cashburners.com

vetr

New Member
- Плаща ли ?

- до кога ще плащат по 1$ за всеки реферал ?

- и може ли да се съберат тези 200$ - минимума , само от реферали ?

Поздрави
 
От: cashburners.com

само от реферали предполагам няма да се съгласят, но ако те имат продажби или ти имаш поне една ще стане номера

само не си прави опити, за да не ги наплашим и тях от българите...

п.с.
иначе са печени хора
 
От: cashburners.com

а защо не направиш сайт за някой от продуктите ?

не те разбрах !
ако ме питаш защо не си направя сайт - ти отговарям : не знам кои ще тръгне да купува от някакъв нов сайт .... не мисля че е лесно :(

по-лесно ще ми е да събирам реферали

само от реферали предполагам няма да се съгласят, но ако те имат продажби или ти имаш поне една ще стане номера

само не си прави опити, за да не ги наплашим и тях от българите...

п.с.
иначе са печени хора


защо да не се съглсят ?
защо не пише в правилата им дали е РАЗРЕШЕНО или е ЗАБРАНЕНО ????

или е едното или другото, средна възможност няма !

няма да ги наплаша спокойно :lol:

май трябва да се пише в форума им, но като не знам англ. :(
 
От: cashburners.com

Мене ми изпратиха семпъл пак с хапчета даже :) А още нямам продажба :)
 
От: cashburners.com

Мене ми изпратиха семпъл пак с хапчета даже :) А още нямам продажба :)

Връзкар!:) Аз имам продажби пак нищо не са ми пращали, не ги е срам...хахаха:)

@vetr мой това не са ти букс.то или даунлоад програми, идеята е да са правят продажби не да се трупат реферали :)
 
От: cashburners.com

Аз съм активен във форума им за това може би :D Пък то и аз леко си ги изпросих :)
 
Re: От: cashburners.com

не те разбрах !
ако ме питаш защо не си направя сайт - ти отговарям : не знам кои ще тръгне да купува от някакъв нов сайт .... не мисля че е лесно :(

по-лесно ще ми е да събирам реферали


правиш си сайт /блог и слагаш на него реклама към техен продуктов сайт например на никои нищо не продаваш само си маркетираш сайта /блога и показваш реклама :) не се притесняваи за нищо стават продажби от показването на реклама дори и с не много добър сайт и по лесно да се спечелят пари така отколкото от рефералите :)
 
От: cashburners.com

vetr, мислиш ли че ако има събереш 200 реферала, недай си боже ако никой от тях не е активен, а и продажби ако няма, каква им е ползата на тях да ти дадаъ 200-250 долара :) ?

по-горе това го казах, защото на времето GenBucks/програма почти като CashBurners/ също плащаха за реферали, но искаха поне някой от тях да има продажба или ти
 
От: cashburners.com

Мене ми изпратиха семпъл пак с хапчета даже :) А още нямам продажба :)

Какви точно хапчета пратиха? Действат ли?

- Плаща ли ?
- до кога ще плащат по 1$ за всеки реферал ?
- и може ли да се съберат тези 200$ - минимума , само от реферали ?

Съмнявам се, че ще ти платят пари за реферали, ако нямаш продажби. В общите условия пише, че не дават никакви гаранции. Това значи, че може и да не ти платят (въпреки, че нарушението ти не е описано в общите условия като нарушение).

Ето малко статистика:

От 66 реферала двама са пратили над 100 посетителя, но нито един от тях не е получил плащане, защото комисионните им са твърде малко. Продажбите направени от всичките 66 реферала са общо 3. Разбира се това не е представителна извадка, но смятам, че е достатъчно за ориентировъчна представа: повечето от регистриралите се не получават пари. Предполагам, че това важи не само за тази афилиейт програма, а за онлайн бизнесът по принцип. Затова са толкова популярни разни ръководства от типа "Как да правим пари онлайн - стъпка по стъпка" (в Clickbank ги има стотици). Доколко са полезни е друг въпрос.
 
От: Re: От: cashburners.com

правиш си сайт /блог и слагаш на него реклама към техен продуктов сайт например на никои нищо не продаваш само си маркетираш сайта /блога и показваш реклама :) не се притесняваи за нищо стават продажби от показването на реклама дори и с не много добър сайт и по лесно да се спечелят пари така отколкото от рефералите :)


да но трябва да го популизирам ? :oops:
реклама в другии сайтове ?

потребители от кои страни най-често купуват ? не мисля че са българите ..... :mrgreen:

Благодаря
 
От: cashburners.com

Абе тея кога плащат по пей пал? Преди 2 месеца минах 200 долара и още не са ми пуснали нищо. Четох FAQ нищо не пише! Има ли нещо, което ми убягва?
 
От: cashburners.com

Много странно - моите ги пратиха веднага след като ги натрупах, виж си профила нещо да не си сгафил. Доколкото разбрах на първо и 15-то число изплащат суми над 200 долара.
 
От: cashburners.com

Абе тея кога плащат по пей пал? Преди 2 месеца минах 200 долара и още не са ми пуснали нищо. Четох FAQ нищо не пише! Има ли нещо, което ми убягва?
Провери дали всичко си вкарал правилно. А от кога са ти над 200, защото е възможно да си попаднал в интервала между двете дати (1во и 15то число). Пиши им ако след прегледа видиш, че проблема може да е при тях. Но няма от какво да се притесняваш. Плащат. Просто нещо се е случило сега с твоя акаунт. ;)
 
От: cashburners.com

100 пъти проверих, няма грешка в данните. 200 долара съм ги минал на 16/03/2010 сега са над 300. Писах им пък да видим.
 
От: cashburners.com

Преди 2 месеца минах 200 долара и още не са ми пуснали нищо.

Трябва да минеш $200 в комисионни (ако си направил $200 оборот е нормално да не ти плащат).

Виж дали си вкарал правилно адреса в PayPal (една буква да си объркал е достатъчно за да не получиш пари) и дали акаунтът ти в PayPal не е блокиран.
 
От: cashburners.com

Чак толкова прос не съм:) Акаунта в ПейПал си го ползвам всеки ден.


Unpaid Earnings $275.26 Ето така минах през 15то число на този месец.
 
Последно редактирано:
От: От: cashburners.com

Hello,

The issue is you have chosen to be payed by PayPal, but the funds that are used to pay affiliates by PayPal is supplied solely from sales through Paypal, and it has been depleted since there are so many affiliates wanting to be paid by PalPal recently. We would much prefer to pay you via Epassporte, it is a far better way to receive your funds and you can withdraw your money from any ATM around the world, the cost for one to be created for you is $40, would you like us the make one of these accounts for you, the $40 will be deducted from your affiliate account balance. If so please make sure that all of your contact details are completely up to date.

Thank You
CBjas
Affiliate Manager


Шах с пешката...

Какво да ги правя сега? Не ми се занимава с Epassporte:(
 
Кофти ситуация... може да чакаш...
а може и да си поръчаш епас... ползва се от доста афф програми и може да работиш със същия акаунт със тях... карата идва за няколко седмици а през времето докато доиде пластмасовата карта може да ползваш от парите през виртуална карта която е към епасс акаунта за покупки по нета става за годеди и доста други места....
 

Горе