[Boost Your Rank] Артикъл събмит в 600+ блога + ScrapeBox blast!

chopper

Member
Рейтинг - 100%
4   0   0
Всеки знае, че най-бързият път към първа страница на Google са качествените линкове! А какво по-хубаво от 600 content links? Време е да подобрите класирането си в Google, да повишите трафика си и да изкарате повече пари!

Предлагам събмит в Private blog network (600 блога) + ScrapeBox blast на статиите!

Ново: След като пусна статиите ще създам и няколко RSS feeds и ще ги събмитна в 3 директории с цел още по-бързото им индексиране.

Цена:
600 статии + 3000 линка от коментари към статиите + RSS събмит в 10 директории + Ping - 17$!

При поръчка на 3 или повече събмита цената е 15$.



Възможно е да направя и Xrumer blast на статиите от 1000 линка, като цените са с +6$.
Статиите ги спинвам аз. Ако събмита е с ваша статия може да се разберем за отстъпката.

Предлагам 3 review copies:
Събмит + 1000 гарантирани линка от коментари - 10$.
Получавате пълен отчет със линковете на статиите и линковете на коментарите!

Какво трябва да ми предоставите:
1. В каква ниша да е статията
2. 2 URLs за статиите.
3. Anchor Text за URLs.
4. Email на който да ви пратя пълен репорт за свършената работа.

Става въпрос за сайтове на английски!

Начин на плащане: PayPal
При интерес ми изпратете лично съобщение.

Testimonials:
Услугата си заслужава парите, като репорта, който идва го показва и доказва. И което ми направи по-голямо впечатление е, че клиента получава варианти, в които може да се набута. Тези варианти идват като идеи от изпълнителя на услугата и са алтернатива, ако случайно сайтовете ви не отговарят на определени условия. С две думи работата не само ще ви бъде свършена, но ще имате и възможността да работите с професионалено формирана услуга и човек.

Бих препоръчал на хората, които им трябва ъпче по търсачките да включат и това в микса си от линк билдинг. За тези пари едвали ще имате еквивалент на това, което бихте получили не само като услуга, но и като резултати. Важното е едно - всеки да е доволен от сделката. Така се получава и при работата с chopper и получаваната от него услуга. Опитайте, няма да съжалявате.



Като цяло съм доволен от услугата, реагира бързо, имаше постоянна комуникация по време на поръчката и предостави подробен репорт.
За парите си заслужава, а резултата хич не закъсня :)

HyperionD каза:
Получих своя репорт преди няколко дни и бих искал да споделя впечатления от услугата. Цялата работа по поръчката беше свършена перфектно, а комуникацията бе безупречна. Ако мога да обобщя - получих много повече от това, за което платих
Силно препоръчвам на всички хора, които влагат по-сериозни SEO усилия да се възползват. Аз ще го направя отново със сигурност.

irgy.net каза:
За сега всичко е точно. Добра комуникация с човека извършващ услугата. Прегледах няколко случайни линка от репорта и всичко си е наред. За резултати е рано, след няколко дни ще пиша как се е отразило това на сайтовете.

bezdim каза:
Чудесно изпълнена работа!

Забелязах покачване в SERP почти веднага след получаването на репорта.

Прегледах няколко от статиите и мога да кажа, че са написани добре. Също така, голяма част са вече индексирани от Google & Yahoo.

Както повечето знаят, по-качествени backlinks от тези от статии трудно се намират, т.ч. който иска да си покачи позициите на сайта/овете направо да не се замисля, ами да поръчва.

Определено пак ще се възползвам от предлаганата услуга!

ivo1017 каза:
Добре, че ме подсети irgy.net да напиша и аз няколко думи. Чухме се по скайп с човека. Казах си сайта, 2 ключови фрази. Едната е към главната страница, другата към вътрешна. Платих си за услугата. Хубавото е, че с друго не се занимаваш. Като цена е доста под западните, а работата е на професионално ниво.

След 2 дни получих доклада. Проверих няколко линка със Скрейпбокса - съществуват. За сега не виждам рязко покачване на трафика или броя на линковете. Нека минат още седмица и ще мога да споделя по-конкретни впечатления.

HyperionD каза:
Резултати при мен вече са факт. Над 90% от линковете бяха индексирани без проблем, което веднага сe отрази положително и на класирането на сайта ми.
Услугата наистина е страхотна, ще се свържа с теб за нова поръчка.

ivo1017 каза:
Вече минаха повече от 2 седмици от услугата. Виждам, че имам промяна в SERP-a. Не съм очаквал чудеса, но за едната ключова фраза бях под топ 200, а сега съм с 100 позиции по-нагоре. По другата бавно, но плавно има покачване. Тук, обаче конкуренцията е по-голяма.

Не очаквам да изляза на първа страница, но се получава добър микс от връзки към сайта като цяло. Блог коментари, от артикъл директории, от тематични сайтове и т.н. За не много тежка ниша, с няколко подобни бласта, може да се вземе част от "баницата".

Доволен съм и, защото услугата ми спести много време и нерви, ако трябваше да правя всичко това сам.

п.п. Бих ти предложил да обмислиш вариант за месечен абонамент.
 
Последно редактирано:
От: [Boost Your Rank] Артикъл събмит в 600+ блога + ScrapeBox blast!

Като цяло съм доволен от услугата, реагира бързо, имаше постоянна комуникация по време на поръчката и предостави подробен репорт.
За парите си заслужава, а резултата хич не закъсня :)
 
От: [Boost Your Rank] Артикъл събмит в 600+ блога + ScrapeBox blast!

Много мразя като някой смята другите за хванати в гората - както често казвам напоследък обиждате ни на интелигентност
Може и да не съм прав и ще ви поднеса искрените си извинения, но за целта първо авторът на вторият пост да посочи на кой сайт е ползвал услугата и да даде право на някой администратор да влезе в мейла в който са получени регистрациите.
 
От: [Boost Your Rank] Артикъл събмит в 600+ блога + ScrapeBox blast!

Аутохвалбите,чрез мултиакаунти ли имаш в предвид
Много мразя като някой смята другите за хванати в гората - както често казвам напоследък обиждате ни на интелигентност
Може и да не съм прав и ще ви поднеса искрените си извинения, но за целта първо авторът на вторият пост да посочи на кой сайт е ползвал услугата и да даде право на някой администратор да влезе в мейла в който са получени регистрациите.
 
От: [Boost Your Rank] Артикъл събмит в 600+ блога + ScrapeBox blast!

Точно това имам в предвид - може и да не е така, но оня ден е пусната обявата, а днес вече доволният клиент вече е усетил ефекта - явно само аз съм такъв карък дето след събмит ефекта се появява едва след седмица и то малко по малко.
 
От: [Boost Your Rank] Артикъл събмит в 600+ блога + ScrapeBox blast!

Или ти си карък номер 1 ,или в обявата има нещо гнило:)
 
От: [Boost Your Rank] Артикъл събмит в 600+ блога + ScrapeBox blast!

Много повърхностни нападки, не мислите ли?
Нямам раздвоение на личността за да си правя мулти акаунти :)
Колкото и да ви е странно АМ, не започва и не свършва с предприемач. Това, че съм пуснал обявата тук преди ден-два, автоматично изключва възможността да съм извършвал услугата и преди това, така ли?
 
От: [Boost Your Rank] Артикъл събмит в 600+ блога + ScrapeBox blast!

Разбира се че може да си му правил услугата и преди от което би следвало да се познавате от преди, както казах може и да бъркам и ще се извиня на всички които се чувстват засегнати, но преди това нека да видим кога и как е станало това. Пише че е имало постоянна комуникация дайте да видиме нещо което да потвърждава тезата, или сега ще се окаже че сте си говорили по мобилните и мейлите със регистрациите и репорта вече сте ги изтрили
 
От: [Boost Your Rank] Артикъл събмит в 600+ блога + ScrapeBox blast!

Разбира се че може да си му правил услугата и преди от което би следвало да се познавате от преди, както казах може и да бъркам и ще се извиня на всички които се чувстват засегнати, но преди това нека да видим кога и как е станало това. Пише че е имало постоянна комуникация дайте да видиме нещо което да потвърждава тезата, или сега ще се окаже че сте си говорили по мобилните и мейлите със регистрациите и репорта вече сте ги изтрили
Имало е и ще има и за в бъдеще :) Обичам да работя с оптимистични и позитивно настроени хора като него.
Продължавайте да подлагате всичко под съмнение и да се правите на следователи. Сигурен съм, че това ще ви донесе много успехи и пари :)
Нямам никакви намерения да показвам лична кореспонденция, както и да отговарям повече на подобни обвинение... Трябва да се настроя към българската действителност, тук всеки се стрени да ви прецака, нали?
 
От: [Boost Your Rank] Артикъл събмит в 600+ блога + ScrapeBox blast!

Не съм и очаквал да го направиш защото от самолет личи че отзивът е жмел дори и да е на реален човек. И ако още не си забелязал в БГ не ядеме доматите с колците
 
От: [Boost Your Rank] Артикъл събмит в 600+ блога + ScrapeBox blast!

Форумът няма ли плъгин за разпознаване на мултиакаунти или нещо подобно.

Choper не визирам теб,просто ми стана любопитно,дали могат да се засичат мултитата .Не само от админите ,а и от потребителите де:)
 
От: [Boost Your Rank] Артикъл събмит в 600+ блога + ScrapeBox blast!

Предлагам 3 review copies:
Събмит + 1000 гарантирани линка от коментари - 10$.
Получавате пълен отчет със линковете на статиите и линковете на коментарите!
 
От: [Boost Your Rank] Артикъл събмит в 600+ блога + ScrapeBox blast!

Офертата изглежда грамотно написана и цената никак не е лоша, в сравнение с няколко други подобни, които разгледах. Току що поръчах "Събмит + 1000 гарантирани линка от коментари - $20". До седмица-седмица и половина би трябвало линковете да са оказали внимание, тъй че очаквайте продължение с резултатите. :)
 
От: [Boost Your Rank] Артикъл събмит в 600+ блога + ScrapeBox blast!

Веднага грабвам едно Review Copy, ако разбира се има останали.
 
От: [Boost Your Rank] Артикъл събмит в 600+ блога + ScrapeBox blast!

Здравейте българи, DP вече доди и у вашто форум!

ПС: офертата е супер, дано и изпълнението да е такова.
 
От: [Boost Your Rank] Артикъл събмит в 600+ блога + ScrapeBox blast!

Ако има още едно останало, нека бъде за мен. Тъкмо пуснах нов сайт и искам да видя какъв ще бъде резултата. :)
 
От: От: [Boost Your Rank] Артикъл събмит в 600+ блога + ScrapeBox blast!

Ако има още едно останало, нека бъде за мен. Тъкмо пуснах нов сайт и искам да видя какъв ще бъде резултата. :)

Прати ми необходимото инфо на ЛС :)
 
От: [Boost Your Rank] Артикъл събмит в 600+ блога + ScrapeBox blast!

Така, ако не бъркам трябва да има останало 1 ревю копие и за мен :)
 

Горе