Bye, bye host.bg

StarWars

Member
Ужас, и аз днес получих мейла, че всички услуги се прехвърлят към СуперХостинг, дано няма проблеми, писали са, че физическата миграция ще отнеме няколко седмици.

ico3d

Member
Освен мейла, че прекратяват за настоящи клиенти има и втори мейл с новият ти юзър и парола в системата на супер хостинг. В hostbulgaria.com вече няма нищо :(

Sky

Well-Known Member
Да бяха проверили кой е вече клиент поне с тоя имейл.

StarWars

Member
Само едно не разбрах както трябва- за host.bg ли става въпрос или за hostbulgaria?
Последните постове са за hostbulgaria на сайта им е обявено и пускат мейли

Суперхостинг ще вдигнат цените
Цената вече е вдигната.

Това е живота - ако си верен някому, това не означава, че той ще ти е верен.
Гледам, че @s1yf0x e цъкнал харесване, вместо да напише коментар. o_O
Ще трябва да си търся нов дом... :mad:

Малко допълнение:
И какво излиза - че са взели само клиентите, а не са купили цялата фирма.

Jhin

Member
сега е момента някой да пусне нискобюджетен хостинг и да направи агресивен маркетинг за да обере недоволните клиенти
Да, но не мисля, че във форума има човек, който се занимава с хостинг. Само за @Blinky се сещам :D

Green Bars

Well-Known Member
Като казах че ще вдигнат цената, имах в предвид че пак ще я увеличат. Те я увеличиха като направиха предното сливане, какво им пречи сега отново леко да покачат нагоре цените.
Лошото е че единствената алтернатива в БГ е ICN , от които съм по-недоволен отколкото от Суперхостинг

Jhin

Member
Като казах че ще вдигнат цената, имах в предвид че пак ще я увеличат. Те я увеличиха като направиха предното сливане, какво им пречи сега отново леко да покачат нагоре цените.
Лошото е че единствената алтернатива в БГ е ICN , от които съм по-недоволен отколкото от Суперхостинг
Не си прав. Ако искаш пиши на лично. Мога да ти предложа български хостинг от който съм доволен. Не искам да правя реклама тук. И цените им са приемливи.

Горе