Bitcoin / Биткойн

"БИТКОЙН ВИ ДАВА ВЪЗМОЖНОСТТА ДА ЗАБОГАТЕЕТЕ БЪРЗО"- МЕЧТАТА НА ВСЕКИ БЪЛГАРИН.
 
Интересно:
26166161_2317093921650249_6118974358312366634_n.jpg
 
Регистрирах се в Coinbase.com, за да тегля пари пише, че трябва да ми верифицират сметката.
За целта трябва да им пратя някаква малка сума със SEPA превод и да напиша 1 номер като референция.
Проблемът е, че трябва да отида на гише в ЦКБ и да извърша превода. А в имейла в който пратих запитване до ЦКБ ми казаха, че не извършват преводи към сайтове за крипто валути /това ми го отговориха без да уточнявам за какво ми е този сепа превод/.
Някой верифицирал ли е скоро сметка в coinbase, май няма смисъл да ходя до ЦКБ и да се пробвам да пращам такъв превод?

Четох назад във форума частична информация, но нещата се променят бързо затова питам тук за актуална информация.
 
Eй тоз рипъл мноо рипа ве, след биткойн милионерите нема ли да има тука някой xrp пенсионер да се пенсионира.
Като си помисля, че преди 6 м. продадохме към 100 000 xrp щото беше някакъв мъртвец ми става лошо :D

ся ако не кажете че съм пич дет подксазах в темата на 5 цента, е па на ;D
 
Eй тоз рипъл мноо рипа ве, след биткойн милионерите нема ли да има тука някой xrp пенсионер да се пенсионира.
Като си помисля, че преди 6 м. продадохме към 100 000 xrp щото беше някакъв мъртвец ми става лошо :D

ся ако не кажете че съм пич дет подксазах в темата на 5 цента, е па на ;D
Аз сега купих от скъпите , защото четох че цената се дига заради някакви договори сключени с големи японски компании да им ползват технологията. Освен това рипъла е по бърз за трансфери и има по малко такси от биткойна - което си е предимство. Ще видим докъде ще се качи....
 
И все пак правилото е - buy low, sell high. Не отдавна в центъра на вниманието беше лайткойна, и той рипаше като див кон, ама сега малко се е спихнал. Преди това и биткойна, и IOTA, и EOS, и какво ли не. Тъй че няма страшно, рипъла няма да стане 50 долара по вертикална линия ;) Ще го надуват най-много още ден и после ще преместят маркуча на друга гума.
 
Регистрирах се в Coinbase.com, за да тегля пари пише, че трябва да ми верифицират сметката.
За целта трябва да им пратя някаква малка сума със SEPA превод и да напиша 1 номер като референция.
Проблемът е, че трябва да отида на гише в ЦКБ и да извърша превода. А в имейла в който пратих запитване до ЦКБ ми казаха, че не извършват преводи към сайтове за крипто валути /това ми го отговориха без да уточнявам за какво ми е този сепа превод/.
Някой верифицирал ли е скоро сметка в coinbase, май няма смисъл да ходя до ЦКБ и да се пробвам да пращам такъв превод?

Четох назад във форума частична информация, но нещата се променят бързо затова питам тук за актуална информация.
Това е интересен въпрос и аз продадох малко там и сега ми иска верификация и се чудя в коя банка да ходя. Също така имаш ли идея дали трябва да си верифициран с ID, за да можеш да теглиш или е само за покупки ? След няколко седмици се прибирам в БГ и аз ще го мисля, ще се радвам ако постнеш ъпдейти.
 
аз лично бих купил сега bch щот след като ония кавали койнбейс го отблокират при тях ще литне
макар, че ако имах бих държал рипъла докато по капитализация мине биткойна, щото той май ще умре, кой луд ще дава 40$ да прати нещо и ще чака 1 ден, вместо да си прати рипълче за 1 секунда за практически 0 долара комисионна
 
аз лично бих купил сега bch щот след като ония кавали койнбейс го отблокират при тях ще литне
макар, че ако имах бих държал рипъла докато по капитализация мине биткойна, щото той май ще умре, кой луд ще дава 40$ да прати нещо и ще чака 1 ден, вместо да си прати рипълче за 1 секунда за практически 0 долара комисионна


Прогнози за цената на рипъл?
 
Регистрирах се в Coinbase.com, за да тегля пари пише, че трябва да ми верифицират сметката.
За целта трябва да им пратя някаква малка сума със SEPA превод и да напиша 1 номер като референция.
Проблемът е, че трябва да отида на гише в ЦКБ и да извърша превода. А в имейла в който пратих запитване до ЦКБ ми казаха, че не извършват преводи към сайтове за крипто валути /това ми го отговориха без да уточнявам за какво ми е този сепа превод/.
Някой верифицирал ли е скоро сметка в coinbase, май няма смисъл да ходя до ЦКБ и да се пробвам да пращам такъв превод?

Четох назад във форума частична информация, но нещата се променят бързо затова питам тук за актуална информация.

И аз имам лош опит с ЦКБ и коинбейс. Исках да купувам от там... Ходих на гише да вкарам 500евра, но не стана. Тия зеха да гледат като луди като казах, че ще правя международен превод. Обясних за какво става въпрос и казаха, че не мога да направя такъв превод...
Ако искаш да теглиш пари прегледай http://1bitcoin2.com/. Аз ползвам XAPO, но там е само бтк, но с тия такси за трансферите няма смисъл, губи се доста пара.

За рипъла няма смисъл да се взима на тая цена, умирам от яд, че продадох 3к на .98. Според мен ще стигне до 3.50 и после ще си коригира цената на 3$. Пробвайте с COLX, очаква се пъмп края на Q1. И XVG не е мъртвец, ще има пъмп. Не случайно един адрес притежава на 2 милиарда.
 
Последно редактирано:
  • Like
Реакции: sedo
Прогнози за цената на рипъл?
тва с прогнозите дето в ютуб бълват клипчета, 10$, 100$ и т.н. са несериозни според мен
лично аз мисля, че технологията е по-добра от биткойн, който е бавен, скъп и концепцията му POW е умряла работа, следователно трябва да умре, ще го помпят още след нова година, сигурно ще стигне 20-50 к долара и после всички ще разберат, че няма смисъл
рипъла се ползва от банки и много активно работят пичагите, проблема е че имат 60% от койните и винаги могат да влияят на цената да стане права линия, каквато беше преди 6 месеца, за да бъде удобен за правене на междубанковите трансакции, щото с някакъв шит като биткойн, който днес е 13 хиляди, а вчера беше 16 не става тая работа :D
Следователно ако трябва да мине биткойна като обща капитализация според мен около 5$ може да стигне още другия месец, но неминуемо трябва да се успокои цената до права черта без никакви колебания.

Изобщо всички POW валути са мъртъвци, щом етериума ще го сменят на POS ще има форк, следете за да си прехвърлите всичко в етериуми и да ги изкарате на портфейл извън борса, щото 100% съм сигурен че при форка на биткойна никой не е получил bch, голд, дарк и т.н. Аз познавам само 1 човек, който биткойните са му на core портфейл и има от всички други форкове.
То се видя, вчера всичко извади пари от биткойни да ги вкара в рипъл и биткойна -10%

Едит: като цяло май много хора вече разбират, че просто някакви шано валути са от днес за утре, единствената, която има някакъв бизнес зад нея е рипъл и salt, всичко друго е някакъв кух балон
 
Ами какво ще стане като пуснат на BTC Lightning Newtork-а.. Аз си мисля, че когато стане това другите валути пък ще са заминали, особенно LTC
Аз днеска продадох на 2.30 рипъла и ся ще го изчакам малко да падне да си купя пак :D Взех си за $ BTC, защото днеска е на топ цена.. А рипъл ще падне почти съм на 99% сигурен..


Послепис: Ако си държа BTC в борсата, ще получа ли от форка?
 
Последно редактирано:
Какво мислите за системата OPM (other people's money) и как може да се прилага в инвестиции с биткойни? Използвате ли я? Питам защото ме поканиха в една група с 20К членове и сега разучавам. На пръв поглед доста интересно изглежда. Всички са много активни и малко сектантско ми изглежда. Само некви пари хвърчат и се прехвърлят на този и онзи. Постоянно сделки с биткойни. Не знам на какъв принцип админа ме покани. Американец е. Само с лична покана влизаш иначе не става. Гонят разни нива. Сребро, злато, платина.
 
Последно редактирано:
Какво мислите за системата OPM (other people's money) и как може да се прилага в инвестиции с биткойни? Използвате ли я? Питам защото ме поканиха в една група с 20К членове и сега разучавам. На пръв поглед доста интересно изглежда. Всички са много активни и малко сектантско ми изглежда. Само некви пари хвърчат и се прехвърлят на този и онзи. Постоянно сделки с биткойни. Не знам на какъв принцип админа ме покани. Американец е. Само с лична покана влизаш иначе не става. Гонят разни нива. Сребро, злато, платина.
И като влезеш в групата първия пост е "Благодаря, че ме приехте" :D :D :D
 
И като влезеш в групата първия пост е "Благодаря, че ме приехте" :D :D :D

Да, всички благодарят. Вярно е. Има хора от цял свят там, но админа там сега му гледам едно видео как от 0 биткойн е направил 3 биткойн и ги изтегли. Една пък я одобриха за $40,000 по OPM и тя много благодари. :D :D :D Не мога да схвана къде е уловката. Никой не ти иска пари. То е по-скоро като обучение. А за OPM важи само за американците и спонсорите спонсорират огромни суми. Сега одобриха един за $100К.
 
Последно редактирано:
Почва да ми става ясно, че не е толкова трудно да те метне приятел, че е милионер от биткойн и работи за майкрософт ли, каквото беше там. :D

Всъщност тая група много яка се оказа. В определени дни от седмицата има live stream coaching с много известни световни имена.
 
Последно редактирано:
За рипъла гледам днес само говорят как в койнбейс нещо тествали с рипъл, ако го добавят и не се осерат като с bch сигурно ще се изстреля до 10$, тоя шит bch стигна 8к
 

Горе