Bultarget.com - таргет реклама за жълти стотинки!

От: Bultarget.com - таргет реклама за жълти стотинки!

Току що видях, че имам получени пари от вас и то съсвсем случайно - предполагма за фалшивите кликове от по рано. Вкарайте някакви системи съобщения вътре в системата или поне пращайте мейл за тези неща.
Фалшивите кликове бяха направени от един нов бот, но вече намерихме генерално решение за ботовете.
Бяхме пратили имейли за възстановените суми, не знам защо не си го получил....
 
От: Bultarget.com - таргет реклама за жълти стотинки!

Обявявате, че продавате системата и изведнъж правя 30к+ импресси и над 100 клика на пост. Как стават тези неща?
И каква ви е връзката с novnite-bg.ovo.bg? Като пусна линк в системата ви винаги получавам посещения и от там?
 
От: Bultarget.com - таргет реклама за жълти стотинки!

Обявявате, че продавате системата и изведнъж правя 30к+ импресси и над 100 клика на пост. Как стават тези неща?
И каква ви е връзката с novnite-bg.ovo.bg? Като пусна линк в системата ви винаги получавам посещения и от там?
novinite-bg.ovo - точно заради тях компенсираме клиенти. Открихме, кой го прави, утре правим пълен мониторинг и на останалите профили, също така ще бъде изградена защита от подобни бъдещи измами - само кликове, които идват от ФБ ще бъдат считани..
Колкото до импресиите - вече партньорските страници са с над 1.5 млн фена - и се увеличават, така че кликовете и импресиите ще се увеличават още...
 
От: Bultarget.com - таргет реклама за жълти стотинки!

Значи вчера пак имам сериозно количество некоректни кликове така ли да разбирам?
 
От: Bultarget.com - таргет реклама за жълти стотинки!

Значи вчера пак имам сериозно количество некоректни кликове така ли да разбирам?
Не знам - именно затова днес ще правим проверка...
 
От: Bultarget.com - таргет реклама за жълти стотинки!

В крайна сметка според мен с въвеждането на партньорските програми се появиха и неточностите. Преди това системата работеше идеално и бях много доволен. Колкото и да не може да се разчита на статистиката, за определен период имам отчетени 2840 клика от Гугъл Анализ срещу 4654 клика от Бултаргет.
 
От: Bultarget.com - таргет реклама за жълти стотинки!

В крайна сметка според мен с въвеждането на партньорските програми се появиха и неточностите. Преди това системата работеше идеално и бях много доволен. Колкото и да не може да се разчита на статистиката, за определен период имам отчетени 2840 клика от Гугъл Анализ срещу 4654 клика от Бултаргет.
Абсолютно си прав - редица "парньори" решиха, че е готино да се мами и почнаха да правят магарии.... Спряхме ги. В момента системата работи само с наши страници....
 
От: Bultarget.com - таргет реклама за жълти стотинки!

Най-вероятно ще променим и офертата за продажба - ще продаваме скрипта на парче, без заложена партньорска програма. По този начин доста хора, които предлагат линкове във фен страници ще могат да го правят много по лесно - чрез нашия скрипт (реално пак си е цял сайт, който ще им интегрираме).
 
От: Bultarget.com - таргет реклама за жълти стотинки!

Колкото до bultarget.com - имаме над 200 активни клиента, които постоянно презареждат сметките си - именно затова цената му е такава. Имайте предвид, че ако сайта работи на 2 ст. за клик - наплива на клиенти е огромен (сами знаете, че ние с 1 000 000 аудитория въобще не можехме да смогваме)
 
От: Bultarget.com - таргет реклама за жълти стотинки!

Най-хубавото е, че намерихме генерално решение за ботовете и така ако работите само с ваши страници, системата отчита перфектно и клиентите са доволни.
 
От: Bultarget.com - таргет реклама за жълти стотинки!

Радвам се да го чуя. Имам една съвсем дребна забележка. Когато връщате пари е хубаво клиента да знае за кой период става въпрос и каква е сумата. Подчертавам, че аз си получих парите. Но ако това се случва докато ти вървят няколко линка и не следиш системата, не знаеш какво се случва. Само хора, които са работили с Вас и преди, не се съмняват, а другите... Дано да не Ви се налага занапред, а и ще има значение новият собственик дали ще заложи на сигурността.
 
От: Bultarget.com - таргет реклама за жълти стотинки!

Искам да попитам до преди няколко дена винаги си пускам рекламата с един и същи текст и един и същи линк. Максимум за тях съм получавал по 20/30 клика. Вчера пускам един линк 26-Feb-2013 17:07 . Вечерта към 9 часа гледам в сайта 60/70 човека онлайн викам си какво става и поразгледах статистиките. Кликовете са дошли от bultarget това продължи около 10 минути за което време системата ми отчете над 600 клика. Искам да знам това бот ли е или бяха потребители защото целия този трaфик дойде от няколко IP. 26-Feb-2013 17:07 импресии 8499 кликове 646
 
От: Bultarget.com - таргет реклама за жълти стотинки!

Искам да попитам до преди няколко дена винаги си пускам рекламата с един и същи текст и един и същи линк. Максимум за тях съм получавал по 20/30 клика. Вчера пускам един линк 26-Feb-2013 17:07 . Вечерта към 9 часа гледам в сайта 60/70 човека онлайн викам си какво става и поразгледах статистиките. Кликовете са дошли от bultarget това продължи около 10 минути за което време системата ми отчете над 600 клика. Искам да знам това бот ли е или бяха потребители защото целия този трaфик дойде от няколко IP. 26-Feb-2013 17:07 импресии 8499 кликове 646
Изпрати ни PDF със статистиката от google analytics на [email protected] за да проверим.
 
От: Bultarget.com - таргет реклама за жълти стотинки!

Преди някоколко дни се възползвах от услугата и за цената, която предлагат съм доволен. Благодаря и за бързото съдействие от mihluzin, който ми отговори на всички въпроси
 
От: Bultarget.com - таргет реклама за жълти стотинки!

Преди някоколко дни се възползвах от услугата и за цената, която предлагат съм доволен. Благодаря и за бързото съдействие от mihluzin, който ми отговори на всички въпроси

Всъщност днес забелязах, че имам 60 клика за 9.03 от фейсбук рекламата на Bulтarget според тяхната статистика , а в сайта дори нямам 60 посещения. ( от гугъл аналитикс ) Нещо май системата не отчита мн правилно
 
От: Bultarget.com - таргет реклама за жълти стотинки!

Само да попитам работи ли системата. Не мога да публикувам нищо ако не бачка да не се опитвам повече.

Не работи от много време на сам. Ако имаш пари в сайта, отпиши ги!
 

Горе