BookMark

Боокмарк?

  • Харесва ми ще го ползвам

    Votes: 0 0.0%
  • Все ми е тая

    Votes: 0 0.0%
  • Не ми харесва няма да го ползвам

    Votes: 0 0.0%
  • Не ми харесва ще го ползвам

    Votes: 0 0.0%

  • Общо гласове
    112
Съгласен и аз съм на същото мнение :) но може да има хора които го ползват и може да не е излишно но за мен е но не ми пречи :)
 
ако бяхме чуждестране форум щеше да е много полезно но за бг ако има дори един човек които да го ползва ще го оставя :)


иначе мога да го направя по класическият начин с боокмарк мод
 
Ами аз дори незнам за какво се ползва както и да е..
 
ei ne moi da ne si prolichim che sme v BG-ta v koi webmaster forum ste vijdali da ima bookmarks


tva e shit mani go ciganska rabota bash!
 
да бе верно кво точно не ти харесва?ми ние ще сме ПЪРВИЯ явно и уникалния в това отношение.
 
Аз лично съм го виждал по чуждите форуми и винаги като го вида си казвам, щом го има някой го използва, а щом някой го използва, то този някой се връща да чете отново и отново, незнам за вас ама мен би ме клознало да се запиша за форума като го има. Най-малкото не пречи на никой а виждам че някой ще го използват.

Аз съм за остава, и като стана дума, ако някой го види е си каже че този форум си го е сложил, защото има намерение да расте като съдържание и членове естествено. :wink:
 
Но ако работи познаи кои ще на + ако не работи голямата работа нали не ни струва нищо да пробваме :)

Мерси за мнението Georgiev :) Може да гласуваш отрицателно затова съм я сложил тази анкета :)

а иначе боокмаркс има на forums.seochat.com :)
 
Според мен някой може да рече на някой друг:
-Ей, найш кви готини bookmarks намерих в един форум.
-Кви? - пита оня.
-Иди в http://predpriemach.com/ , влез в някоя тема и ще ги видиш - отговаря тоя.
И оня ще види отметките, ще разгледа форума, ще се регистрира и ще почне да поства и форума ще се разрастне.
 
по възможното е да попита ти каде четеш как да си промотираш саитовете и да получи отговор еи сега ще ти шарна боокмарка ми където между многото статии ще има и такива от нашия форум :)
 
Хаххахаха чакай малко, какво значи WP? Web Page ли значи? Да разбира се, имам web page!
И то в www.addthis.com има 33 bookmarks, сичките ли да си ги сложа в сайта?
И то там в www.addthis.com пиши че като сложа bookmarks или RSS ш си популяризирам сайта. Как ще стане това?
 

Горе