Black Friday - къде ще пазарувате

От: Re: Black Friday - къде ще пазарувате

Записвам се за темата, защото си търся ссд и аз. А ако падне някое яко лаптопче със ссд, 14ка, добре е дошло. :)
Взех едно SSD 250 gb на самсунг, за около 150 лв, с едно кади... и разликата е от тука до небето, за 160 лв удължих живота на лаптопа...
 
От: Black Friday - къде ще пазарувате

Namecheap!!! Цял ден се разцепиха от оферти. 10 мил. $ в отстъпки. На всеки кръгъл час пускат по 2 оферти. За съжаление най- атрактивните се разпродават за под минута. Дебнене му е майката... и бързо кликане :)
 
Последно редактирано:
От: Black Friday - къде ще пазарувате

И аз отнесох един Takee 1 първия холографски телефон, сега ще сядам да търся и за мене нещо :D

Днес пристигна в България оня, дет го поръчах с отстъпката за Деня на китайския ерген (11.11, през Холандия). Пратиха го у софийската митница гадовете (поне по тракинга е така, бележка няма още). 2 часа разкарване в кишата и 20% данък ме очакват. А беше предназначен за подарък
 
От: От: Black Friday - къде ще пазарувате

Днес пристигна в България оня, дет го поръчах с отстъпката за Деня на китайския ерген (11.11, през Холандия). Пратиха го у софийската митница гадовете (поне по тракинга е така, бележка няма още). 2 часа разкарване в кишата и 20% данък ме очакват. А беше предназначен за подарък

Аз поръчах един за брата да го закарат във Враца, ако му го пуснат в София ще е тумбеж... Драсни тия дни, ако го вземеш как е като функционалност, че мисля да поръчам един и за мен. Просто днес не намерих нищо толкова изгодно по параметри колкото това и даже ме грабна с тия сензори, добра камерка, ама аз го взех от алито и ще дойдат чак другата година.
200 кинта за този телефон са си ужасна далавера


Аз затова вече си пускам пратките към малките градове при роднини, понеже тук в София няколко пратки ми ебаха мамата разправиите по митниците и един път се наложи да платя 120лв такси при условие, че китаеца ми беше пратил само кутии, от тогава директно към малкия град и там човека ми отива плаща и 10 минути и е готов...
 
Последно редактирано:
От: Black Friday - къде ще пазарувате

Предполагам, че в понеделник ще го взема. Като функционалност не би трябвало да има издънки - сериозен фаблет си е (макар и грозен с тази единствена разцветка), но ако има някакви неразбории - ще пиша в темата.

P.S. Батерията също ми изглежда слабичка за възможностите, които има (но оплаквания от ревютата засега няма). В момента карам с китайски octacore фаблет, 5.7, доволен съм, но при включване на всичко живо (data, wifi etc) батерията (4600mah) издържа не повече от денонощие - постоянно мъкна и powerbank с него. А на този триизмерния е по-слаба батерията - крие рискове.

phablet-power-bank.jpg
 
Re: От: Re: Black Friday - къде ще пазарувате

Взех едно SSD 250 gb на самсунг, за около 150 лв, с едно кади... и разликата е от тука до небето, за 160 лв удължих живота на лаптопа...

Да добра цена, наистина. Дай линк, ако все още има нещо. :)
 
От: Black Friday - къде ще пазарувате

Тия дето продават с 70% отстъпка явно продават на 300+% печалба. Браво на тях.
 
От: Black Friday - къде ще пазарувате

За митницата, ако не ви се разправя да ходите до митницата и например сте от по-малък град, ето какво може да направите:
Виждате си на известието, което ще получите един номер, под който ви е заведена пратката.
Разпечатвате си поръчката от сайта, да се вижда цената на продукта и трекинг номера. Пращате ги с писмо на адреса на митницата, посочвате и за коя стая става въпрос. До 2 дена ще ви освободят пратката и ще си я препратят на пощенския клон от който по принцип си взимате нещата.
И там ще заплатите 20% ддс + 3лв митническа такса + 3,50 пощенски разходи /те могат да варират, като 3,50 е макс/

Това ви го споделям като личен отпит от преди около месец.
 
От: Black Friday - къде ще пазарувате

Animals Planet:
[video=youtube;KK2XFYL3D80]https://www.youtube.com/watch?v=KK2XFYL3D80[/video]
 
От: Black Friday - къде ще пазарувате

Много слабо тая година по сайтовете, аз освен 1 takee 1 където взех и един power bank след мнението на Strana нищо друго не взех... А нямам идея що за мазохист трябва да си за да се буташ с всичките тия от клипа и това с техните заплати, ако при нас промоциите бяха същите неми се мисли....
 
От: Black Friday - къде ще пазарувате

Много пари спестих този черен петък - не съм си купувал нищо ! :)
 
От: Black Friday - къде ще пазарувате

Аз купих фотоапарат от 180 лв на 100, три тома "Ловът" от Андрю Фукуда за 6лв. и флашка 32GB за 12лв. Всичко от ЕМАГ. Имаше горе/долу добри оферти там, но цените им бяха завишени и уж имаше по 60-70% намаление.

Иначе съм много впечатлен от сайта им, дори не се усещаше да е по-бавен, докато миналата година дори беше паднал за някакво време.
 
От: Black Friday - къде ще пазарувате

Много слабо тая година по сайтовете, аз освен 1 takee 1 където взех и един power bank след мнението на Strana нищо друго не взех... А нямам идея що за мазохист трябва да си за да се буташ с всичките тия от клипа и това с техните заплати, ако при нас промоциите бяха същите неми се мисли....

Човече, уникален е тоя телефон Takee 1 Holographic. Днес ми пристигнаха и нямаш на идея каква забава е с него. Е не е чак както го описват по рекламните сайтове, но си е голяма газарийка с това 3D.
Самият телефон е барнат от всякъде. Аз го поръчах цвят "шампанско" или по точно цвят на човешка кожа, супер е.
Самата сглобка е пипната, нямам никакви, ама никакви забележи.
GPS - закова на 2м, екрана е супер, бърз е, чува се страхотно, само където ме издразни, че в комплекта няма слушалки и протектор за дипслея, но то си е 2,5D Gorila 3, така, че няма смисъл да се слага протектор.
Сеаг проблема ми е единственно, от къде да свалям и гледам клипчета в неговия формат за 3D. Пробвах с няколко замунфдски, но не стават. Може би ще трябва да се конвертират в Mp4.
Ще се ровя и чета из нетя, неможе да няма описани как се прави.
Аз се кефя, нядявам се и ти като го получиш.
 
От: Black Friday - къде ще пазарувате

Да драсне и strana мнение и най-вероятно ще поръчам още 1 :D
 
От: Black Friday - къде ще пазарувате

Не съм се разкарал още до митницата да го взема, нямах време (бях в чужбина) днес. Вероятно в сряда ще стане.
 
От: Black Friday - къде ще пазарувате

И аз мисля да си взема Takee 1 Holographic. Вие от къде си поръчахте?
 
От: Black Friday - къде ще пазарувате

И аз мисля да си взема Takee 1 Holographic. Вие от къде си поръчахте?

Поръчах от Tinydeal, но на 11.11 (Деня на китайския ерген) и беше $116 - по-евтин, отколкото сега
 

Горе