boykostov org и info

Fozzy

Well-Known Member
Добре, де гледам ги тези сайтове, реклами и т.н. и побеснявам. Дори много Много МНОГО хипотетично да бях решил да гласувам за Станишев, точно тези кампании щяха да ме откажат.

Мизерници...
 
От: boykostov org и info

Ти можеш да побесняваш но голяма част от електората на БСП (Пенсионерите ) този път ще са по обединени, и ще гласуват за БСП. Не като на предишните избори където, част от тях се отцепиха и гласуваха за АТАКА.
Така че да се дразниш или не ,няма никакво значение за тях.
 
От: boykostov org и info

Правилно, пенсионерите за БСП, автобусите с турци за ДПС, ТАКА ЧЕ БЪЛГАРИ - ГЛАСУВАЙТЕ!
 
От: boykostov org и info

Блокирах тези реклами навсякъде, да не излизат в мои сайтове. Мамка им Станишодоганска.
 
От: boykostov org и info

Лошото е, че тази антикампания действа при по-дезинформираните хора, които приемат информация за случващото се в държавата само от телевизора. От нас зависи да ги разубедим да гласуват за БСП. Всички имаме баби и дядовци. Всички имаме съседи и приятели, които не се интересуват от политика и никога не гласуват... Ние трябва да ги убедим, че е важно. В момента всички сме надъхани в интернет, но се притеснявам, че ще стане както на 14 януари ...

Присъединете се към групата - там има добри идеи как да накараме хората около нас да гласуват.
http://www.facebook.com/group.php?gid=104764678072#/group.php?gid=104764678072&ref=ts

Няма да гласувам за Костов, но си направих труда донякъде да се запозная с управлението му и противно на това, което очаквах и съм си мислил, се оказа, че е било сто пъти по-добро от това на алчните, корумпирани комунисти и депесари(както турците, така и българите включени в тази мафиотска организация).
Балкан и Кремиковци са приватизирани на символични цени, защото са били пред ликвидация и с дългове за милиони. С първите приватизацията не е подействала, както се е очаквало и компанията е била закрита, с вторите обаче, комбината е продължил да работи още няколко години и хиляди души не са останали без работа в онези времена, когато кризата е била доста по-тежка от тази в момента. Това го написах само, за да го споменете пред хората, които ще ви кажат, че "Костов е най-богатия човек в държавата, продал е държавата на безценица, окрал я е" и т.н. и т.н. Смисълът на приватизацията е бил да се напълни хазната, понеже след управлението на БСП, България е останала буквално без пари; както и да се отчуждят компании с много дългове, които иначе се биха закрили, защото държавата няма пари да ги поддържа, и по този начин да се запазят работните места в тях.
 
От: boykostov org и info

мн ми е интересно кой е пр мениджъра на бсп след като прави про-пенсионерска кампания по интернет... незнам колко от бабите и дядовците си цъкат из нета ама...
 
От: boykostov org и info

мн ми е интересно кой е пр мениджъра на бсп след като прави про-пенсионерска кампания по интернет... незнам колко от бабите и дядовците си цъкат из нета ама...

ако цъкаха БСП-то щяха да имат 7 % в неделя :)
много ми се ще да видя реално съотношение , но това може да стане само при задължително гласуване
 
От: boykostov org и info

Банално, но за по-малкото зло, което в момента има мнозинство. Надявам се на коалиция между Герб и Сините. Няма по-добър вариант в момента, според мен. На европейските гласувах за "Зелените", само за да ги подкрепя, да продължават да се борят, но на парламентарните не мога да си позволя гласа ми да остане просто част от статистиката. Моят глас не е "ЗА" някоя партия, а против БСП и ДПС.
 
От: boykostov org и info

Моят глас не е "ЗА" някоя партия, а против БСП и ДПС
НДСВ как се измъкват само а....ама няма значение важното е наказателния вот да е по голям , т.е по вече хора да гласуват за да има възможност за всякакви коалиции вкл. и за boykostov .......кво да се прави ще избираме измежду това което ни се предлага все пак трябва да са способни и държава да управляват тези хора
 
От: boykostov org и info

ахах Аз като видя тия рекламки и накликвам веднага :)
Плащат много яко, но ги разкарах. Има неща, които са по-важни от парите. И аз бих ги нацъквал ако ги срещна по-други сайтове, но ползвам ад блокер и никога не ги виждам.
 
От: boykostov org и info

За никого! За крадци ли да гласуваме :(
Бате, с това отношение няма да се оправим никога :)
ТРЯБВА ДА СЕ ГЛАСУВА БЕЕЕ ХОРАААА !!!!!! :) Иначе не крадци ами някви извънземни ще дойдат да ни управляват :)
 
От: От: boykostov org и info

Бате, с това отношение няма да се оправим никога :)
ТРЯБВА ДА СЕ ГЛАСУВА БЕЕЕ ХОРАААА !!!!!! :) Иначе не крадци ами някви извънземни ще дойдат да ни управляват :)

Ако ни управляват извънземни има по-голяма вероятност да се оправим:D
 
От: От: boykostov org и info

Бате, с това отношение няма да се оправим никога :)
ТРЯБВА ДА СЕ ГЛАСУВА БЕЕЕ ХОРАААА !!!!!! :) Иначе не крадци ами някви извънземни ще дойдат да ни управляват :)

Именно заради мисленето на Ешко сме на тоя хал.

П.С.: Ешко, а ти 18 имаш ли :)
 
От: boykostov org и info

На този хал сме защото никой от парламента и от сегашните партии за мен не е кадърен и не става за нищо / през годините са го доказали.

Ще ви задам един казус нали сте предприемачи:

Представете си държавата като една фирма която има не знам си колко отдела(партии) от които собствениците избират хора които през определено време да управляват фирмата. Всеки отдел излиза с определена програма за управление на фирмата с която успява да баламоса собствениците да го изберат за управлението. След като го изберат отдела ограбва най-нагло фирмата и не си върши работата. След което бива сменен с нови избори от друг отдел на фирмата който пак краде и не му дреме за фирмата. И така години наред.

Въпроси:
1. Като се сменят крадливите отдели един с друг ще се оправили управлението на фирмата? И гласуването с какво ще помогне освен за да не спечели турския отдел?:D

2. Кой има вина че фирмата затъва-крадливите отдели или собствениците(народа) които ги търпят?

3 Според вас как ще се оправи фирмата?
 
От: boykostov org и info

Само да ви кажа, детинско е според мен да се блокират тези реклами.

От една страна бизнесът си е бизнес, от друга - всеки мислещ човек като види как тези реклами са заляли и-нет, ще си направи сметката, че плащат най-много, а... е много ясно, че парите, с които се плаща са откраднати от нас. Така че, нека мислещите хора са наясно с нещата - кой има най-много пари за харчене.

Ако разчитате вие да се борите за справедливостта и на някой да не му бъде промит мозъка... ми утре ще мине покрай някой ефектен билборд или някой ще му покаже 50-ачка, за да му купи гласа, и...?

Май трябва да се бориме с глупостта и неграмотността, не с рекламите... Това в частност се постига и със съдържанието, което предлагаме по сайтовете си ;) Глупаво е примерно да предлагаш тъпи комерсиални продукти за консуматори, а в същото време да се бориш срещу boykostov...
 
От: boykostov org и info

изобщо не е въпроса в рекламите и те са манипулиращи пък и след седмица няма да ги има , а до тогава всеки може да приказва и да се възмужава от каквото си иска .......
 

Горе