Brexit?

Ще гласива ли Великобритания за напускане на ЕС?

  • ДА

    Votes: 4 28.6%
  • НЕ

    Votes: 10 71.4%

  • Общо гласове
    14
  • Poll closed .
От: Brexit?

Цялата работа е, че Европа трябва да си остане на европейците и ако има други желаещи да дойдат от други континенти, то да имат ценз някакъв и да допренесът за нещо, първобитни хора чакащи на помощи, които даже не искат да учат езика на страната. в която живеят не са нужни на ЕС.


Замислял ли си се, че ако това се приложи, ние ще сме от външната страна на барикадата?

Колкото до блога, който си цитирал, това е някакъв бълвоч от психично болен човек.
 
От: Brexit?

[video=youtube;B0ktojE6WQA]https://www.youtube.com/watch?v=B0ktojE6WQA&feature=share[/video]

Ето го резултата от тоя популизъм.
13503093_10156981437820468_4570616858938844640_o.jpg
 
От: От: Brexit?

Снощи се подлъгах по медиите, и угасих компа. Пропуснах печалба от поне 4 цифри. Блеки, моля да ми кажеш колко съм тъп, няма грам ирония, няма да си го простя с години. Дано не си направил моята грешка! Наядох се на дедовия, като загубите ми са само от поевтиняването на Еврото.
Познавам англичанин, и го питах кво мисли. На около 70 години, но си е на акъла и то много. На хората им писна да ги командорят бабишори и геронтокрация от Брюксел, дето дори не са избрани. Обясни ми на каква бюрокрация са му подлагали бизнеса, в интерес на Монсанто, Phizer и подобни. Прави са. Колкото и неприятно да ми е.

@Rabin, не знам какво толкова си направил и аз не съм този, който да те укорява. Все пак е пропуснат възможност, не е като реализирана загуба. Мисли го като много добър урок, който си научил.
Иначе, не съм съгласен за УК - това, че има бюрокрация в УК и продажници не значи, че ЕС - при илизането си от ЕС тази бюрокрация няма магически а изчезне. А иначе ако + е имагинерната бюрокрация, то нейният негативен ефект е в десетки пъти по-малък от преките и косвените икономически ползи - УК пак ще трябва да се съгласи с ЕС за да иска да търгува, но в добавка ще има граници, мита и яко тарифи + девалвиращ паунд.

Виж какво говорят техните най-големи популист ооопс ... официалните лица на кампанията за излизането.

Като нищо може да се проведе още 1 референдум за до уточняване :cry:
 
От: Brexit?

Замислял ли си се, че ако това се приложи, ние ще сме от външната страна на барикадата?
Ние сме българи, един от най-старите европейски народи. Вероятно ти имаш друг, по-екзотичен произход?
 
От: Brexit?

Аз предлагам да се правят референдуми, докато резултатът ни отърва или пък измрат дъртите консервативни инглизи, които искат аут ъф ЕУ :lol:

Между другото и аз се подписах на петицията :-o
 
От: Brexit?

Ей голямо шоу ще стане, ако вземат, че наистина разгледат петицията за ситито, и след време да си бие камшика, тогава гледай как гладни английски гастербайтери ще напират да влизат в ЕС :D

Най-солидните аргументи за излизане от ЕС - https://www.facebook.com/212667045793913/videos/212815595779058/
 
От: Brexit?

Само на мен ли тая петиция ми се струва лееко фалшифицирана? За 1 минута се подписат близо 2-3к души :D
Ти се съмняваш в демократичния механизъм на онлайн петициите? Ах ти, комуниз!!!!!!111!!
 
От: Brexit?

Във Великобритания, най вече в Лондон, са базирани много международни компании, които се възползват от безмитния достъп до единния европейски пазар. АКо парламентът ратифицира това решение, което за мен е под въпрос дали ще се случи, очаквам този финансов ресурс да се премести към централните зони на ЕС. Най вече Германия и Швейцария. Което пък ще затвърди лидерската роля на маншафта.
 
От: Brexit?

Във Великобритания, най вече в Лондон, са базирани много международни компании, които се възползват от безмитния достъп до единния европейски пазар. АКо парламентът ратифицира това решение, което за мен е под въпрос дали ще се случи, очаквам този финансов ресурс да се премести към централните зони на ЕС. Най вече Германия и Швейцария. Което пък ще затвърди лидерската роля на маншафта.

Ако говорим за аутсорсинг, то по-скоро ще се регистрират фирми в България и Румъния, за да се използва европейския пазар. Просто защото е по-евтино. Ако говорим за някакъв вид производство, много зависи какво е то, как може да се добива/преработва и къде ще се продава. А и още не знаем какво ще се договори UK с EU, може пък да им е изгодно и да изнасят за EU въпреки, че няма да са част от него.
 
От: Brexit?

Да, Путин е виновен :lol:

Не бе просто Фараж почна да говори истини - било лъжа основната опорна точка в кампанията им, Путин е неговият идол, чудно ми е какво ще е после. До къде докарахте петицията :D
 

Горе