cashburners.com

От: От: От: cashburners.com

Какво да ги правя сега? Не ми се занимава с Epassporte:(

Как така не ти се занимава? А занимава ли ти се с PayPal, които могат да ти блокират акаунта по всяко време за два месеца и даже да не ти го отблокират никога, ако не си посочил верни лични данни?

Пластмасовата карта, която ще ти изпратят (чакаш 1 месец) е издадена от тази банка. Сещай се сам какво е предимството на тази банка пред ползването на български банки. Може да теглиш от всеки банкомат, който приема Visa. Скритите + нескритите такси са под 3% + $40 на година, което не е много. Лимитът за теглене е $320/$520, но може да се вдигне на $1000 след заплащане на $5 (което няма смисъл, защото в България само банкоматите на ПИБ пускат по 800 лв на един път; другите банкомати пускат до 400 лв на едно теглене).

Най-добре си въведи личните данни коректно в сайта на Кешбърнърс и ги помоли да ти направят карта ePassporte с тези данни. След като ти направят акаунта може да харчиш веднага с виртуалната Visa. Ако искаш да теглиш от банкомат трябва да чакаш 1 месец да ти пратят пластмасовата Visa.
От ePassporte по някое време ще ти поискат номер на личната карта (паспорта). Сканирани документи е малко вероятно да ти поискат (на мен не са ми искали).
 
От: cashburners.com

Много добре стана с това Epassporte! Хората направиха акаунта един час след като им писах и пуснаха парите веднага.
 
От: cashburners.com

Много добре стана с това Epassporte! Хората направиха акаунта един час след като им писах и пуснаха парите веднага.
Cashburners Affiliate Program, винаги са били коректни като става дума за бизнес. ;) Надявам се да продължават така, все пак много програми има в техния сегмент.
 

Горе