Bye, bye host.bg

Бате, в БГ има адски много алтернативи. Сещам се за няколко - Jump, ns1, cbox

И много други малки. Не гледайте само големите компании, все пак говорим за алтернативи, не за преки конкуренти. Да, останаха 2-3 големи щаба в момента, но има избор.
 
  • Like
Реакции: Jhin
Ето качество на управление при "големите":
(или защо цените се вдигат - за да има повече за безхаберно харчене)
рекл хостинг.jpg
 
Бате, в БГ има адски много алтернативи. Сещам се за няколко - Jump, ns1, cbox

И много други малки. Не гледайте само големите компании, все пак говорим за алтернативи, не за преки конкуренти. Да, останаха 2-3 големи щаба в момента, но има избор.
Аз лично използвам ns1 за момента и съм доволен. Не съм получавал писма за превишено процесорно време или нещо подобно. Имах леки затруднения със системата им, но като се свържа с поддръжката и веднага получавам адекватен отговор. Това не беше така при HostBulgaria. Оттам съм получавал само отговори, които да ме объркат още повече.
 
Всичко съм сложил при ETNhost и по-коректни хора, отношение и услуги до момента не съм срещал. В host.bg 1 месец съм си тровил нервите и това беше, даже не мислех, че са живи още :D
 
  • Like
Реакции: sim5
Понеже не видях отделна тема, а гледам се е обсъждало тук... Много съм разочарован от случилото се с Хост България! От години ги ползвам и бях по-доволен, отколкото съм бил при други места - включително и там, където ме местят. Сега ще търся алтернативи. Жалко.
 
Понеже не видях отделна тема, а гледам се е обсъждало тук... Много съм разочарован от случилото се с Хост България! От години ги ползвам и бях по-доволен, отколкото съм бил при други места - включително и там, където ме местят. Сега ще търся алтернативи. Жалко.
Стартирай нова, какво чакаш... :)
Иначе, въпросните хора сигурно имат най-много регистрирани домейни от всички други компании в страната, прав си :)
 
Последно редактирано:
Аз бягам с 200 от тия СуперЗлеХостинг а то да вземат да осерат една хубава услуга, силно разочарован съм от факта, че вече няма ХостБългария. Сега отново трябва да местим сайтове :(

Тия СуперЗлеХостинг са по-зле от ГЪЛЪБИ НА ТЕРАСАТА
 
Последно редактирано:
Все едно си в мола като си закупуваш хостинг/домейн, от всякъде отстъпки :Д
Викаш от всякъде дебнат намаления и отстъпки. :) Но да се говори за монопол на хостинг пазара е смешно. :) Има толкова избор. ;)
 
Само хостинг да искаш. На бг пазара ама огромен избор, а да не говорим за международния... Един познат търсеше за хостване на сайт, който не е забранен от всяка една компания. Казваше- никой ни предлага подобно нещо. Влезнах в един форум и му намерих около 6-7 предложения...
Има хостинг за абсолютно всякакви нужди.
 
Аз пък се чудя защо са намалили дисковото пространство на план премиум.. Преди беше 60 гб, а сега е 30...
Сигурно скоро ще почнат на мрънкат и за процесорното време..
 
Здравейте, някой има ли наблюдение, след като Супер Хостинг обявиха, че са приключили физическата миграция след закупуването / сливането или каквото е/ на клиентите на Хост България и са останали там, как са нещата, как са сайтовете им. Питам понеже при мен няма видими проблеми, нещата са си ок, зарежда си нормално, но разни тулове ми дават доста по-ниски резултати от преди месец, а по сайта не е правена никаква коренна промяна. Ако някой има наблюдения нека сподели/тези, които са останали при супер хостинг/.
 
Според мен всичко трябва да е ОК, дори и по-ОК, но може и да го имам момента за съкращаване на разходите да са ви нагъчкали при други маймуни, на други машини. Но само определените показатели, които си следите могат да го покажат. ;) Айде успехи на всички с акаунти там.... :)
 

Горе