Buladvert.com - отзиви?

AdSenser

Member
Здравейте, днес попаднах на нова платформа, която предлага включване на партньорски сайтове, като плаща по 0,03 лв. за текстова реклама и 0,08 лв. за банер реклама... като второто изглежда изгодно. Интересното е, че прегледах над 5 сайта от тези, обявени за партньорски, а никъде из тях не видях банери/реклами на новата рекламна мрежа. От друга страна, има фирма, предлагаща услугата, координати, общи условия, т.е. ако е по-"аматьорско" начинание като AdBulgaria.com, поне се надяваме също да си изплатят задълженията...

... Сайтът е http://www.buladvert.com/ , но преди да ги пробвам, някой може ли все пак да сподели отзиви, поне да покаже как изглеждат банерите им, все пак какво се върти... благодаря предварително, ако някой се отзове:)

P.S. Всъщност трябва да допълня... това е друг тип реклама явно - дадени думи в сайта ти стават линкове, и ако кликне посетителят, печелиш :)
 
Последно редактирано:
От: Buladvert.com - отзиви?

На мен ми харесаха.Имат чудесен съпорт и за около седмица направих 6 лв.Докато от easytrader за една седмица да спечеля някви мизерни стинки ...
 
От: Buladvert.com - отзиви?

А може ли да обясниш точно каква е системата? Аз досега не съм ползвал подобна платформа.. някои от думите в статиите / текстовете по сайтовете ти стават рекламни линкове, или? Позволено ли е от Google съчетание с тяхната програма?
 
От: Buladvert.com - отзиви?

Регистрирах се и добавих едното сайтче - мисля че ще го одобрят, защото изискването им е над 100 уникални, а моя прави около 500 на ден.Сега ще си направя epay акаунт. Дано да потръгне, а втория сайт още няма сто уникални - движи се около 70, така че ще почака малко.
 
От: Buladvert.com - отзиви?

Много добра е идеята на сайта поздравления ! Преди малко се регистрирах и чакам да ми одобрят сайта. Ако имам някакви новини за системата ще пиша :)
 
От: Buladvert.com - отзиви?

Странното е, че не получавам никакъв e-mail след регистрацията - директно ме пусна в контрол панела ми. Сайта е много икономичен откъм информация. То в един форум да се регистрираш и веднага получаваш уведомителен имейл, а тук - няма нищо. Щях да си правя еpay за да го въведа, но сега ще почакам малко - първо ще посъбера информация още за тази платформа и тогава ще въвеждам още инфо.
 
пощи като абв например имат уж доста рестриктивни филтир които спират релани съобщения (например от нашият форум преди 2 години в началото му) но пускат доата спам и затова така саго решили вероятно
 
От: Buladvert.com - отзиви?

Вижте какво пише

Всеки рекламодател може да определя цената на клик на всяка негова рекламна кампания !

Обърнете внимание, че това са препоръчителни планове, а не задължителни ! Можете да определите размера на сумата по ваша преценка.
 
От: Buladvert.com - отзиви?

Може ли някой, който се е регистрирал, да ми каже, дали е получил уведомително писмо при регистрацията? Ако проблема е в пощата, да си коригирам данните и да дам друг имейл.
 
От: Buladvert.com - отзиви?

Здравейте,

Акаунтите се одобряват автоматично след регистрация, за това не ви праща уведомително писмо (имейл) след регистрацията.

Добавени са нови функции за рекламодатели и партньори. Платформата работи по следния начин :
Даден рекламодател си запазва дума - "работа", след като вие или друг партньор е писал или в сайта му се съдържа тази дума "работа", тя се замества и става рекламна.

Още малко въпроси и отговори :
Как се отчитат импресии ?

- Импресиите се отчитат след като даден потребител посочи рекламната дума.

Как се отчитат кликове ?

- Кликовете се отчитат след като даден потребител кликни в/у рекламата ?

Каква е цената на рекламен клик ?

- Цената на един клик се определя от рекламодателя. Минималната цена на реклама без картинка(банер) е 0.05 лв / клик - с картинка (банер) - 0.10 лв/клик.

Поздрави,
Ивайло Радев
 
От: Buladvert.com - отзиви?

Бихте ли уточнили дали работи с абсолютно всички сайтове, независимо от енкодинг (само cp1251 ли сработва?), защото преди време пробвах, но така и не успя успешно да сработи системата.

Освен това, доколкото си спомням, кодът, който се дава, съдържаше windows-1251 в него, а то повечето сайтове в и-нет вече са на UTF-8.
 
От: Buladvert.com - отзиви?

Здравейте,

Системата работи при всички системи, проблема идва от там, че при не всички готови (блог системи, портали и др.) отчита кода. Примерно ако искате да сложите код във форум и искате точно в мненията да ви заменя думите, трябва да сложите кода в файла, който изкарва мненията от базата данни.

Проблема с енкодинг-а скоро време ще го оправя, явно трябва да направя още един ротатор или да намеря мулти енкодинг.

Поздрави,
Ивайло Радев
 
От: Buladvert.com - отзиви?

Мда, услугата и идеята са супер, особено за сайтове с много текст :) Успех на услугата и дано скоро има много рекламодатели :)
 

Горе