Bitcoin / Биткойн

То как се продцедира с тия ико-та? Никога не съм взимал - през сайта ги купуваш и там седят докато се появяват по борсите ли ?
И кога се очаква да стартира това телеграм ? Не видях дата никъде.
Да парите и токените ти стоят вътре при тях докато не се листнат на някоя борса, ако не се листнат нищо не може да направиш и ги губиш евентуално ако скамнат или разпаднат проекта или нещо от сорта. Друг е въпроса, че няма точно време за каквото и да било кога ще се случи, примерно кога ще има ъпдейти, кога ще се листнат на борсата и такив неща може да е след месец, може да излязат бъгове и да се листнат след 2 години чак и така.
 
Братлета... Binance са най-откачените... ЮЛИ са имали 210 000 посещения... а ДЕКЕМВРИ 101 000 000 !!! И сайта като цяло работи добре.. днес пак са забранили регистрациите, явно напливът е голям...
 
Последно редактирано:
Братлета... Binance са най-откачените... ЮЛИ са имали 210 000 посещения... а ДЕКЕМВРИ 101 000 000 !!! И сайта като цяло работи добре.. днес пак са забранили регистрациите, явно напливът е голям...
не, знам ама аз си купих bnb на 18$ след като продадох ETH което не се качи толкова колкото очаквах миналата седмица
 
Абе ETH тия дни беше $400, сега минава $1400, колко още искаш да бъде? :D ETH вече имаше супер буум миналата година, стана номер 2 и сега е малко по-консервативно. Според мен скока от поне 4 пъти за няма и 3 месеца си е повече от очакванията. Аз даже се надявам да хване малко надолу :) Не че няма на къде още да расте, но Litecoin например скоро не е получавал внимание, закрепи се на едно ниво и тръпне в очакване за нов растеж :)
 
Абе ETH тия дни беше $400, сега минава $1400, колко още искаш да бъде? :D ETH вече имаше супер буум миналата година, стана номер 2 и сега е малко по-консервативно. Според мен скока от поне 4 пъти за няма и 3 месеца си е повече от очакванията. Аз даже се надявам да хване малко надолу :) Не че няма на къде още да расте, но Litecoin например скоро не е получавал внимание, закрепи се на едно ниво и тръпне в очакване за нов растеж :)
Взех го на 1200 и таман почна да се качва към 1300 и после почна да пада, разбира се сега пак се качи ама вече го нямам, hodl е принципа при криптотата е ясно
 
  • Like
Реакции: sedo
Да, ще е голямо - 10 цента ще е токена, аз лично ще купя за поне 10-20к $ щото един път да има истински продукт от доказан разработчик, ще стане 5 долара без проблемация :D

https://techcrunch.com/2018/01/08/telegram-open-network/
https://thenextweb.com/hardfork/2018/01/09/telegram-ico-white-paper-leak/?amp=1

Това май е скам
 
Покачва се малко да ви върне надеждите за 20 000 и пак пада на $13,605.70
 
@MateiMAtei, не знам за другите, ама моите надежди са да пада и пада :) Печалбите са си печалби, всички им се радват, обаче аз съм и малко идеалист. По-ниска цена => хората могат да си купят повече за същите $$$. И е важно биткойна да е разпространен възможно по-равномерно, а не голяма част да се държи от малко супербогаташи. Лошото е, че изглежда всеки се втурва да купува от това което вече струва 10 пъти повече, та не знам това колко е възможно....

Даже и тук почнаха да питат как се купува IOTA когато скочи от 0.4 на 4, Litecoin когато от 60 отиде над 300+, TRON и Ripple когато се хипербалонизираха. Така че нека всичко се срива, HODL му е майката. Но да се харчат доларчетата по възможност на дъното на чашата (U формацията), вместо на върха на балона.
 
Харесва ми как мислиш. Според мен е най-добре да се инвестира когато криптовалутата е възможно най-евтина и да чакаш - но шанса да оцелиш коя ще се вдигне драстично е минимален. Също така може да се използва само момента - купуваш - вдига се двойно и продаваш. Според мен Биткойна в момента е невъзможен да се закупи от средностатистически човек , защото където се вика той трябва да рискува почти всичко , а да рискуваш , когато нямаш е глупост. Биткойна е бил на голяма оферта когато е струвал смешни пари и сега се е покачил адски много - това е много голяма печалба. Всички криптовалути може да се качат като биткойна , но да уцелиш точно коя ще е си е голям късмет. Според мен в криптовалутите са най-добри късометражните инвестиции - купуваш бързо и бързо продаваш. Със сигурност има и хора , които мислят за това в дългосрочен план , ама може би не си заслужава нещо постоянно да те изяжда от вътре и да ти промива мозъка. Купуваш - продаваш , купуваш - продаваш. Това е мое мнение де. Със сигурност има много по-умни хора от мен , и имат много по-добри възгледи и варианти.

@MateiMAtei, не знам за другите, ама моите надежди са да пада и пада :) Печалбите са си печалби, всички им се радват, обаче аз съм и малко идеалист. По-ниска цена => хората могат да си купят повече за същите $$$. И е важно биткойна да е разпространен възможно по-равномерно, а не голяма част да се държи от малко супербогаташи. Лошото е, че изглежда всеки се втурва да купува от това което вече струва 10 пъти повече, та не знам това колко е възможно....

Даже и тук почнаха да питат как се купува IOTA когато скочи от 0.4 на 4, Litecoin когато от 60 отиде над 300+, TRON и Ripple когато се хипербалонизираха. Така че нека всичко се срива, HODL му е майката. Но да се харчат доларчетата по възможност на дъното на чашата (U формацията), вместо на върха на балона.
 
Най-голямата в света борса за криртовалути добавя по няколко милиона нови потребители всяка седмица, тъй като крипто манията не показва признаци на отслабване.
В сряда хонконгската платформа за търговия Binance.com е добавила цели 240 000 нови потребители само за един час, след като компанията отмени временното спиране на новите регистрации, въведени от нея поради голямото търсене.
"Не очаквахме такъв растеж, за да бъде честен", каза изпълнителният директор Жао Чанпенг пред Блумбърг ТВ, цитиран от "Индипендънт".
Според Coinmarketcap, уебсайт, който проследява пазарите на криптовалути, Binance е най-активната платформа за обмен на крипто валути, като през последните 24 часа са направени сделки на стойност $ 6,1 млрд.
Най-популярната дигитална валута на борсата е TRON, която формира 10% от търговията, докато bitcoin е само третата най-популярна цифрова валута на платформата.
Според Жао, мнозинството от 4-те милиона активно търгуващи на борсата са мъже, между 25- и 35-годишна възраст
Явно предстои още много милиарди да се налеят в крипто пазара. :)
 
@MateiMAtei, всъщност постоянното купуване и продаване много повече яде мозъка. На това се казва да си трейдър, спекулант, и не е за хора със слаби нерви. Затова като по-добра стратегия за не-трейдъри винаги препоръчват стратегията по-известна като HODL - купуваш и държиш без да гледаш постоянно пазара. Това не им яде мозъците, защото предвително приемат че каквото и да става ще си държат криптото. А през 2017 каквото и да си купил, все си на печалба, и то в пъти. Не че нещо, ама при стандартните инвестиции годишна печалба само от 5% се води добро постижение.

Сега, ако има хора дето нямат много парички, то за тях винаги е най-добре да ги похарчат за финансово образование.
Има и друга малко по-скъпа опция - копач. Кеф ти видеокарти от 400 лв, кеф ти от 2000 лв. Даже в момента има голямо предимство да си имаш такава техника - служи като печка вкъщи. Ако вземат че се сринат криптовалутите, продаваш видеокартите и готово. Макар че ако стане така сигурно ще стане страшен наплив от видеокарти :D Но това е инвестиция и като я правиш поемаш риска.
 
3 дни в същия дух да изкара да напазарим и после обратно :D :D
Някой има ли идея откъде могат да се намерят 6-10 видеокарти Radeon Nitro+ RX580 8GB
никъде не мога да ги намеря останали.. а от mining.bg искат 8 бона за 6 видеокарти, и дебели поръчки правят, то как послe да намериш видеокарта :D
26756578_171167673496339_7444247022470943546_o.jpg

 
Последно редактирано:

Горе