Branded Store промотиране?

Slaker

New Member
Преди няколко дена си пуснах сайт (Branded Store) от Joe Bucks интересувам се от следното:
1. Сайта предполагам е с дублирано съдържание това знам, че е проблем, но до каква степен.
2. Възможно ли е да го рекламирам без значение от дублираното съдържание и да имам добра посещаемост.
3. Знам, че има доста СЕО компании към коя бихте ме насочили готов съм да похарча прилична сума за реклама.
Като цяло какво бихте ми препоръчали за да си докарам сериозен като количество и качество трафик.


П.П. google adwords ще използвам за него няма нужда да ми напомняте :) сайта е www.overweightreduce.com

Благодаря за вниманието!
 
1. Сайта предполагам е с дублирано съдържание това знам, че е проблем, но до каква степен.

Ами за гугъл бих казал голям, за мсн и яхо може да с минимални промени да захапеш трафик но по хубаво от уникалното няма (можеш да платиш някои да ти го пренапише )

2. Възможно ли е да го рекламирам без значение от дублираното съдържание и да имам добра посещаемост.

за ппц нямаш проблеми но е хубаво да го пипнеш тук там за да отключиш някои киурди на по евтино (това за адурдс) за другите няма значение засега :)

3. Знам, че има доста СЕО компании към коя бихте ме насочили готов съм да похарча прилична сума за реклама.

Тук влизат от време на време cloxy, oggin както и няколко фрилансъра които са добри може да пуснеш пост в секцията че търсиш някои и се договаряте :)
 
Благодаря както винаги си доста изчерпателен.
Само още едно питане как мога да разбера дали сайта ми е индексиран понеже си мисля, че е индексиран само в МСН. В гугала и яху знам, че отнема време има ли варинт да позабързам нещата с ineedhits примерно?
 
тои ако е с дублирано съдържание не ти трябва сео щото така или иначе шанс за гугъл няма та или вместо сео потърси пъво някои да ти пренапише съдържанието или тия кинти дето си ги приготвил си ги даи за ппц
 

Горе