Bitcoin / Биткойн

Вчера реших да прехвърля част от BTC в друга борса и това ми струваше към 25-26 лева.
Абсолютно никакво бъдеще на BTC. BTC според мен стои пред тотален фалит.
Другите валути по-може да имат някаво бъдеще, но BTC е довиждане.

LTC има 50ст-1лв транзакция
IOTA - безплатно
Ripple - супер мега ниски цени..
BTC > фалит
 
Аз си отвори два акаунта в инста Форекс със стартъп бонуси и единия му дадох всичките пари на биткойн купува, на другия всичко продава.
Квота и да стане съм на печалба :D
 
Търси се решение да се разреши този проблем с високите такси в биткойн, надявам се ще се открие бързо :)
 
Търси се решение да се разреши този проблем с високите такси в биткойн, надявам се ще се открие бързо :)
#КОЙ търси? :D
 
Май, някой може и да забогатее в крайна сметка.
НАСДАК смятал да пуска биткойна догодина.
 
Ще си позволя да използвам темата за един малко офтопик въпрос. Някой може ли да ми каже каква е таксата за изпращане на биткойни от портфейла Jaxx, при зададена настройка "AVERAGE (Normal Fees)"? В Exodus изписва каква е таксата, както в койни, така и в USD в зависимост от актуалния курс. В Jaxx обаче, никъде не виждам каква би била таксата.
Благодаря!
 
Що не направим секция за раздел в форума за криптовалутите. Все повече хора ще се интересуват от това в бъдеще. Така драскаме в една тема малко безразборно.

Защото когато се обърне трендът и манията по криптовалутите приключи, ще трябва да се трие новосъздаденият раздел. :)
 
Какво точно ще се случи на 18 декември ? Разбрах, че BTC ще излиза на няколко борси.
Какво мислите ? Дали ще удари бум и ще покачи яко цената.. или ще покачи и после ще продадът набързо големите риби?

Чудя се дали не е добър момента да се инвестира още малко в BTC преди 18 декември и после като излезе да се продаде?
 
Какво точно ще се случи на 18 декември ? Разбрах, че BTC ще излиза на няколко борси.
Какво мислите ? Дали ще удари бум и ще покачи яко цената.. или ще покачи и после ще продадът набързо големите риби?

Чудя се дали не е добър момента да се инвестира още малко в BTC преди 18 декември и после като излезе да се продаде?
Според мен икономистите, които твърдят, че за да се стабилизира и да се превърне в истинско разплащателно средство, трябва да се стабилизира цената, и да се понижи.
Предполагам, че ще получиш отговор, ако утвърдени борси почнат да търгуват реално с биткойн, а не само виртуално.
 
Според мен икономистите, които твърдят, че за да се стабилизира и да се превърне в истинско разплащателно средство, трябва да се стабилизира цената, и да се понижи.
Предполагам, че ще получиш отговор, ако утвърдени борси почнат да търгуват реално с биткойн, а не само виртуално.
Тоест те сега, ще започнат да търгуват акции освен с кеш и с BTC Като разплащатателно средство така ли ?
 
Ще си позволя да използвам темата за един малко офтопик въпрос. Някой може ли да ми каже каква е таксата за изпращане на биткойни от портфейла Jaxx, при зададена настройка "AVERAGE (Normal Fees)"? В Exodus изписва каква е таксата, както в койни, така и в USD в зависимост от актуалния курс. В Jaxx обаче, никъде не виждам каква би била таксата.
Благодаря!
Много зависи и май е по добре да се ползва Low въпреки времето за чакане. По принцип идеята на портфейла е да ги пазиш за по дълъг период. Ако искаш да въртиш ги оставаш в борсата , щото иначе напред назад и само такси летят.
 
Защото когато се обърне трендът и манията по криптовалутите приключи, ще трябва да се трие новосъздаденият раздел. :)
Основателна причина.... ма все пак тука сме предприемачи , не кокошки , та би трябвало да знаем , че тренда няма да приключи , а ще се увеличи....
 
А защо цената за транзакциите с биткойн е толкова висока, кой я определя тази цена?
 

Горе