Bitcoin / Биткойн

a4kata

Member
В момента съм в чужбина, и си вкарах всичките пари в койнбейс, за да мога да купя от корекцията на етхера, надявам се, ще е в идните дни. Каква е таксата за теглене със сепа трансфер ? Току-що получи имейл, че акаунта ми е верифициран, но все още не мога да купувам валута, някой имал ли е такъв проблем, всъщност никога не съм купувал при тях ползвах бг посредцниците, но в последните месеци доста ме разочароваха...

sedo

Active Member
В момента съм в чужбина, и си вкарах всичките пари в койнбейс, за да мога да купя от корекцията на етхера, надявам се, ще е в идните дни. Каква е таксата за теглене със сепа трансфер ? Току-що получи имейл, че акаунта ми е верифициран, но все още не мога да купувам валута, някой имал ли е такъв проблем, всъщност никога не съм купувал при тях ползвах бг посредцниците, но в последните месеци доста ме разочароваха...
На мен като ми верифицираха акаунта с лична карта, веднага си регистрирах дебитната карта и започнах да пазарувам. Картата трябва да е с 3D парола, други карти не приема.
Например за 500 лв исках да си купя Лайткойн, взе ми 8+2 евро... И отделно още 10 евро такса/които не ми написа, че ще ми ги взима/, но като си видях сметката, стана ясно, че общо 20 евро ми взе.
Сигурно ми ги взе, защото ми показваше валутите в админ панела в левове и е направило някакви конвертирания на нисък курс.
Сега смених в евро да ми показва всичко, но не съм пробвал дали ще ми взима втора такса, освен тази, която показва преди да купиш Лайткойн или нещо друго.

SoloContraTutti

Well-Known Member
BitcoinZ се беше застоял много време под 1 цент, и по точно 0.003 до 0.004, сега за няколко часа скочи с центче и вече е 0,025. :D
Някой с инфо на какво се дължи това, да не е листнат в някоя нова борса?

ПС: Каква е логиката в TradeSatoshi цената му да е 0.00000100, което се равнява на 0.0147USD при цена 0,025689USD, според coinmarketcap?

Последно редактирано:
  • Like
Реакции: sedo

testkiwi

Well-Known Member
BitcoinZ се беше застоял много време под 1 цент, и по точно 0.003 до 0.004, сега за няколко часа скочи с центче и вече е 0,025. :D
Някой с инфо на какво се дължи това, да не е листнат в някоя нова борса?

ПС: Каква е логиката в TradeSatoshi цената му да е 0.00000100, което се равнява на 0.0147USD при цена 0,025689USD, според coinmarketcap?

еха, на 10 цента се пенсионирам :D

SoloContraTutti

Well-Known Member
Падна даже до 1.7 цента, а мен ме е яд, че на 2.5 цента не продадох, защото сайтът лагваше стабилно и явно не е опреснил по-високата цена ли, не мога да си го обясня, бяха си на старата цена, където някъв продаваше 20к+ бройки на 1.5с.

monefff

Well-Known Member

testkiwi

Well-Known Member
КУпувайте ETH, аз взех на 1200, до 19 ще е все нагоре ;) Вчера биткойна изпопадал като круша, само ETH (и бтцз всъшшност) се катери

Двойния връх от който се притесняваха "спецовете " ютуб анализатори се проби, за тва не се занимавам с технически шитове, а си гледам фундаментално - ще се качва заради форка, после ако фелне форка ще се качва още повече :D
До края на годината поне 8-10 к $

monefff

Well-Known Member
КУпувайте ETH, аз взех на 1200, до 19 ще е все нагоре ;) Вчера биткойна изпопадал като круша, само ETH (и бтцз всъшшност) се катери
Какво ще има на 19 ? форк ?

testkiwi

Well-Known Member
В коя борса да си го взема и да го държа за да получа форка?
честно казано май и аз FUD-я, не знам ще има ли, нема ли да има

ама бях мернал, че за 2018 трябва да минат от pow на pos, после че ще има форк, пък сега и двете май се отлагат

не знам, всеки да си преценява :D

jivaka_t

Member
Здравейте от няклко дни се опитвам да си купя биткоини от coinbase но ми дава грешка:
Buy Failed
Your transaction failed for the following reason:It looks like an unknown error occurred while processing this buy. Please try again, or contact support if the error persists.

Имам токен и картите ми иамт 3д парола, но не става. Звънях в банката и от там ми казаха че вероятно сайта е несигурен и за това не ми приема плащанията. Бихте ли ме посъветвали откъде да си купя биткойни. Направих си регистрация в binance и мисля да затворя малко пари за 1 година.

bioz

Active Member
Заеби ги тия бавни биткойни. Купуваш етериум от койнбейс става за минута после отиваш в бинансе и пазариш.

jivaka_t

Member
Пробвах със всички валути и не става изписва ми тази грешка. Искам да взема някаква валута с която да почна да си пазаря от борсите и не става.

sedo

Active Member
Пробвах със всички валути и не става изписва ми тази грешка. Искам да взема някаква валута с която да почна да си пазаря от борсите и не става.
Пусни тема във форума и някой колега може да ти продаде Лайткойн или Ripple или каквото ти трябва, но без биткойн, че са големи таксите да ти го прати.

isilona

Member
коя банка е това .. какво значи "вероятно сайта е несигурен" те не виждат ли сайта за да ти кажат дали е несигурен и те са проблема или не не несигурен и проблемът е някъде другаде
БТВ първата стъпка в процеса не е да си купиш биткойни, а да си заредиш кешовица .. а щом искаш да вкарваш през карта първо тр да си верифицираш акаунта

Горе