Bitcoin / Биткойн

Това животно не го знаех, BTC-e ми звучи като "биткойните" :D Чичо ти Сам да затваря каквото иска, то все някой ще направи децентрализиран exchange. Обаче според моите виждания най-голямата заплаха за криптощуротиите са си самите те. Не стига че всеки ден се случват нови неща и кошницата с яйца се лашка като цици в пазва (coinmarketcap), ами сега и неразбирателства и борба за надмощие (Bitcoin Cash). Кой знае, някой ден в учебниците сигурно ще пише как първата децентрализирана валута в даден момент се е самоцентрализирала :)
 
"Според благотворителната организация ,,Оксфам", 46% от световното богатство се намира в ръцете на под 1% от населението на планетата. Това са 110 000 милиарда долара, а те надвишават притежаваното от бедната половина от човечеството шейсет и пет пъти."
http://illuminatibg.blogspot.bg/2015/03/blog-post_15.html

5 238 095,238 долара за бай хойн. Делиш 110 000 милиарда на 21 милиона хойна и те това се получава. Циганите ще просят за 0,000000000000001 хойна, пък който сега има цял хойн след 3 години ще си има собствен квартал в София.
Мдаааа....
 
Добре, откъде да си купя??
Гледам crypto.bg, но нещо не ми вдъхва доверие.
Искам да си купя там, да си имам, да съм и аз в играта хаха.
Също така, къде следите цената? Къде е най-реална информацията и в коя борса продавате, ако решите да продавате?
 
Щом крипто не ти вдъхват доверие (по необясними причини), може да пробваш xchange. Курсът май е и по-добър.
 
Добре, откъде да си купя??
Гледам crypto.bg, но нещо не ми вдъхва доверие.
Искам да си купя там, да си имам, да съм и аз в играта хаха.
Също така, къде следите цената? Къде е най-реална информацията и в коя борса продавате, ако решите да продавате?
crypto е сигурно , но естествено по скъпо от големите борси. Аз пазарувам в kraken com
но искат верификация на лични карти и тн...
 
crypto е сигурно , но естествено по скъпо от големите борси. Аз пазарувам в kraken com
но искат верификация на лични карти и тн...
Добре, а какви портфейли ползвате. Примерно да взема този Jaxx и после да мина на хартиен ок ли е?
А в kraken, ако реша после направо си ги продавам там нали?
 

Горе