celufka.com - предложения за добро популяризиране на сайта?

Доста малко инфо си ни дал за въпроса ти. И да: Бла Бла Бла...секцията: Интернет Реклама - Affiliate Marketing - би ти помогнала. Сега аз да питам за да получиш повече точни отговори:

1. Каква е тематиката на сайта?
2. Колко е стар?
3. От къде му идва сегашният трафик, ако има такъв?
4. Какъв бюджет имаш за да отделиш за маркетинг?

Ако дадеш повече инфо, ще получиш и добри отговори. Аз лично ще изразя мнение по въпроса. :wink:
 
Прав си извинявай просто праснах ей така съобщението бързах.
www.celufka.com е сайт за запознанства.Както на всички е познано в България е гъч с такива но мисля че ще изпъкна дизайна за сега е скапан след първите кинти ще го подобря.От тази вечер започнах рекламата му.Както всички виждате допуснатата грежка в домейна нанася психологическа следа у потребителя.Всички ми викат целуфка.ком ухахаха ....ебавки такива раоти.Така като цяло немам кинти още кат хората ма се занимавам с акций адсенсе би трябвало ако ми изплатят чековете да взема стабилни суми и така нататък това ще ми помогне за дизайн и тем подобни.Имам мноо приятели php програмисти и всякакви изруди в областа на компютрите даже човек от гоогъл познавам но тва е друга тема.Интересувам се как е най-добре да рекламирам такъв вид сайт в случея безплатно поне 2 месеца после ще вложа работя с един човек за сега в екип сме двамата.
 
Ок, сега ще дам един фид бек.

1. Да за да привлечеш членове към сайта си ще трябва да се налее някой друг лев в дизайна на сайта ти. Виж конкъренцията: флиртче, елмаз, алот и дргите такива. Ще е добре да си даже малко по-уникален от тях. Това ще ти помогне не само за привличането на повече членове, но и ще бъде по-предпочитан.

2. Натрупване на посетители (мембъри), колкото повече има - толкова по-атрактивен ще е сайта ти - хората искат да имат възможност да се запознават с хора. А при наличието на много хора това ще принуди и другите да се запишат и следователно да са активни.

3. Трафика - постове по форуми, писане на статии, офлайн рекламата е добър начин при този вид бизнес. Банер размяната няма да е лош метод, но е хубаво да се прави със сайтове в твойта област - не ти трябва PR, а трафик. Така че големите в бранша ще са добър ресурс за това. Това е без пари.

Това е моето ревю, но помни че сайтовете са силни в тази облас, говоря за БГ пазара. Даже имаше и билбордове с Азис и Китаеца на ASL.bg - а това е сериозен маркетинг, като изключим факта че са избрали малко неподходящи хора за билборда. Дава имидж на хомо портал. :)

Успехи и много късмет. Очакваме да ни пишеш в бъдеще за проекта ти. :wink:
 
Аз само да кажа, че целувка се пише с В, а не с Ф и от тая гледна точка не виждам смисъл от домейна освен да се смята за нарочно направена грешка :)
 
ilianskim каза:
Аз само да кажа, че целувка се пише с В, а не с Ф и от тая гледна точка не виждам смисъл от домейна освен да се смята за нарочно направена грешка :)
:D :D :D Така го е направил защото вече има с в сега проверих :D
 
Blinky каза:
Ок, сега ще дам един фид бек.

1. Да за да привлечеш членове към сайта си ще трябва да се налее някой друг лев в дизайна на сайта ти. Виж конкъренцията: флиртче, елмаз, алот и дргите такива. Ще е добре да си даже малко по-уникален от тях. Това ще ти помогне не само за привличането на повече членове, но и ще бъде по-предпочитан.

2. Натрупване на посетители (мембъри), колкото повече има - толкова по-атрактивен ще е сайта ти - хората искат да имат възможност да се запознават с хора. А при наличието на много хора това ще принуди и другите да се запишат и следователно да са активни.

3. Трафика - постове по форуми, писане на статии, офлайн рекламата е добър начин при този вид бизнес. Банер размяната няма да е лош метод, но е хубаво да се прави със сайтове в твойта област - не ти трябва PR, а трафик. Така че големите в бранша ще са добър ресурс за това. Това е без пари.

Това е моето ревю, но помни че сайтовете са силни в тази облас, говоря за БГ пазара. Даже имаше и билбордове с Азис и Китаеца на ASL.bg - а това е сериозен маркетинг, като изключим факта че са избрали малко неподходящи хора за билборда. Дава имидж на хомо портал. :)

Успехи и много късмет. Очакваме да ни пишеш в бъдеще за проекта ти. :wink:

Благодаря ти blinky а какво мислиш за това целуфка.ком много ме кефи когато някой каже виж че е грешно ве.Става ли като вид рекламен трик???
 
тя тази система не е много хубава трябва доста да се едитва ;)
 
Sconfi каза:
Благодаря ти blinky а какво мислиш за това целуфка.ком много ме кефи когато някой каже виж че е грешно ве.Става ли като вид рекламен трик???

че е трик спор няма, въпросът е колко ще е успешен занапред, ама надявам се да ни известиш :) И още нещо - ако почнеш да пишеш в адресбара celu...... ще излезеш преди celuvka.com (f преди v), което също е хитро за хора които са посетили и двете страници :wink:
 
само господ знае дали е трик или е неграмотен :)
Вас не ви ли се е случвало да си купите домейн с правописна грешка по неволя, затова такива неща се правят на трезва глава :)
 
Сперед мен може да стане малък линк байт. Нещо от сорта - вижте този дейтинг сайт, но забележете и името. Но пак може да се гради бранд - спор няма. Трябва да проучиш какъв е другият сайт - този с "ф" - и може да се използва като маркетингов елемент. Аз за това не съм коментирал - мислех че може да е нарочно. :)

:wink:
 

Горе