Blogger & ADsense въпроси

Liliq85

Active Member
Здравейте, от вчера чета, но нещо не ми е ясно...
Направих блог в системата на гугъл, но не ми дава да го регистрирам в адсенс. Какво се изисква за да имам позволение да изкарвам $ ? Технологично време блога да съществува или нещо друго.
Благодаря предварително, че отделихте време да го прочетете / отговорите
 
Да има някакъв контент, поне преди беше така
Имам вътре 3 статии - 2 авторски изцяло и 1 която е 50/50.
Посещения реализирам около 400 дневно. Но така и не ми дава да го вържа към adsense.. Дали аз бъркам някъде ?
 
Предполгам ти бъркаш някъде. Предлагам ти да се регистрираш отделно в adsense, а блога да го преместиш на твой домейн, да кажем с wordpress.
 
Предполгам ти бъркаш някъде. Предлагам ти да се регистрираш отделно в adsense, а блога да го преместиш на твой домейн, да кажем с wordpress.

Мисля да изчакам още седмица да кажем и ако не ми позволи да се регистрирам ще послушам съвета ти :)
 
Предполгам ти бъркаш някъде. Предлагам ти да се регистрираш отделно в adsense, а блога да го преместиш на твой домейн, да кажем с wordpress.
Подкрепям. Така ще изглежда по-про и определено ще имаш малко по-голяма независимост. Повярвай ми, след време ще разбереш за какво си говорим. Отделено ще е нужно да събереш малко повече съдържание, да оформиш добре сайта, и какво се вика да го направиш идея малко по-популярен, демек да започне да има трафик. Ако всички тези показатели са ти идеални, одобрението ит AdSense ще е много по-лесно и бързо. ;) За момента, можем да ти предложим да си малко по търпелива. Иска се време. ;)
 
свързаноста на блогър с адсенс е уж от системата на блога но дефакто не работи от години
 
свързаноста на блогър с адсенс е уж от системата на блога но дефакто не работи от години
Това потвърдена информация ли е ? При опит да се регистрирам директно от adsens ми пише да опитам директно от блогър
 
така е, но като отидеш в блогъра и те отхвърля, омагьосан кръг, а и сега както всеки сайт се одобрява без да имаш качествен блог няма да стане
 

Горе