blogger vs squidoo

drowhit

New Member
Искам да правя ревюта на продукти,да казвам кое е по-добро и защо,кое предлагате блоггер или squidoo.Аз малко към squidoo съм насочен понеже имат добра оптимизация и единственото което трябва да правя е да пиша статиите с добро сео и евала-1-во място?Ако греша поправка :)
 
Това на блогър ще приема думата ти на доверие,защото за ранкването може да се поспори.btw защо един от блоговете ми не се индексира от гугъл,да не би да трябва да има линк в мрежата някъде?
 
ако напишеш меик мъни онлаин в г ком саит на скуидо има чак на трета страница а преди това има няколко в блог спот от това може да си вадим два извода

1 блогър се ранква по добре от скуидо
2 спамърите които ползват блогър са по добри от спамърите които ползват скуидо :)
 
както блинки каза блогър си е собственост на Г. и това му дава летящ старт - пробвано и доказано!
 
ами имам един блог,но търсачките не го индексират.Що така уж ползвам toolbar-a на гугъл което уж праща блога,ама си е много кофти.
 
оригинален си е.offtopic Имаш много яки неща на блога.
Абе блоггър са си таковали маата.Ако не купят wordpress,с който имам доста опит и май ще направя един преход към него-половин минута :D, до една година ще сложа в подписа си че съм най-слабия афилиейт търговец.
 

Горе