CashBurners - проблеми с продажбите?

blichev

New Member
Интересувам се как е положението с продажбите в CashBurners при вас? Досега съм направил 6 продажби при тях, 3 от които accepted и 3 declined, което ми се струва доста лошо съотношение....от едната declined ми идваха $50 комисионна...

Една друга беше в Индонезия за парти пилс, така че за там може да се преположи че е била fraud, но за останалите пишеше USA и са за weight loss...започвам да се разочаровам от тях...
 
мдам деклаинда е по висок от гб - по малко пеимън процесори ползват вероятно

поне показват ордерите в реал таим като ГБ заразлика от другите програми Маркет хелт, Ворд нише, Море нише ... там седиш и си викаш няма конверсия защо не идват ордери а то много деклаинд които не се показва...
 
От: CashBurners - проблеми с продажбите?

Сефте, бате! Деклайн ордерите са по много причини: от малко опции като разплащателни системи до това че няма какво да чарджнът от картите им. Така че това не е голям критерии за кофти конверсия, даже въобще не е - все пак са си плейснали ордера.

И се наблюдава във всички пазари и ниши оскъдното пазаруване онлайн. Но тенденцията е да се върнат нещата по старому. Все пак неможе цял живот да е криза (изключваме БГ - тук винаги е криза:). Щом сега е така представи си каква бруталистика ще е при стабилни и уравновесеи пазари? Градене и подобряване на сегашните сайтове - това му е майката, а в преспектива ще се върне това за което се е блъскало сега.;)
 
От: CashBurners - проблеми с продажбите?

@Blinky оптимизмът ти е заразителен. Кефя се на такива хора ;)
 
CashBurners - проблеми с продажбите? Кризата Sucks

@Blinky оптимизмът ти е заразителен. Кефя се на такива хора ;)
Мерси, бате. Ама много ясно. Немога да седна в нас и да плача примерно че има икономическа криза и продажбита са даун. Имам чувството, че от 100 години се занимавам с афилиейт маркетинг и трусове като деиндексация, криза, рязане на определени пазари като опция за продажба там си оказва влияние. Ще се преживее и това, ще ни останат само топлите спомени от цялата простотия:)

Имам едим мой много любим филм и там един от брокерите каза на останалите, когато пак се връщаха в бизнеса: "You can't keep the good man down". Та стратегията е ясна - билдване разработка и след успокояване на ситуацията - бруталеене.:) Незнам как по друг начин да го измисля? :shock:

Сега си излизаме за думичките, пичовете са с малки кинти в картите, някой даже и са се отказали да търсят за да си пазаруват. Но като живнат (финансово) - Ние ще сме там и ще ги чакаме.:) Кажете ми, че плана не е добър?:) :) :)
 
От: CashBurners - проблеми с продажбите? Кризата Sucks

Но като живнат (финансово) - Ние ще сме там и ще ги чакаме.:) Кажете ми, че плана не е добър?:) :) :)

Надявам се да си прав - за последните два месеца имам доста безплатни регистрации в един сайт за запознанства и само една платена. Ако липсата на платени регистрации се дължи на страх от "кризата"*, след успокояване на хората се очакват платени регистрации :)

-----------------
* Кризата е създадена от прогнозите за "криза" - нещо като се повтори 100 пъти и става истина... Определени групи хора целят нещо и може би скоро ще разберем какво (надявам се да не съм прав).
 
От: От: CashBurners - проблеми с продажбите? Кризата Sucks

Надявам се да си прав - за последните два месеца имам доста безплатни регистрации в един сайт за запознанства и само една платена. Ако липсата на платени регистрации се дължи на страх от "кризата"*, след успокояване на хората се очакват платени регистрации :)

-----------------
* Кризата е създадена от прогнозите за "криза" - нещо като се повтори 100 пъти и става истина... Определени групи хора целят нещо и може би скоро ще разберем какво (надявам се да не съм прав).

Дано наистина да съм прав, но определно знам че не е възможно цял живот да е криза, все се излиза някога, нали? Еми по-скоро не страха от кризата ги кара, ами са си стегнали бюджетите - отделят първо пари за жизненоважните неща и после купуват второстепените - тези, които ги карат да се чувстват ок със себе си.

Еми незнам дали беше в този пост но след кризата го смятай грубо растеж в платените регистраций от към 70%. Което си е стабилно. Не искам да си помислям за аф. програмите, които се занимават с даване на кредити. Там е истинската трагедия.;)
 
От: CashBurners - проблеми с продажбите?

Ето и добри новини - вчера направих 2 продажби с по $50 комисионна в CashBurners и днеска ми ги одобриха :) Началото на другия месец трябва да получа и първото си плащане от тях 8)
 
От: От: CashBurners - проблеми с продажбите? Кризата Sucks

Offtopic:
* Кризата е създадена от прогнозите за "криза" - нещо като се повтори 100 пъти и става истина... Определени групи хора целят нещо и може би скоро ще разберем какво (надявам се да не съм прав).
Цикличност бате.... Като едното време - хоп сривче и депресийка. После всички са прекалено радостни, за да забележат че една шепа хора случайно са я очаквали и вече са собственици на половината икономика.
Жокерче - чия собственост е Националния Резерв на САЩ, от кого тръгват слуховете за депресия преди x години, и кой се нагушва от Втората Световна с договори за оръжие и заеми за победените :p.
Май дупе да им е яко на арабите, руснаците, китайците или там който се падне за боксова круша.
 
От: От: От: CashBurners - проблеми с продажбите? Кризата Sucks

offtopic:

Цикличност бате.... Като едното време - хоп сривче и депресийка. После всички са прекалено радостни, за да забележат че една шепа хора случайно са я очаквали и вече са собственици на половината икономика.
Жокерче - чия собственост е Националния Резерв на САЩ, от кого тръгват слуховете за депресия преди x години, и кой се нагушва от Втората Световна с договори за оръжие и заеми за победените :p.
Май дупе да им е яко на арабите, руснаците, китайците или там който се падне за боксова круша.

вярвай ми, никой не е толкова тъп да вземе Русия или Китай за "боксова круша" защото много бързо може да се озове в нок-даун...
 
От: CashBurners - проблеми с продажбите?

Браво братле, страхотно се справяш :)

И аз съм доволен от последните 6-7 поръчки - само едната от тях стоя около седмица на Тrying to get Paypal и сега я изкараха Fraud, останалите ги приеха и по всичко изглежда че скоро ще го докарам до второ плащане от тях :)

P.S. Те поне показват продажбите в реално време, в другите affiliate програми няма как и да видиш колко са declined.
 
От: CashBurners - проблеми с продажбите?

Специално тази С.И. Криза - версия 5.08 е организирана заради икономическият подем на Китай и стандартното изкупуване на американски фирми, които са извън обръчите от фирми на местната власт.

Очаква се окупиране на Иран до към средата на лятото, което ще сложи началото на края на кризата - първо в Щатите, после "и в други градове"

Опция: Китай окупира Южна Корея - гадно....
 

Горе