Cashfiesta

godjara

Member
Разбрах за тази компания, която редовно изплаща изработените пари на клиентите си. ДОБРОТО в случая е, че си независим, работиш в къщи и получаваш толкова повече, колкото повече работиш Wink . Е, отначало трябва да имате търпение, защото първите месеци се изкарват до 150-200$, при положение че работите всеки ден и сте в нета по1-2 часа средно, но за една година дохода става не по малък от 700$
на месец /а за тези които денонощно са пред компютъра и по 1000-1300
$./.

КАК СТАВА РЕГИСТРИРАНЕТО?

Много просто.То заема едва 10 минути - с уникално потребителско име и
парола,след това изтегляш един малък софтуер - под формата на лента,
която се разполага в долната или в горната част на монитора и по нея започват
да текат реклами,докато си в Интернет. През това време ти може въобще
да не гледаш самите реклами, а да си вършиш друга работа-например да си
пишеш е-мейл или да разговаряш с твой приятел/ка от другия край на
земното кълбо :computer: . Важното е рекламите да вървят по лентата и индикаторът
да свети в зелено.

Тази компания продължава да плаща не само това, което e обещалa,
А ДОРИ И МНОГО ПОВЕЧЕ! Аз се "прикачих" към човек, от който научих, че
и досега компанията упорито държи на реномето си като редовно изплаща
обещаните чекове :eusa_dance: !

НЕ Е ДОВОЛЕН САМО ТОЗИ, КОЙТО НЕ Е ПРОБВАЛ !

ПРИНЦИПЪТ Е СЛЕДНИЯ:


1.Отивате на посечения от мен линк долу и се
регистрирате-име,адрес,телефон,е-мейл и пр.Много важно е да посочите
точен адрес-улица,номер,град,тъй като на него ще Ви се изпращат
заработените суми с чекове!!
Важно е също да си напишете правилно на английски адреса.


cashfiesta.com/php/join.php?ref=godjara


2.Отивате на графа Member-кликвате там,пишете в кутийките името и
паролата, с които сте се регистрирали, натискате Логин- и влизате във
вашия Account.


3.Намирате графа Download-от там изтегляте една малка
програмка.

4.Когато влизате в Интернет винаги първата Ви работа ще е да стартирате тази малка програмка – пишете името и паролата си,после Логин - в горния ъгъл на монитора Ви се появява лентата с едно човече, което като започне да бяга - значи вие вече правите пари! Когато човечето не бяга - то вие не правите пари! На лентата горе се появяват и точките, които вие заработвате от вашия престой в Интернет, а тези точки се обръщат в края на месеца в пари! На долния десен ъгъл на екрана се появява знака на долара-$- ако той свети в зелено-$, значи точките ви се увеличават и вие заработвате пари, а ако е в червено-$ - то точки не ви се отчитат и не се правят пари! В момента заработката, с която можете да стартирате е 0,60 $ на час - което е 600 точки! Затова работете винаги, когато сте в интернет за да трупате точки. Затова само от вас зависи дали още в началото на следващия месец ще можете да направите заявка да ви изпратят чека, като първия чек ще се забави малко повечко към 25 дена а следващите 4екове ще престигат до 15 дена!!!

Но това далеч не е всичко! Вие бихте могли да печелите повече ако
привлечете хора да се регистрират след Вас под Вашето име - реферали.
Когато вие привлечете реферали - получавате процент върху тяхната
месечна заработка. Когато вашите реферали привлекат други
реферали, които вече се явяват индиректни реферали за вас, Вие и от тях
печелите! - и така структурата в дълбочина продължава до 8-ма позиция
под вас!

КАК ВИ СЕ СТРУВА ТОВА! КОЛКОТО ПОВЕЧЕ РЕФЕРАЛИ - ТОЛКОВА ПОВЕЧЕ ПАРИ!

А реферали не е никак трудно да се привличат -необходимо е да кажете на
ваши близки приятели Интернет - маниаци и също така като мен да пускате
обяви в различни сайтове! За целта можете да копирате точно този същия
текст и да го публикувате, НО С ВАШЕТО ИМЕ!

Значи в линка, който Ви посочих е необходимо само накрая да промените
името - да не е –godjara, а Вашето име, с което сте се регистрирали!
Ами това е лесно просто и ясно! Необходимо е упоритост и постоянство! И
най - вече много, много реферали, но активни! - защото от пасивните
нямате никаква полза!
КОЛКОТО ПОВЕЧЕ ХОРА ПРИВЛЕЧЕТЕ КЪМ ВАС, ТОЛКОВА
ПО -ГОЛЕМИ ЩЕ БЪДАТ МЕСЕЧНИТЕ ВИ ПРИХОДИ !

Желая Ви много късмет и успех в правенето на пари във
виртуалното пространство! Следвайте указанията и стъпките ми и ще
успеете!


Първият чек може да се забави, но СЪС СИГУРНОСТ ПРИСТИГА ! Трябва да
изискате чека след като направите минимума от посочената от вас
сума - например 50 долара и да е в началото на месеца от 1 до 15 число
на месеца!

Изискването на чека става като направите минималната сума /50 долара/,
след това излиза бутон "request check" - натискате го и чекът пристига.
Или пишете по е-мейл, че желаете да Ви се изпратят парите с пощенски
чек /запис/. Парите закъсняват, с около 15 дни, само първия път малко повече – около един месец. Много е важно да си попълните адреса точно, за да можете да
си получите чека. Парите се получават чрез чек, по пощата. Също е важно
да си напишете правилно на английски адреса.

НЕ Е ДОВОЛЕН САМО ТОЗИ, КОЙТО НЕ Е ПРОБВАЛ
====================================================

НЯКОИ ТРИКОВЕ ЗА ПОДДЪРЖАНЕ АКТИВНОСТТА НА ПРОГРАМАТА И ГЕНЕРИРАНЕТО НА ТОЧКИ /от личния ми опит (hitmanspy)/:

1.Наблюдавайте отвреме на време човечето: то трябва да се движи непрекъснато с бавна походка в левия край на банера. Ако седне кликнете върху банера и то ще тръгне отново. Тъй като при кликването се отваря прозореца на течащата в момента реклама можете да го затворите веднага за да не ви се пречка на дисплея
2. Ако човечето влезе в прозореца на лявото рекламно поле и започне да се разхожда наляво-надасно тогава знака $ става червен и точки не се трупат. В този случай минимизирайте банера и го възстановете пак или щракнете с мишката върху човечето – човечето се връща в работното си поле в ляво.

3. Регистрирайте се във възможно повече сайтове, които ви предлагат различни възможности за печалба – това са сайтове-сътрудничещи с cashfiesta.com, които следят дали имате активност в тях, а това ви носи бонуси.

Ако сте упорити ще успеете! Успех!
 
сега няма добро име ;) проверих си акаунта от преди месеци. за 6 дена по 16ч гледане + 3 реферали който са гледали, като мене - 1.67$
 
DEATH каза:
сега няма добро име ;) проверих си акаунта от преди месеци. за 6 дена по 16ч гледане + 3 реферали който са гледали, като мене - 1.67$

БАте стигат за една кутия цигари:) Направо ще станеш с усмивка, като разбереш че днес цигарите са ти аванта от тях.
 
Blinky каза:
DEATH каза:
сега няма добро име ;) проверих си акаунта от преди месеци. за 6 дена по 16ч гледане + 3 реферали който са гледали, като мене - 1.67$

БАте стигат за една кутия цигари:) Направо ще станеш с усмивка, като разбереш че днес цигарите са ти аванта от тях.

хахах 4ри човека трябва да гледат 6 дена по 16ч банери за да си купят 1 кутия цигари :) и накрая не е ясно дали чека ще стигне до тебе хахах
 
Защо всеки трябва да започне с кешфиеста и заради тях да се откаже от инет бизнеса за дълго време....
 
ZzZaPyr каза:
Защо всеки трябва да започне с кешфиеста и заради тях да се откаже от инет бизнеса за дълго време....

Аз от тях почнах :) и после видях рекламата на форума в google и хоп ей ме на ;) след, като почетох малко из форума разбрах, че съм се занимавал преди това с несъществени глупости
 
В интерес на истината не съм видял и пукнат цент от тая програма, така че леко с похвалите !!!
 
Жалко..

Жалко че момчето си е изгубило времето да копира това от някаде. Ще е безумна загуба на време ако го е написъл.
 
Re: Жалко..

E-Business каза:
Жалко че момчето си е изгубило времето да копира това от някаде. Ще е безумна загуба на време ако го е написъл.

Аз пък силно се надявам да е уникално - та да си излизаме за тази дума. Иначе наистина си е губене на време, даже и да я е превел. :)
 
Кажете къде да се запиша за тая кешфиеста моля Ви се никъде не намирам линк за там . Толкова хубаво звучи ,а не мога да се регистрирам . Помогнете. Помогнете !!!
 
Re: Жалко..

Аз пък силно се надявам да е уникално - та да си излизаме за тази дума. Иначе наистина си е губене на време, даже и да я е превел. :)
Статия в блога ми(естествено писана от друг) излиза на 4-то място , по cashfiesta , но Блинки това не ме радва :) радвам се само , че хората излъгани да се записват там ще прочетат в блога коментарите и ще си бият 2 шамара и ще си седнат на д-то и ще почнат да правят нещо градивно . Няма , защо да се дразним от тия неща това май е пътя , който повечето трябва да минат за да стигнат до изводите до които сме стигнали ние - Адсенс, афилиейт - Това е ![/quote]
 
Re:

alto69 каза:
Ilianskim Само трябва редовно да кликаш върху рекламите в менюто Surf ads
горния ми пост alto69 беше ирония , може би не си прочел следващия ми пост :)
 
сега блинки вие сте на първа страница за думата , но виж какъв резултат дава
predpriemach.jpg
 
глупост е тази програмка!!!!!!!!!!!!

тази всеизвестна програмка е пълна глупост и мога да ви кажа лични, че има и прикрепен вирсу към нея! не я теглете нито се регистрирайте. на този свят няма сигурни програми, от които да припечелвате, кайто иска да се занимава с бизнес, трябва да помисли върху своите предприемачески способности и докъде му се опират възможностите. първо се започва с риск и ако човек губи, то трябва да види къде греши и да внимава като не допуска големи загуби. трябва ви много добро планиране и прогнозиране плюс силни и слаби страни на всяка афф. програма. всички, които се занимават с афф. програми или други програми влагат пари. но всеки може да влага парите се разумни, тоест да инвестира разумно в нещо, което си струва наистина!!!! повечетопрограми подобно на тази програмка са абсолютна измама!!!
 

Горе