Cashburners + Google

vlasti

New Member
Здравейте, първо мерси за отговорите понеже винаги се намират свестни и отови на помощ хора в тоя форум :eek: :D Въпроса ми е има ли рестрикции от Гугъл спрямо Кешбърнерс (бан по имена на продукти и такива неща) ? Или от някоя друга търсачка ? Също така някои случайно да е чел наскоро дали са спамери и ще ги затварят ?
P.S. Защо не ми излиза УРЛ-то в подписа?
 
Последно редактирано:
От: Cashburners + Google

Виждал съм много сайтове, индексирани от Google, направени с темплейти на Cashburners, но с уникално съдържание.
 
Последно редактирано:
От: Cashburners + Google

Да ама като гледам те даже нямат никакъв адрес за контакт...
 
От: Cashburners + Google

Blinky, приятелче.. Какво значи че с нишови ? Защо да не дадът елементарен телефон или поне и-мейл адрес? Сега единствения съпорт майче е онази форма на сайта им.. нямам намерение аз да ги търся къде са след като не са го посочили на сайта си. Малко като генбъкс ми изглежда работата.
 
От: Cashburners + Google

Приятел разгледай малко по-внимателно сайта :) Влез там дето са темплейтите и виж какво пише "If you upload this template as is, your domain will banned from google for duplicate content, faster than you can say "Cashburners Rules" " или на чист български - Гугъл ще те баннат за копирано съдържание, още преди да си казал "Cashburners Rules" .... Това достатъчно ли ти е? :]
 
От: Cashburners + Google

Нишови означава, че са продукти в определени подпазари - ниши. Примерно: за ерекция или избелването на ниши, като основните им пазари са men's health & Dental health. Ако ти кажа че и на сайта на Playboy българия няма адрес, ще ми повярваш ли? Добре че е Who is. Простo такава политика имат хората.

И евалтата им правя за това. Ще е тъпо някой, без продажби да има права като на топ афилиейтите, но повече претенции. Изглежда смешно, нали? Много се съмнявам, че ще те търсят ако не си активен (под активен разбирай продаващ) афилиейт. Но ако си им топ акула, ще те спукат да се контактват с теб. До първа продажба, за тях си поредния записал се. Какво толкова странно има в това?

Има и други начини, като: форум, ама кой да гледа. :) И определено са в стил GenBucks. Добре стуктурирана система, направила не 1-2-ма милионери.

Добрите webmaster-и се записват, разработват стратегия по която ще работят, пускат я в действия и започват да печелят. А не се записват за да си правят чат среща със съпорта :) Има дейтинг сайтове за това. Даже и афилийет програма си имаме тук. ;)
 
Последно редактирано:
От: Cashburners + Google

Blinky изглеждаш ми пич, не виждам защо се заяждаш със моя въпрос ? Не че съм ти длъжен но искам да ти кажа , че не си прав в случая и дори ще подтисна чуствата на словоохотливост които напират за да не ти отговарям така детски както ти в този случай.. (въпроса за нишовите продукти беше риторичен). Не искам техните контакти за да си чатя с някой, просто искам да знам дали няма да стане като с Генбъкс и до колко са сигурни. Според мен един реален адрес в US или Европа е достатъчен поне за начално доверие към програмата им, как иначе да имам стимул да стана "топ акула"? Вместо да ми развивате някакви теории можеше да ми кажеш виж е тука или напиши т'ва в гугъл и да видиш... нали форума е за взаимопомощ ?
Не разбирам какво ми пише и тоя dude Моко, аз питам как да ми излезе УРЛто в подписа, понеже няколко пъти опитах но нещо не става и се съмнявам дали няма някви ограничения. Сега след като изясних това предлагам да се позамислите дали живеете в един реален свят или си вадите изводите само колкото да кажете нещо.
Нищо лично! Помагали сте ми със съвети, но не виждам какво ми се нахвърляте ?
 
От: Cashburners + Google

Нормално е една такава афилиейт програма да си крие фирмата и местоположението, защото има много желаещи да я съдят (спам, крадене на кредитни карти, подвеждаща реклама и други престъпления, извършвани от някои афилиейти - много често тези неща се правят от конкурентни афилиейт програми с цел отърваване от конкуренцията).

В същност като потърсих видях, че името на фирмата им е "CASHBURNERS Pvt. Ltd." и се предполага, че е регистрирана в New Delhi, India: http://cashburners.com/privacypolicy.html

Разбира се не изключвам възможността да няма такава фирма или посочената фирма да няма нищо общо със сайта cashburners.com :)

Обърни внимание какво пише в условията, с които си длъжен да се съгласиш, ако искаш да работиш с тях:
http://cashburners.com/terms.php
No Warranties
CASHBURNERS makes no warranties of any kind, whether express or implied, with respect to the affiliate program. CASHBURNERS is not be responsible for damages suffered by any customer, including incidental damages or lost profits. This includes loss of data resulting from delays, non deliveries, misdeliveries, system failures or service interruptions caused by any source whatsoever. CASHBURNERS makes no representation that the operation of our site or the Affiliate Sites will be uninterrupted or error free, and we will not be liable for the consequences of any interruptions or errors. All content in the CASHBURNERS software and affiliate program is provided to you "as is" without warranty of any kind either express or implied including, but not limited to, the implied warranties of merchant ability and fitness for a particular purpose, title, non infringement, security or accuracy.

Това значи, че се съгласяваш, че може и да не видиш пари от тях. Условията на всички други афилиейт програми са подобни - не дават никакви гаранции без значение дали са дали пощенски адрес или не. Ако прочетеш условията на Google AdSense ще забележиш подобен отказ за даване на гаранции.
 
Последно редактирано:
От: Cashburners + Google

Blinky изглеждаш ми пич, не виждам защо се заяждаш със моя въпрос ? Не че съм ти длъжен но искам да ти кажа , че не си прав в случая и дори ще подтисна чуствата на словоохотливост които напират за да не ти отговарям така детски както ти в този случай.. (въпроса за нишовите продукти беше риторичен). Не искам техните контакти за да си чатя с някой, просто искам да знам дали няма да стане като с Генбъкс и до колко са сигурни. Според мен един реален адрес в US или Европа е достатъчен поне за начално доверие към програмата им, как иначе да имам стимул да стана "топ акула"? Вместо да ми развивате някакви теории можеше да ми кажеш виж е тука или напиши т'ва в гугъл и да видиш... нали форума е за взаимопомощ ?
Не разбирам какво ми пише и тоя dude Моко, аз питам как да ми излезе УРЛто в подписа, понеже няколко пъти опитах но нещо не става и се съмнявам дали няма някви ограничения. Сега след като изясних това предлагам да се позамислите дали живеете в един реален свят или си вадите изводите само колкото да кажете нещо.
Нищо лично! Помагали сте ми със съвети, но не виждам какво ми се нахвърляте ?
vlasti никой не ти се нахвърля и не те обижда.Въпросът е в това, че много от новаците в форума какъвто съм и аз си мислят, че някой му е длъжен с нещо. Форума е информативен няма как вместо теб някой да ти направи нещата или вместо теб някой да седне да чете. Занинавам се с тези работи само от две години и все още твърдя, че нищо незнам. А да не говорим, че в форума има хора който се занимават от много години с това. Чети, тествай, пак чети, отдай се на това и резултатите ще дойдат. Лично аз чета този форум от 2 години и съм много доволен както от екипа му, така и от потребителите.
 
От: Cashburners + Google

Не се заяждам. И ти ми изглеждаш супер разбран и точен. Просто така е в живота, за да изискваш нещо и да имаш претенции към нещо трябва да покажеш че го заслужаваш. Ето един пресен случай свързан с мен.....записах се за една програма (няма да и кажа името) и поисках да ми изработят къстъм тамплейт още след първата продажба. Не ми обърнаха внимание и просто си зададох въпроса....Защо? После сам си отговорих....не съм им спешен....а и инвестираното в мен може да бъде направено и в някой с по 3-4+ продажби на ден. Нищо лично - просто бизнес. :)

Единственото което може да се направи е да им се покаже, че си важен и изискваш на база това, което правиш за тях - продажби и добри мнения. Мисля, че тук в Бг това е по-застъпено. ;)

Ако Г иска да банне една програма от ндекса или да е индексира - никой неможе да го спре. Би трябвало да сме наясно с това. Няма гаранция за никой, даже и за големи портали базирени в us, след това нали ще се търсят права, ама след дъжд качулка.

Не е редно да не развиваш нещо, заради такива предразсъдъци. По-добре в твоя случай да си направиш нещо къстъм....така ще си гарантираш малко по-голяма сигурност. Но както казвам пак не е гарнация. ;)

А въпроса ти към тях е как да ти кажа....леко безмислен. Никой не може да ти гаранция за това дали Г няма да се заяде с него, дали конкуренцията му ще си плати за да излети от индекса, дали няма да го рипортват за спам, дали няма да попадне в "черни листи". Но може да те обещае, че това няма да го предизвикат по никакъв начин. ;)

Успехи, с уважение.
 
От: Cashburners + Google

Мерси за разяснението щастливи и Blinky ;) Tumbs up!!!
До PyramidSeo - не казвам, че някои ми е длъжен, потърсил съм друга такава тема във форума преди да напиша въпроса си. 2ро не ме интересува автобиографията ти. И 3то аз също уважавам свестните и знаещи(какво въобще правят) хора в този форум. Приятна вечер на всички!
 
Последно редактирано:
От: Cashburners + Google

Blinky изглеждаш ми пич, не виждам защо се заяждаш със моя въпрос ? Не че съм ти длъжен но искам да ти кажа , че не си прав в случая и дори ще подтисна чуствата на словоохотливост които напират за да не ти отговарям така детски както ти в този случай.. (въпроса за нишовите продукти беше риторичен). Не искам техните контакти за да си чатя с някой, просто искам да знам дали няма да стане като с Генбъкс и до колко са сигурни. Според мен един реален адрес в US или Европа е достатъчен поне за начално доверие към програмата им, как иначе да имам стимул да стана "топ акула"? Вместо да ми развивате някакви теории можеше да ми кажеш виж е тука или напиши т'ва в гугъл и да видиш... нали форума е за взаимопомощ ?
Не разбирам какво ми пише и тоя dude Моко, аз питам как да ми излезе УРЛто в подписа, понеже няколко пъти опитах но нещо не става и се съмнявам дали няма някви ограничения. Сега след като изясних това предлагам да се позамислите дали живеете в един реален свят или си вадите изводите само колкото да кажете нещо.
Нищо лично! Помагали сте ми със съвети, но не виждам какво ми се нахвърляте ?

vlasti малко си остър, братле :]
Въпросът ти беше - има ли рестрикция от Г, към кешбърнърс и техните темплейти?
- да, има! Затова съм ти написал къде да влезеш в сайта на кешбърнърс и да прочетеш извадката, която съм ти дал.

А относно това защо не ти излиза линка в подписа (което ти беше като послепис, между другото) ето как трябва да изглежда един линк в този форум (не навсякъде е така, но пък всичко е html в крайна сметка :))
Код:
 [url=линкът-тук]Името на твоя линк е?[/url*]

Това е цялата работа... Само че трябва да махнеш звездичката и тогава ще проработи ;)

И като за финал - един съвет от мен - преди 3-4 години бях намерил този форум... Трескаво исках да изкарвам пари от интернет, но явно бях твърде малък и не ми увираше главата... Случайно същата треска ме обзе преди 2 години (пак лятото) и се сетих за форума. Тогава дойдох и започнах да чета и да попивам всичко... Близо 2 години вече се занимавам с интернет маркетинга ;) Мисъла ми е, че ако не си готов за такова нещо - не се напъвай, то насила хубост не става... Също така недей да бъдеш остър с другите потребители, защото не всеки знае всичко и все ще има случаи, в които никой няма да може да ти помогне, но това не значи че трябва да обиждаш, нали? Не си осирай пътеката, както се казва, защото ако влезеш в блеклиста...
Пирамидко ти обясни как са стояли нещата при него, ти поне от учтивост можеше да избегнеш това "не ме интересува твоята биография" , нали? Замисли се... Каквото повикало - такова се обадило... В България това е единадесетата Божия заповед ;)

Айде, успех !
 
От: Cashburners + Google

Прав си Моко, нещо се бях изнервил! Извинявам се на всички които съм засегнал! Не бях прав! :roll:
 

Горе