Bitcoin / Биткойн

В края на януари форк - който има биткойн или ZCL, ще получи BTC PRIVATE.
ZCL сега е около 185$, ако имате 1 биткойн можете да си купите доста ZCL, и ще получите толкова бонус BTCP /биткойн прайвът/ след форка. Някои прогнози/от форумите/ очакват да задмине BCH по цена.

Тоест за 1 биткойн, взимате само 1 BTCP.
A за 70 ZCL взимате 70 BTCP... тъй че по-добре да си вземете ZCL :)
Само трябва да следите кои борси ще подкрепят форка или да си свалите най-новия wallet за ZCL... който се очаква скоро да пуснат. Още няма и точна дата и почти никаква точна информация.
След форка мисля да продам бързо ZCL-ите и да ми останат само BTCP
 
Последно редактирано:
В края на януари форк - който има биткойн или ZCL, ще получи BTC PRIVATE.
ZCL сега е около 185$, ако имате 1 биткойн можете да си купите доста ZCL, и ще получите толкова бонус BTCP /биткойн прайвът/ след форка. Някои прогнози/от форумите/ очакват да задмине BCH по цена.

Тоест за 1 биткойн, взимате само 1 BTCP.
A за 70 ZCL взимате 70 BTCP... тъй че по-добре да си вземете ZCL :)
Само трябва да следите кои борси ще подкрепят форка или да си свалите най-новия wallet за ZCL... който се очаква скоро да пуснат. Още няма и точна дата и почти никаква точна информация.
След форка мисля да продам бързо ZCL-ите и да ми останат само BTCP

Това е така, но има един огромен проблем - zcl го има само на битрекс и криптопия и цената му ще падне, според мен, коагто всички се опитат да си продадат zcl-a а то има само 60 милиона оборот на ден. За мен лично е рисковано да си стопя биткойните заради тази схема
 
  • Like
Реакции: sedo
Има го и в TradeSatoshi и CoinExchange/ макар и слабо застъпено засега/:) Риск има, аз само казвам какви схеми мислят по форумите.
И случайно имам няколко ZCL, затова ги следя.
А на ZCL цената се предполага, че бързо ще падне... след форка. И да не забравяме, че понякога борсите блокират яко и не става точно както си го мислим да продадем на момента нещо си...
 
Последно редактирано:
Значи, ако имам 0.1 биткойн ще получа 0.1 от форка така ли? :D
Точно така :) Но трябва борсата/портфейла ти да подкрепят форка, иначе според мен нищо няма да се получи... Тепърва ще става ясно кое, къде, кога.. още няма нищо конкретно, а само са казали, че края на януари трябва да стане това.
 
Точно така :) Но трябва борсата/портфейла ти да подкрепят форка, иначе според мен нищо няма да се получи...
И после ако форка е 10$ аз ще взема 1 долар.. бая ще се наям :D :D
 
  • Like
Реакции: sedo
И после ако форка е 10$ аз ще взема 1 долар.. бая ще се наям :D :D
Форка би трябвало да е 300-600$ първите дни, като го гласят да задмине Биткойн кеш като цена до 6 месеца, заради подобрената анонимност :) Но какво ще стане, времето ще покаже.
Аз 4 ZCL-а ги купих за 7$ съвсем на късмет, че да си изхарча последните трохи в биткойни... преди 2-3 месеца... сега са 650$ на този етап.
 
Последно редактирано:
Здравейте, искам да внеса пари в coinbase, каква сметка ми трябва и каква карта дебитна/кредитна, в каква валута и в кои банки имате вие? Kакво ми е необходимо да купувам и продавам биткойн през coinbase?
 
Здравейте, искам да внеса пари в coinbase, каква сметка ми трябва и каква карта дебитна/кредитна, в каква валута и в кои банки имате вие? Kакво ми е необходимо да купувам и продавам биткойн през coinbase?
Пиб не позволя през тяхна карта. Но ако направиш директно банков трансфер към сметката на coinbase - няма проблеми.
Един съвет към всички - винаги когато обръщате пари в криптовалути за да ги преместите към друга борса го правете с етериум не с биткойн - таксите са доста по малки.
 
  • Like
Реакции: sedo
Пиб не позволя през тяхна карта. Но ако направиш директно банков трансфер към сметката на coinbase - няма проблеми.
Един съвет към всички - винаги когато обръщате пари в криптовалути за да ги преместите към друга борса го правете с етериум не с биткойн - таксите са доста по малки.
С Litecoin са в пъти по-малки. След като обявиха новия протокол и новите такси е хипер изгодно.. Трансфер на 2 LTC Струва 0.06$ от Coinbase към Binance
 
С Litecoin са в пъти по-малки. След като обявиха новия протокол и новите такси е хипер изгодно.. Трансфер на 2 LTC Струва 0.06$ от Coinbase към Binance
Даже не бях пробвал в лайткойни , но щом са по евтини още по добре..... биткойна е много голяма тесла с тия такси.
 
Домейнът bitcion.org е купен за 10 000$ на 9 януари в Седо.
Битцион.орг :eek::eek: Като Биткойн, но с разменени букви! За какво ли им е този домейн?
 
Последно редактирано:
Домейнът bitcion.org е купен за 10 000$ на 9 януари в Седо.
Битцион.орг :eek::eek: Като Биткойн, но с разменени букви! За какво ли им е този домейн?

Криптовалута ще пускат Ционистите!!! :D
 
  • Like
Реакции: sedo
  • Like
Реакции: sedo
То как се продцедира с тия ико-та? Никога не съм взимал - през сайта ги купуваш и там седят докато се появяват по борсите ли ?
И кога се очаква да стартира това телеграм ? Не видях дата никъде.
 

Горе