bulgaria-design.com

От: bulgaria-design.com

Сега ще ревеш и ще се обясняваш и за червената точка ли?
Да търся ли линковете дето се мяташ като бясно куче на други юзъри?
 
От: bulgaria-design.com

Noke ,ГОЛЯМ СИ ТАРИКАТ БЕ КУЧЕ!!!!!!!!
СЛЕД КАТО МИ УСПАМИ ТЕМАТА ЗА ТЪРГА НА ДОМЕЙНИТЕ,СЕГА НАМЕРИ ПОЛЕ ЗА ИЗЯВА В ДРУГА ТЕМА!!!!!!!!!!!!Ей кретен,ко ми се правиш на велик,такива като ПЕДАЛИ като Теб са ясни като бял ден!В моята тема не можа да намериш нищо основателно за да ми дадеш червена репутация,педалче малко,писах на 1 админ да изтрие темата ми,чаках 2 дни,но не го направиха,писах в нея че ще има нова тема,т.е тя вече не е актуална,но не нали си нямате работа и я дигате,да изглежда че нарочо съм пуснал 2 ра тема.....Е копеленце успя да ми дадеш червена репутация!Сега може да спиш спокойно,да си щастлив в жалкият си живот!Боли ме да не казвам какво,ако искаш ми дай още 1000 такива,пак ще си останеш жалък!

ПС:Брат сори,но темата ти вече беше УСПАМЕНА!То се е видяло че и тука е бъкано с кретени,който целят да отблъскват нови хора от форума,а не да помагат,е живейте си жалкото затворено общество!Noke-ПРЕЗИДЕНТ:lol:
 
От: bulgaria-design.com

Ако знаех че ще се затръшкате така драматично, щях да ви ги прасна по-рано :mrgreen: .

Както и двамцата убавци забелязахте, при предишния сеир не изключих възможността олигофренията ви да е насочена персонално и единствено към мен, затова ви оставих на мира. Да се успокоите, да си извадите изводите, да влезете в час един вид. Няколко дни по-късно забелязвам вие си вилнеете в абсолютно същия redneck стайл из форумя, пускате смешни обяви, дабъл теми, обиждате юзерията,...

... Та реших че е време за лека червена санкцийка :) .

ПС: Как така админите щели да трият теми в които е писал и МОЯ МИЛОСТ?! Какви екзотични билки си шмъркал бре? Писанията ми са ценна интелектуална собственост и трябва да бъдат запазени, четени и коментирани още дълго! :lol:
 
От: bulgaria-design.com

глежда че нарочо съм пуснал 2 ра тема.....Е копеленце успя да ми дадеш червена репутация!Сега може да спиш спокойно,да си щастлив в жалкият си живот!Боли ме да не казвам какво,ако искаш ми дай още 1000 такива,пак ще си останеш жалък!

ПС:Брат сори,но темата ти вече беше УСПАМЕНА!То се е видяло че и тука е бъкано с кретени,който целят да отблъскват нови хора от форума,а не да помагат,е живейте си жалкото затворено общество!Noke-ПРЕЗИДЕНТ:lol:

Лошото е, че и ти си от тях. При това си от неграмотните кретени.
Червена "точка" и от мен.
 
От: bulgaria-design.com

Писанията ти са единствено тъп спам, айде темата в коша, че без мислено стана вече!
В игнора си г-жа. Президентша, к'во се занимавам с теб изобщо, щом господ се е отказал ние простосмъртните какво можем да направим :/
 

Горе