Bitcoin / Биткойн

Къде съхраняваш по-малко известни валути, в портфейл или другаде?
Ами засега в борсата са си, https://hitbtc.com/ , тъй като не е някаква много голяма сума. Ако станат по-сериозна сума ще измисля начин да ги махна от там.
Но не съм се интересувал още дали има хардуеърен портфейл за всички валути или само за по-популярните.
 
Аз открих, че трябва да получа Bitcoin Gold, само че за да стане трябва да се ползва друг портфейл Coinomi. Сега ще гледам как да си ги взема, дано с времето технологията се развива и да стане по-проста и лесна за ползване и разплащане, защото така както е в момента малко хора биха се справили.
Иначе честити 11 000$.
 
  • Like
Реакции: sedo
Аз открих, че трябва да получа Bitcoin Gold, само че за да стане трябва да се ползва друг портфейл Coinomi. Сега ще гледам как да си ги взема, дано с времето технологията се развива и да стане по-проста и лесна за ползване и разплащане, защото така както е в момента малко хора биха се справили.
Иначе честити 11 000$.
Как разбра, че имаш да получиш bitcoin gold? :D
 
Всички, които са имали биткойн на 23.10.2017г. имат и биткойн голд в адресите си, но за да го вземат трябва да използват портфейл, който поддържа тази крипто валута, а те са малко. Така го разбрах аз. Предполагам при следващите форкове ще е подобна ситуацията, сега през декември ще има отново.
 
Кажете някоя сигурна борса, която поддържа и по-малки койни.. като рипъл, монеро примерно..

И някой знае ли борса, която приема PayPal?
 
Здравейте,

може ли да ми препоръчате борса през която да закупя ETH и LTC лесно? И аз съм решил да се включа макар и скромно.

И може ли да ги изтегля след време в левове или за сега това е възможно само за BTC?

Благодаря предварително.
 
Вдигна се до 11к и хората се сетиха да купувач и вече се интересуват ASAP как може да стане това. :D
Това май е знак, че ще се покачва още цената. :cool:
 
В тая тема е много готино да се върнеш 10-20 страници назад. Пълно е с бисери и точни прогнози :D
@testkiwi чакаме снимки от Сингапур :D
 
Който е влязъл на 10к$ с цел спекула сeга пълни гащите и продава на пожар. Взимам си пуканките :D
 
Стигна ако бъдем точни 11,500$ и малко... за един ден имаше почти 2к $ нагоре и сега стабилно почна да пада... до колкото разбрах от приятел - негов човек иска да си продаде 10 биткойна, но от известно време не може да намери на кой... трудно се продават споделя..
 
Време за пазаруване , защото след като спада спре - посоката е пак нагоре.... аз утре ще накупя малко монеро , зкеш и стеларс. Да си пообогатя криптофонда.
 
Ама защо с биткойна и всичко останало се срива по едно и също време. Маймунджолъци :confused: Толкова набързо я дупят тая цена, че човек няма време дори да се паникьоса за да реши да продава :oops:
 
v6p75x.jpg

DP2AqcpVQAI68x1.jpg

Too good not to share.
 
Последно редактирано:
Хаха - margin trading на криптовалута - нашия влиза пълна сметка и после реве ... класика
 
Последно редактирано:
Аз открих, че трябва да получа Bitcoin Gold, само че за да стане трябва да се ползва друг портфейл Coinomi. Сега ще гледам как да си ги взема, дано с времето технологията се развива и да стане по-проста и лесна за ползване и разплащане, защото така както е в момента малко хора биха се справили.
Иначе честити 11 000$.
Внимавай има фишинг сайт. Искат ти прайват кейа за да ти дадат биткойн голд и гориш като фас на течение с всичко. И сайта се рекламираше в легален и достоверен сайт, вече махнаха линка но имай това предвид. Не си давай privat key-a
 

Горе