@Blinky

Ще ти направя конференция на тема "Какво са личните съобщения и за какво се използват?". Преференциална цена, за теб, до 29 март - 399 лева.
 
Ще ти направя конференция на тема "Какво са личните съобщения и за какво се използват?". Преференциална цена, за теб, до 29 март - 399 лева.
Дет не ми продаде биткойните ти кат беше време, ах тутти капутти.... топлят ли на гъзо сега?
 
Все ми е едно, не са ми спешни, както на теб ти е спешна херцата в момента. :hankey:
Ма малко се научи как се ползва форумът, че си като тригодишно в нощен клуб.
 
Ахх туттии какво сладко капутти си <3 :*

@Blinky ще отговориш ли по темата или ще продължаваме да се джафкаме с капута тука?
 
Рефънд ли искаш или все още имаш намерение да ходиш и си се запритеснил?
 
Ахх туттии какво сладко капутти си <3 :*

@Blinky ще отговориш ли по темата или ще продължаваме да се джафкаме с капута тука?
Пак си избягал от час в електронното обучение... твоите връстници поне влизат за присъствие. Кофти удря абстиненцията и че ви ограничиха междучасията, а с това и боцкането, ама ходи малко на слънце за витамин Д. Докторите казват, че недостигът му води до депресия... :hankey:

Гледам доста те е яд, че не съм ти продал криптото... :D
 
Това недоразумение ще се състои ли все още с оглед КУРоната? @Blinky

Виж файлът 18844
Питай си организаторите. Ние имаме с тях договорка да въртим кампанията. Но по мои лични наблюдения, не няма да се състои, но ще бъде изцяло стрииим. :) Само не разбрах защо търсиш от мен тази информация. Споделих какво мисля, вече официално, те ще си обявят на сайта. :)
 
Питай си организаторите. Ние имаме с тях договорка да въртим кампанията. Но по мои лични наблюдения, не няма да се състои, но ще бъде изцяло стрииим. :) Само не разбрах защо търсиш от мен тази информация. Споделих какво мисля, вече официално, те ще си обявят на сайта. :)
Щото си изключих адблокера и видях, че целият форум е залят с банери на това нещо, та реших, че имаш нещо общо и можеш да дадеш новин от кухнята. :)
 
Щото си изключих адблокера и видях, че целият форум е залят с банери на това нещо, та реших, че имаш нещо общо и можеш да дадеш новин от кухнята. :)
Не съм си комуникирал с тях от периода, от както им стартира кампанията при нас. Не са ми пускали и PR материали, за които се разбрахме. Но мои познати, които ще ходят ми казаха, че ще бъде изцяло онлайн. И че всичко остава по старо му. :) Само където ще е онлайн. :) За съжаление ще е така известно време с всичко що е конференции и ивенти на закрито. Няма да има и тазгодишната блекхет конференция също, но там ще се поинтересувам допълнително, питайки Георги - организатора й. Въртим и много други интересни банери. :) Скоро май ще въртим такива без конференции.
 
Не съм си комуникирал с тях от периода, от както им стартира кампанията при нас. Не са ми пускали и PR материали, за които се разбрахме. Но мои познати, които ще ходят ми казаха, че ще бъде изцяло онлайн. И че всичко остава по старо му. :) Само където ще е онлайн. :) За съжаление ще е така известно време с всичко що е конференции и ивенти на закрито. Няма да има и тазгодишната блекхет конференция също, но там ще се поинтересувам допълнително, питайки Георги - организатора й. Въртим и много други интересни банери. :) Скоро май ще въртим такива без конференции.
То така целият смисъл от тия конференции умира.
Най-стойностното в тях са контактите, които евентуално можеш да завържеш.
Такива онлайн курсчета ги има и безплатно в youtube. :)
 
Аз ходя, за да чуя нещо ново, по принцип и определено най-вече заради познати и бъдещи контакти. Много е готино да се познаваш с половината онлайн свят в БГ. :) То и много пиеси има онлайн, но емоцията от театъра си е веднъж. :) Хаххаха.

Абе ходят хората, честно казано. Аз щях да отида. Исках да видя хора, които не съм виждал от години. Гената, Оги, Иво, Евгени, Ален, Тео, сори, ако не се сещам за други имена, но 100% и те ще са там. :)
 
Джон трябва да ходиш, Блинки ще те черпи един чай, от него да мине:)
 
Това е от днес:

Здравейте!
През изминалата седмица обявихме, че отлагаме провеждането на офлайн конференцията за месец октомври, а на 2-ри април ще проведем OA Conf 2020 Live.
Това е чудесна и удобна възможност да добиете нови знания и да повишите уменията си, без да напускате дома си. И именно затова подбрахме най-вълнуващите теми и практически кейсове, които да представим на онлайн конференцията!
 

Горе