярваш, че с твоите пари купуват злато и го ръгат в някакви трезори в "демократична" Турция!
Че кода може да се променя, въпреки, че масата от бтк потребителите са на другото мнение.
Крипто златен ЕТФ не топли като идея :)
 
@Rabin, ами ако и хойните и сегашните валюти за нищо не стават, то какво ще правим? Ти как си представяш разплащанията в близко и далечно бъдеще? :)
 
Наскоро гледах как някакво крипто се "копае", докато се слуша радио, това не ми се ще да си помисля как ще е. :D
 
Аз в края на месеца ще инвестирам по 100-200 от всички евтини валутки. Кой знае , може някоя да се окаже бъдещия бит койн и да скочи до небето :)
 
Аз оставих стратегията "удряне на кьоравото". Само BTC, LTC, XMR и ETH си заслужават дългосрочно.
 
Kaто се умълчите тука и си викам - гледал съм тоя филм. Влизам у coinmarket, и кво да гледам, бай хойн с 30% надолу, рипълите паднали в пъти :D
Услади им се, и ще си печатат нови и нови хойни. Така я разбирам аз тая картинка. Бръже народе, купувай Бибиткойн, че един ден ще струва колкото бутик по Витошка:eek:
Варчев пуснал 4 вида хойни в платформите си. Дали може да се скъсява това нещо?
DExG3mcUIAAN5Yl.png:large
 
Последно редактирано:
Биткойна обърна посоката рязко. Сега е 2600 + долара, тия дни купувайте смело - очакванията са след 1ви август да се изстреля нагоре.
 
Аз се питам кой изстреля тая простотия толкова високо в такъв критичен момент? Нали всички ги беше страх и напускаха кораба да не би да се разцепи като Титаник, а в следващия момент гледаш как се тълпят на предната палуба за да видят дали ще се удари с айсберга :confused:
 
Аз се питам кой изстреля тая простотия толкова високо в такъв критичен момент? Нали всички ги беше страх и напускаха кораба да не би да се разцепи като Титаник, а в следващия момент гледаш как се тълпят на предната палуба за да видят дали ще се удари с айсберга :confused:
Пазарната психология е много странно нещо - (разбира се, ако това движение не е стил Pump&Dump).
 
Чичо Сам дръпна шалтера на BTC-e. Министерството на правосъдието на САЩ обвинява борсата, че са превъртяли 4 милиарда долара, като значителна част от тях са изпрани пари от криминална дейност. За допълване на картинката, шефа на платформата е арестуван в Гърция. Та така... на печелившите, честито.
 
Последно редактирано:
САЩ обвинява всеки и всичко постоянно, нима това е новина?? Междувременно BTC се засили пак нагоре. Така че... на печелившите, честито.
 

Горе