Bultarget.com - таргет реклама за жълти стотинки!

От: Bultarget.com - таргет реклама за жълти стотинки!

Имам импресии - 0 а кликове - 1 , как стана ва ? не че е голям проблем , ама ако става редовно ? Профилът ми е същият като ника
11-Feb-2013 14:30 11-Feb-2013 14:25 0 1

Повтарям го за пореден път: Статистиката за кликовете е от нас, а статистиката за импресиите е от Фб, затова често закъснява, а понякога въобще не получаваме. Имайте предвид че закъснението е логично, тъй като ако един пост в дадена страница на петат минута след публикуване е видян от 500 човека например, след 15 минути ще бъде видян от 1000 - 1500...
 
От: Bultarget.com - таргет реклама за жълти стотинки!

има ли вариант партньорските линкове да са на пауза или трябва да се трие страница и после да се добавя
 
От: Bultarget.com - таргет реклама за жълти стотинки!

има ли вариант партньорските линкове да са на пауза или трябва да се трие страница и после да се добавя
Не, трябва да се трие и после пак да се добавя (което става за 1 мин.)
 
От: Bultarget.com - таргет реклама за жълти стотинки!

За тримесечното си съществуване, вчера отчетохме първия линк към лайкджакинг в Бултаргет. Имайте предвид, че в условията за ползване сме забранили подобни линкове, и ако засечем такъв във Вашите публикации, то профилът ще бъде баннат, без да бъде възстановена сумата в него. Налагаме тази крайна мярка с цел, запазване на сигурността на партньорските страници.
 
От: Bultarget.com - таргет реклама за жълти стотинки!

Е беше въпрос на време някой да се пробва при положиние че самият ти се погрижи тоя скипт да стане шир потреба нали? :)
 
От: Bultarget.com - таргет реклама за жълти стотинки!

Е беше въпрос на време някой да се пробва при положиние че самият ти се погрижи тоя скипт да стане шир потреба нали?
Това не е проблем за нас - по-скоро е проблем за онези, чиито профили и пари в тях ще изгорят, ако решат да си позволят подобно нещо...
 
От: Bultarget.com - таргет реклама за жълти стотинки!

Днес ме убихте със статистика или по скоро да кажа вчера :).

Имам една публикация(id: 25216) за 21:00 и в момента гледам: Импресии 1924 Посещения 57
Реших, че в партньорската ви програма има страница с подходящи за моя сайт потребители и реших да проверя аналитикса за престоя на хората.


...и бам греда - там виждам 12 посещения от фейсбук (приемам че всичките са от Бултаргет). Хората имат адблокери пък си спомних, че отчитате нови кликове през 1-2 часа(там някакво време) и затова проверих най-достоверният източник на данни: логовете на сървъра, който сервира това съдържание.

Тук вече се шокирах от разликата: имам за целият ден 44 показвания на въпросната страница. Нека да забравим, че съм прегледал страницата поне 2 пъти и поне 1 път редактора(че ми каза за една грешка, която фикснах) и махнем 12 директни влизания на хомпейджа(според аналитикса) то остават 29 прегледания, които вие ми показвате като 57(почти двойно).

Кажете ми как се случва това?

п.с. само да вметна, че сайта е бил достъпен през цялото време(от 21:00 до 23:59 за 16.02).
 
От: Bultarget.com - таргет реклама за жълти стотинки!

Днес ме убихте със статистика или по скоро да кажа вчера .

Имам една публикация(id: 25216) за 21:00 и в момента гледам: Импресии 1924 Посещения 57
Реших, че в партньорската ви програма има страница с подходящи за моя сайт потребители и реших да проверя аналитикса за престоя на хората.


...и бам греда - там виждам 12 посещения от фейсбук (приемам че всичките са от Бултаргет). Хората имат адблокери пък си спомних, че отчитате нови кликове през 1-2 часа(там някакво време) и затова проверих най-достоверният източник на данни: логовете на сървъра, който сервира това съдържание.

Тук вече се шокирах от разликата: имам за целият ден 44 показвания на въпросната страница. Нека да забравим, че съм прегледал страницата поне 2 пъти и поне 1 път редактора(че ми каза за една грешка, която фикснах) и махнем 12 директни влизания на хомпейджа(според аналитикса) то остават 29 прегледания, които вие ми показвате като 57(почти двойно).

Кажете ми как се случва това?

п.с. само да вметна, че сайта е бил достъпен през цялото време(от 21:00 до 23:59 за 16.02).

Изпрати ни PDF от google analytis на email: [email protected], за да направим проверка. Явно някакъв нов бот вършее из сайта...
 
От: Bultarget.com - таргет реклама за жълти стотинки!

Понеже моето разминаване е в пъти, изпращам копие от статистиката на имейл [email protected] за анализ от Вас.

Днес ще направим проверка...
 
Мисля ,че не е коректно когато купих пакет от вас за реклама цената на клик да е 2 ст. а сега е 3ст. ? Никой не ме е и уведомил за това. И така пакета , които купих в началото се променя и цената ми за клик в момента се е сменила на по-високата. Беше редно поне да запазите тази цена за която съм платил в началото, а новата да е за новите абонати ! Но повече няма да закупя от вас, добре ,че взех малък пакет само за проба !
 
От: Bultarget.com - таргет реклама за жълти стотинки!

Ако казаното от колегата в горния пост е вярно то тогава найстина говорим за не-сериозност .. Не е въпроса в едната стотинка повече или по малко..

Но все пак като за "факе" таргетиран трафик става.. Някой хора така и не разбраха че няма таргетиран трафик от ФБ освен ако "групата" "страницата" е някаква ниша и феновете са истинкси и са харесали страницата по тяхно желание а не принудени (както всички знаем).


Аз искам да попитам собственика на Бултаргет. Къде в сайта им е споменато името на фирмата. банковата сметка . лице за контакти и т.н.т !
 
От: Bultarget.com - таргет реклама за жълти стотинки!

Мисля ,че не е коректно когато купих пакет от вас за реклама цената на клик да е 2 ст. а сега е 3ст. ? Никой не ме е и уведомил за това. И така пакета , които купих в началото се променя и цената ми за клик в момента се е сменила на по-високата. Беше редно поне да запазите тази цена за която съм платил в началото, а новата да е за новите абонати ! Но повече няма да закупя от вас, добре ,че взех малък пакет само за проба !
Пуснахме системно съобщение до всички потребители преди да променим цената за клик (http://bultarget.com/news/11) Всеки който е искал, можеше да пише, за да му върнем остатъка от кредитите му при нас... Не виждам какъв ти е проблема.....
 
Re: От: Bultarget.com - таргет реклама за жълти стотинки!

Пуснахме системно съобщение до всички потребители преди да променим цената за клик (http://bultarget.com/news/11) Всеки който е искал, можеше да пише, за да му върнем остатъка от кредитите му при нас... Не виждам какъв ти е проблема.....

Никъде не пише ,че съм длъжен да Ви следя съобщенията. И не смятам ,че трябва въобще да взимате кредитите на хората и да ги връщате само на тези които изпищят ! По тази логика всеки месец вие можете да си вдигате цените без хората да са предупредени. Покажете ми къде от практиката сте видели нещо подобно от доставчиците на каквато и да е услуга била тя интернет или не ?! И вместо да се опитате да разрешите проблема и да се извините Вие не виждате проблем. Определено няма да Ви препоръчам!
Да не говоря ,че няма никъкъв контакт с поддръжката Ви , на няколко пъти ви изпратих съобщение в системата на bultarget и няма никакъв отговор !
 
От: Bultarget.com - таргет реклама за жълти стотинки!

По повод написаното по горе да кажа и аз.Имах същият проблем със разминаване с брояча и писах на пичовете и след няколко минути отговориха и си оправиха грешката.Мисля че са много коректни
 
От: Bultarget.com - таргет реклама за жълти стотинки!

Днес намерихме вариант по който да решим генерално този проблем... Вече работим по въпроса....
 
От: Bultarget.com - таргет реклама за жълти стотинки!

Има ли възможност да се публикува от RSS?
Идеята ми е, давам си адреса на фийда и на всеки 20, 30, 60 или 120 минути се публикува една от статиите във фийда.

Така няма да има нужда да си ъпдействам връзките, посланията и прочие в бултаргет, само ще си ъпдейтвам сайта и ще давам пари :D
 
От: Bultarget.com - таргет реклама за жълти стотинки!

Има ли възможност да се публикува от RSS?
Идеята ми е, давам си адреса на фийда и на всеки 20, 30, 60 или 120 минути се публикува една от статиите във фийда.

Така няма да има нужда да си ъпдействам връзките, посланията и прочие в бултаргет, само ще си ъпдейтвам сайта и ще давам пари
Да, работим по въпроса, скоро ще има и такава опция. Като сме готови с нея ще пиша тук и ще пратим съобщение до потребителите в Бултаргет.
 
От: Bultarget.com - таргет реклама за жълти стотинки!

Току що видях, че имам получени пари от вас и то съсвсем случайно - предполагма за фалшивите кликове от по рано. Вкарайте някакви системи съобщения вътре в системата или поне пращайте мейл за тези неща.
 

Горе