bulsatcom - уникални са :D

От: bulsatcom - уникални са :D

Ами мини на ефирна цифрова телевизия и не се занимавай с глупости!
Аз така си реших проблема и съм много доволен.
И това е решение, ама ако съм само на интернет ми е 15 лв, пък така плащам 20.

Иначе при дядо ми е някаква информационна дупка и за това сме му прекарали такова. Не се хваща телевизия и няма как.
 
От: bulsatcom - уникални са :D

Според мен bulsat няма да ги има догодина по това време. Просто станаха напълно неконкурентноспособни. Може ли в цяла Варна да има 2 коли, които обслужват Варна и региона и по 2-3 месеца да чакаш за приемник обикновен? Съкратиха си здраво персонала и по касите, чакаш 1 час, за да си платиш. Много ясно, че ще се откажа да ги ползвам. И с тия малките чинийки заоблачи се малко и айде няма сигнал. Еми беше то преди 10 години като нямаше други и вървяха простотиите им ама вече няма как.
 
Ами то и в София чакахме толкова за нов приемник. :) И се оказа, че са ни дали стар, че го сменяхме. Поне с касите сме ОК тук. Дори седят празни. И това с времето не го пребориха технологично. :)

Но за нета им нямам нищо лошо да кажа. Евалата им правя. Доволен и само това ме държи при тях. За жалост не знам как при съседката не е ОК нета, като сме на една чиния, онази малката сочеща към кораба майка. :)
 
От: Re: bulsatcom - уникални са :D

За жалост не знам как при съседката не е ОК нета, като сме на една чиния, онази малката сочеща към кораба майка. :)

Щях те пратя при съседката да я разучиш и помогнеш, но ти пък си женен вече... :)
 
Re: От: Re: bulsatcom - уникални са :D

Щях те пратя при съседката да я разучиш и помогнеш, но ти пък си женен вече... :)

Няма да мога да и помогна. :) Даже не знам как в възможно да няма нет, а ние да имаме, за кабелната ясно - на една чиния сме. ;) Но ще им тегли една, лошото е, че ако се откаже, не знам на коя чиния ще ни метнат нас. ;)
 
От: bulsatcom - уникални са :D

Според мен bulsat няма да ги има догодина по това време. ...

Приемам облога 100 кебапчета? ОК?
 
Re: От: bulsatcom - уникални са :D

Приемам облога 100 кебапчета? ОК?

Ще ги има, то няма начин. Като е ниски нивото при всички, няма как да изчезнат. Би изчезнала компания, която с лошото си качество се отличава от другите и то много. ;) Но като всички са ти на една линия, какво толкова имаш да избираш. :)
 
От: Re: От: bulsatcom - уникални са :D

Ще ги има, то няма начин. Като е ниски нивото при всички, няма как да изчезнат. Би изчезнала компания, която с лошото си качество се отличава от другите и то много. ;) Но като всички са ти на една линия, какво толкова имаш да избираш. :)

Има да ни лъжат още 5-10 години :)

Днес звънях на "съпорта" и ми викат че компютъра ми бил развален :D
 
От: bulsatcom - уникални са :D

Те сайтовете на банките и съпорта са под всякаква критика та какво остава за няква кабеларки.
 
От: Re: От: bulsatcom - уникални са :D

Наскоро четох как на някакъв пич му изгорял смартфона самсунг и му отказали да го заменят (гаранционен) и той се оплакал във фейсбук и HTC му подарили нов телефон .
 
Re: От: Re: От: bulsatcom - уникални са :D

Има да ни лъжат още 5-10 години :)

Днес звънях на "съпорта" и ми викат че компютъра ми бил развален :D

Явно и телепати работят там. Нещо здравословно да са споделили? Или че имаш черна магия. :D

@uphero, по принцип това го правят наистина сериозните компании. Вместо да инвестирах стотици хиляди в реклама и не знам си какви ивенти, предпочитат да разчитат на качество и да гледат всеки техен клиент да е повече от доволен, за доведе друг, а той още един и така. Тукашните малко БГ манталитет, от който никога няма да се отърват - приемат го, че се заяждаш и лично, вместо да търсят дали случайно не са допуснали грешка. Клиентът за тях е нещо като бреме. Много странно, но го забелязвам все по-често. Попадам на някакви читави фирми, които имат някакво нормално и действат по правилата и правилника рядко. Да кажем 50:50, защото има и такива, които наистина са хора с хората.

За това и малко се чудя дали местенето към други е добра алтернатива, като сме има предвид и там какво може да е положението. За момента тези, от които съм доволен - съм си с тях, а тези, от които не съм, ми се налага да съм с тях, поради факта, че не се знае какво дебне като алтернатива. ;)
 
От: bulsatcom - уникални са :D

БТК (Виваком) са абсолютно същите говеда като всички до сега които споменахте. Просто такива работи съм преживял с тях, както и мои познати, че просто не е истина. Мега идиоти са..
 
От: От: bulsatcom - уникални са :D

БТК (Виваком) са абсолютно същите говеда като всички до сега които споменахте. Просто такива работи съм преживял с тях, както и мои познати, че просто не е истина. Мега идиоти са..

Преди време ползвахме техен нет и беше ужасен.
 
От: bulsatcom - уникални са :D

Да такъв е все още, единствено се крепят на малките градове и села, където няма други доставчици на интернет, а скороста на ъплоуд е 1 Mbps :lol::lol:
 
Последно редактирано:
От: bulsatcom - уникални са :D

А бившето БТК, сегашните Виваком от кога се каня да ги съдя и още не съм се наканил. Може би трябва да се огледам за някой читав адвокат непукист, който да е готов да се изправи срещу всички, че то тогава ще се изправя срещу цялата система. А повода да ги съдя - през имота минава въздушен телефонен кабел, който свързва комшиите. И не са ме питали дали може, не са искали разрешение да ползват имота, просто го прехараха. Наскоро го отрязах да видя дали все още е активен - веднага дойдоха да го оправят, бил активен все още. Трябва да ги осъдя да ми плащат наем, и то с лихвите.
 
Ама режи постоянно, и като дойдат им обясни за какво става дума и да искат някакво решение. Това пък как се е случило, обикновено искат разрешение, тук малко са го пропуснали момента. :)

Нищо, поне им е чисто печалбата. Но не е редно така. ;)
 
От: bulsatcom - уникални са :D

Говеда от всякъде са.. правеха центъра на града и идиотите които го правеха, прекъснаха някакъв кабел и нямах интернет седмица и половина, а от вивакома ми викат "Ми нищо не можем да направим". Ми тогава освен да плащам такса на седмица или ден като не можете нищо да направите. :cry: Един приятел нямаше интернет и ония професори му казали, че проблема е за цялата страна, ама всички около него имахме интернет. @Странникът, ако ти се занимава ги съди, ти си в пълното си право, щом не са те питали наглите специалисти.
 
От: bulsatcom - уникални са :D

Приемам облога 100 кебапчета? ОК?

Ще се почерпим значи, дали аз дали ти 100 кебапчета ще ги ошляпаме ще поканим и всички от темата.
 
От: bulsatcom - уникални са :D

Мисля, че съм един от щастливите хора тук....
В нас сме на "Цифровизация" - а.к.а. ту има, ту няма ама нали е безплатно... :D
личния ми телефон е на вауер
ползвам местен интернет доставчик и съпорта им е по-бавен само ако има технически проблем и трябва да дойдат на място - иначе няма грижи. Даже наскоро имаше бурия (да бе да?) и явно нещо се преебал централно за блока и на другата сутрин даже ми звъннаха да ме питат дали имам интернет и дали всичко е наред ...
 

Горе