bulgaria-design.com

mid

Active Member
Рейтинг - 100%
7   0   0
Обавявам на търг само домейна www.Bulgaria-Design.com
Начало на търга 06/01/2012 - 00:00 часа в България/София <-> Край на търга 16/01/2012 - 20:00 часа в България/София
Начална цена 2лв.
Стъпка 8лв.
Правилата са като в ибей, има обявена reserved price, която остава скрита за бидващите!
Успех на всички, поздрави!<br /><br /> Домейн Име | URL: http://bulgaria-design.com<br /><br />Приблизителна Цена: 2<br /><br />Дата на Регистрация / Дата на изтичане: 05/10/2011 <-> 05/10/2012<br /><br />Уникални Посетители за Месец: до 100<br /><br />Уникално Съдържание: Няма Съдържание<br /><br />Система: N/A<br /><br />Дизайн: N/A<br /><br />Начини на Плащане: PayPal, Банков трансфер<br /><br />Мога да дам достъп до Гугъл Аналитикс или генерирания PDF: НЕ<br /><br />Адрес на картинката за верификация (виж правилата): http://bulgaria-design.com/<br /><br />
 
От: bulgaria-design.com

Търгът за домейна приключи без победител!
Исканата цена бе 60лв.!
Домейна вече не се продава!
 
От: bulgaria-design.com

Момент..
:)
Пускаш търг, даваш бид, а после казваш, че домейна вече не се продава и няма търг, защото бидването не е дало резултат от 60 лв?

Защо просто не кажеш Цена 60 лв :) ?
 
От: bulgaria-design.com

Момент..
:)
Пускаш търг, даваш бид, а после казваш, че домейна вече не се продава и няма търг, защото бидването не е дало резултат от 60 лв?

Защо просто не кажеш Цена 60 лв :) ?

Не знам защо не го направи, снощи и аз се чудех на това. Може просто да не иска да го продава под определена цена, обаче колкото се може по-висока, а в същото време ако даде цена - може да няма оферти. Все си мисля, че при тази процедура, когато истинската цена остава скрита, е вратичка за измъкване, и ако на продавача не му харесва офертата винаги може да каже - "Исканата цена бе 60лв.!". Когато я няма записана никъде предварително и след търга не можем да я видим, за да се убедим в честността - то той може винаги да я посочи - примерно: даже и да има оферти от по 200 лв. а той да реши да не продава - тогава просто ще си каже - "Не се продава - Исканата цена бе 250лв.!"
 
От: bulgaria-design.com

И аз се почесвах няколко секунди докат се сетя за юзъра и разбиранията му:
http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=29835

После хората питат "Що се спами по темите в пазара?!"...
 
От: bulgaria-design.com

Ноке игнориран

Вижте ами предлагам да се направи опция във форума да се задава такава цена(скрита) и при нейното достигане домейна да се продава(без да има значение дали автора на темата иска или не иска), в смисъл че може да се измисли нещо такова, да има едно поле в което се въвежда цената и след края на търга да може да се види от всеки, така няма да има излишни спорове и нокето няма да може да спами излишно темите...
Колега Радев,
ами защото е възможно при търг тази цена да се надмине и за мен е добре дошло, ако домейна се продаде за повече, просто аз не съм склонен да го дам за сума под 60лв.
Търгът свърши и цената не бе достигната, ако искам да го продам ще подновя търга с нови дати :)
Като се замисля обаче, въобще не съм склонен да го дам, поне за момента.
Колега Радев, Странник,
Благодаря Ви за мненията ще взема полезното от тях и ще се постарая в бъдеще да пускам по-добре описани обяви и с по-малко грешки
 
Последно редактирано:
От: bulgaria-design.com

Момент..
:)
Пускаш търг, даваш бид, а после казваш, че домейна вече не се продава и няма търг, защото бидването не е дало резултат от 60 лв?

Защо просто не кажеш Цена 60 лв :) ?

Щото почват едни смешни хейтъри да те хранят, че много искаш за продукта, който предлагаш. Същата история беше и при мен. Директно казах колко искам минимално, ама единия спамер не го удовлетвори това и почна да хейтва... Ни така - ни онака...
 
От: bulgaria-design.com

на този форум му трябва май някакъв cms за аукцион,да се измести на един субдомейн и всичко да става с две цъкания на мишка. Без хейтове, без глупости, лесно и просто
:)
 
От: bulgaria-design.com

Търгът за домейна приключи без победител!
Исканата цена бе 60лв.!
Домейна вече не се продава!

Да виждаш тука екстрасенси? Търгът е спечелен kaska, който е спечелил на обявени от теб условия.
Наистина, как да не хейтне човек.
 
От: bulgaria-design.com

kaska е дал 18лв., исканата от мен(скрита) цена бе 60лв.
Хейтиш ли? Щото само това можеш...., а не извинявай и да спамиш можеш....
Дева бе нема начин да не изкарате извън кожата ми баси и спама дева...
 
От: bulgaria-design.com

Само не мога да разбера, като искаш не по-малко от 60 лв, защо не сложиш минимална цена 60 лв.? Или си дръпна 100-200 посещения ей така от нищото? Продавам... не продавам.. глупости. Винаги съм казвал, че се превърнахме в по-големи търгаши от арабелите. Капалъ чарши леко на север.
 
От: bulgaria-design.com

kaska е дал 18лв., исканата от мен(скрита) цена бе 60лв.
Хейтиш ли? Щото само това можеш...., а не извинявай и да спамиш можеш....
Дева бе нема начин да не изкарате извън кожата ми баси и спама дева...

търгът, търга, мн. търгове, (два) търга, м. Публична състезателна разпродажба, при която продаваното получава този, който предложи най-голяма цена.

А ти да го духаш.
 
От: bulgaria-design.com

kaska е дал 18лв., исканата от мен(скрита) цена бе 60лв.
Хейтиш ли? Щото само това можеш...., а не извинявай и да спамиш можеш....
Дева бе нема начин да не изкарате извън кожата ми баси и спама дева...

Па земи се успокой малко де, стига се се нервил, при положение че си си виновен. Значи като искаш да имаш reserve price, пращаш е на ЛС на админите и готово. Щото иначе хората са прави да се нерват. То освен теб никой не знае ква цена си си измислил и е тъпо малко. Все едно да ти кажа, че щи дам 1000 лева ако познаеш кое число съм си наумил.
 
От: bulgaria-design.com

Велко за това си прав де, ама оня дето ми вика да го духам и другите кифли покрай него защо не могат да пишат нормално като теб?
И после аз съм бил виновния деа...
Е тук реагирах нормално и културно с това мнение, цитирам:

Колега Радев,
ами защото е възможно при търг тази цена да се надмине и за мен е добре дошло, ако домейна се продаде за повече, просто аз не съм склонен да го дам за сума под 60лв.
Търгът свърши и цената не бе достигната, ако искам да го продам ще подновя търга с нови дати
Като се замисля обаче, въобще не съм склонен да го дам, поне за момента.
Колега Радев, Странник,
Благодаря Ви за мненията ще взема полезното от тях и ще се постарая в бъдеще да пускам по-добре описани обяви и с по-малко грешки


Обаче все ще се намери някой който да гледа само да дразни и псува като тая кифла дето прилича на дядо коледа на аватара си, с извинения пич, да си жив и здрав, ама не си прав да обиждаш и да се правиш на поредната кифла, защото в извинение към теб, но точно твоето мнение ме ядоса най-много защото нямаше грам мисъл в него, а само спам, докато в на другите колеги дори грубо имаше цел да се вземе поука....
 
Добре аз не разбрах защо мислиш че на такъв аукцион ще постигнеш по добра цена днес следобед правих сравнително обширен рисърч за темата която постнах четох в 10тина различни сайта.. единствени който твърдяха че ако пуснеш аукцион от много ниска цена с резервирана цена (някъде високо) ще насърчиш потенциалните клиенти да бидват бяха ибей който взимат 4 пъти по висока такса за ризървд прайс отколкото е таксата за листинг... или ти излиза колкото 5 листинга на цената която искаш... навсякъде другаде се твърдеше че така цената се качвала трудно от ниска към висока... и че този тип аукцион привличал по малко клиенти отколкото стандартния... че при него имало по висок процент на отказ от плащане дори и да спечелят

орделно че в бг народопсихологията е друга в ибей примера беше даден да пуснеш с цена от 1 долар и резервирана цена $100 първия бидва на 1,50 а втория директно обявява макс бид $150 което над резервиранта цена и се появява като бид със размер $100 и постигната резервирана цена.... това като го видя бг ще остана много учуден

предните спорове за аукциони който е имало в пазар беше кога е крайния час точно (щото мантаилитета тук е да се наддаде с минималната стъка малко преди края не повече)

пп твоят аукцион е номер три с резервирана цена който немина като при два се получиха минимално бидове :) Успехи от мен но да го знаеш това...
 
От: bulgaria-design.com

Благодарско много coolice, няма да се излагам повече с келешки теми, но само да светна и другите за нашата красавица какво прави :D

СПАМ
--------------
Noke:
/ти почна бе келеш/ червенка за мен
Мерси noke, мерси
Само не разбрах к'во толко ме храниш, знаеш чак взе да ми става весело, хайде карай леко, предполагам рано ти е за бели коси, жив и здрав да си, това е най-важното!
Влезнах само да ъпдейтна подписчето да видите как се изтрива facebook профил може на някой да му е полезно....
---------------
Тук да напиша, 60лв. искам за домейна, без коментар по цената, в първото мнение има детайли кога е регистриран и кога изтича, регнат е в namecheap!
Лека вечер!
ПП: Знам че казах че не се продава, но като се замислих нямам такъв ресурс и знания за да предлагам услугите подобаващи на домейн с такова име!
Иначе според мен като идея и име е доста добро!
 

Горе