Bitcoin / Биткойн

Е аз няма да го въвеждам в сайт, а в coinomi, отделно преди това ще преместя другите неща от портфейла на борсата или в друг портфейл. Ама пак си е голяма занимавка, а скоро и нов форм май ще има.
 
9236891p.png


:cool: Прогноза кога ще удари 20к $ ?
 
Какво казват по чуждите форуми специализирани за тия крипто валути, ако някой ги следи?

Много неща се казват, в отделните теми на различните криптовалути :)

Съвет- четете bitcointalk.org :)
 
Гледам по графиката и излиза, че 4 години до началото на 2017, движението е било почти никакво, оттам изнведнъж тръгва нагоре, така ли е реално, колко е бил в първите месеци на 2017-та?
 
Гледам по графиката и излиза, че 4 години до началото на 2017, движението е било почти никакво, оттам изнведнъж тръгва нагоре, така ли е реално, колко е бил в първите месеци на 2017-та?
1000 долара , 1ви януари , тази година е увеличил цената си 11 пъти - за сега!
 
Ех, тези логаритмични графики. Правят всичко да изглежда толкова лесно - една малка чертичка и сме на 100К, още една малка чертичка и сме на 1М. :)
Хаха, ами как да отговориш на въпроса "Кога биткойна ще струва еди си колко?" :) Иначе аз обикновено отговарям с "Абе счупи ми се кристалната топка".

На "Linear Scale" се вижда експоненциално покачване, някои предпочитат да го наричат "балон". Ако продължаваме със същото темпо на ускорение, наистина ще стигнем 100 бона другата година. Аз лично не одобрявам такива надувки, но това животно си върви напред без нищо да му прави впечатление.

А може да стане и така: http://prntscr.com/hiip0c
3KxYyp7ORE6c6cIYnGtqTA.png
 
Валутата, като всяка стока се движи спекулативно или натурално, нагоре-надолу. Криптовалутите се движат нагоре-надолу, единствено спекулативно. Когато мога да си купя дъвки с биткойни в магазина под блока, тогава ще я нарека конвентируема и сигурна и ще повярвам във високата цена. Засега, това мога да направя с левове, долари, евро и на вересия :)
 
@razdumka, в магазина под блока ти приемат долари и евро?
Не официално, разбира се, но няма да ме върнат, защото вярват и не се смущават от тези валути. Сега, разбираш ли каква е вярата ми в криптовалутите. Трябва да се потребляват масово от хората, не от няколко спекуланти, които ги поддържат с нечитави пари и хора, които вярват, че ще препечелят по нещо от тях.
 
Истината е, че не биткойн расте, а че долара се срива, като това единствено биткойн го отразява.

И отделно, стойността му е пропорционална на размера на мрежата. В този смисъл се държи като акцията на социална мрежа. Колкото повече хора го ползват, толкова по-скъп става...
 
Истината е, че не биткойн расте, а че долара се срива, като това единствено биткойн го отразява.

И отделно, стойността му е пропорционална на размера на мрежата. В този смисъл се държи като акцията на социална мрежа. Колкото повече хора го ползват, толкова по-скъп става...
Акцентът тук е правилен "ползват"... Отворете нова тема или в тази, нека колегите споделят кой какво си е купил напоследък с криптовалута?!
 

Горе