CashBurners пуснаха класация за сайтовете, от които имат най-много посещения

happyslacker

New Member
Този форум е на пето място в класацията на CashBurners:



Най-активните 12 получават dofollow връзка ;)

Забележете, че на първо място е google.bg.
 
От: CashBurners пуснаха класация за сайтовете, от които имат най-много посещения

След като видях отношението на кешбърнерс, по случая с Вецков, мисля че тази афилейт програма умря, не само за мен, но и за доста други.
 
Този форум е на пето място в класацията на CashBurners:



Най-активните 12 получават dofollow връзка ;)

Забележете, че на първо място е google.bg.
Това го имат от няколко дни. Да и на мен ми е странно защо българсия гугъл е номер 1, явно много уебмастъри от бг се интересуват от програмата. ;) Знам ли. Но едно е факт - нямат големи играчи, които ги промотират сериозно. Говоря за някой от ранга на about.com или подобни големци. А че ние сме си там, нормално - искаме да изкарваме кинта, нали?

Еми отнесоха се абсолутно непрофесионално. Можеше да излезнат с офицялно съобщение за това че не афилиейтите им проават а те са онези който продават продукта и афилиейтите им не трябва да бъдат отговорни за лайната който те са сътворили.
Да, можеха да помогнат - тук сте повече от прави. Но и аз на тяхно място не бих се занимавал с държава, в която не са много ясни законите, крупцията е на макс, управниците са смотани, а държата я скъсват да я съдят по цял свят за какво ли не. Едно такова занимаване би им онело време и както всички знаем, до никъде ням да се стигне - ще се закучи както винаги става.

Но на практика Вецков не ги прави и самата програма е отговоран за това, но държавата ни е смотана и са хванали наш маркетолог, който работи по промотиране, а не по продаване. В това са силни - да гърбят тези, които не могат да се защитят.
 
Последно редактирано:
От: CashBurners пуснаха класация за сайтовете, от които имат най-много посещения

Еми отнесоха се абсолутно непрофесионално. Можеше да излезнат с офицялно съобщение за това че не афилиейтите им проават а те са онези който продават продукта и афилиейтите им не трябва да бъдат отговорни за лайната който те са сътворили.
 

Горе