CJ works :)

profusion

New Member
ура първия ми 37врров ърнинг от CJ :)
бях си направил сайт и го бях отписал за месец и половина......то взел че почнал да печели :)

Clipboard02-1.jpg



ако ми пратят чек ще дам рапорт :eek:
 
От: CJ works :)

Какво е cj ? Т.е. какво означава съкращението и какви продукти разпространява тази афилиейт програма?
 
От: CJ works :)

Какво е cj ? Т.е. какво означава съкращението и какви продукти разпространява тази афилиейт програма?

cj.com
програма която събира много други афелиейти в едно, може да предлагаш от дрехи до електроника и т.н. и примерно известни марки.

аз примерно съм си направил нещо като е-shop с много продукти.
 
успех ще ти пратят следваща цел да повториш :) това е пръвата ти продажба нали? следваща цел да работиш повече по развитието на саита от които дошла и ще доидат още :)
 
От: CJ works :)

Опа, честито и от мен - не забелязах, че ти е първа продажба! :)
 
От: Re: CJ works :)

успех ще ти пратят следваща цел да повториш :) това е пръвата ти продажба нали? следваща цел да работиш повече по развитието на саита от които дошла и ще доидат още :)

да 1-вата е :) аз го бях отписал саита :lol:, сега ще накача малко контент :)
 
От: CJ works :)

Честито! Аз съм получавал чекове от тях така че не се тревожи за чека просто бачкай по сайта и трупай парички а като му дойде времето ще бъдеш възнаграден за труда си ;)
 
Re: От: Re: CJ works :)

да 1-вата е :) аз го бях отписал саита :lol:, сега ще накача малко контент :)

И линкове му тръси (директории, блог коментари , социални мрежи, размяна) в дългосрочен план няма да съжаляваш...
 
От: CJ works :)

Както каза Ивана в една песен:"Айде честито и всичко най най..." Браво бате, самот така, а и такава добра продажба в перион на рецесия от зарязан сайт според мен си е добро постижение. Пожелавам ти много такива продажби и да се хвалиш - за надъхване.;) Успехи.
 
От: CJ works :)

Ай честито и от мен, аз сега почвам с тях, проблема е че малко бавно одобряват :(
 
ами те повечето сайтове ги зарязват така защото не идва кинта бързо ама като е достастъчно барнат (насео-ван :)) и (налинкван) и след време като поостарее ще даде резултат :)
 
От: Re: CJ works :)

ами те повечето сайтове ги зарязват така защото не идва кинта бързо ама като е достастъчно барнат (насео-ван :)) и (налинкван) и след време като поостарее ще даде резултат :)

но като гледам контента дава по долям резултат от събмита :shock: по влизания...

ще трябва да му сложа още тогава :)
 
От: От: Re: CJ works :)

но като гледам контента дава по долям резултат от събмита :shock: по влизания...

ще трябва да му сложа още тогава :)
Те за това във форумите казваха за Общо за СЕО - content + links, но слагат контент преди това. Ние само да си правиме изводите. :) Продаължавай си и с натрупаните преди това (остартяли) линкове ще си хванеш стабилен трафик и няма да ти е като изненада идваща продажба.;)

Успехи в начинанието и дано да споделиш приятни новини след известно време.;)
 
От: От: От: Re: CJ works :)

Те за това във форумите казваха за Общо за СЕО - content + links, но слагат контент преди това. Ние само да си правиме изводите. :) Продаължавай си и с натрупаните преди това (остартяли) линкове ще си хванеш стабилен трафик и няма да ти е като изненада идваща продажба.;)

Успехи в начинанието и дано да споделиш приятни новини след известно време.;)

Благодаря!

странно как като не съм го барал сайта илиза на 1ва страница по важните думи които са доста използвани въобще :shock:
 
От: CJ works :)

Преди време ... хмм беше още в началото на ерата на интернет в България се захванах с CJ.com. Продавах домейни и хостинг услуги (препродавах де). За 1 месец направих 6 продажби и зачаках чека си. Чаках ... чаках и вече мислех че са скам и хоп една хубава сутрин в пощенската ми кутия писъмце :) Отворих го с треперещи ръце и видях моето чекче за скромната сума от около 400-450 $ (тогава и цените бяха цени и комисионната беше добра). След като минах през банката и си получих парите (1 месец чакане) реших пак да се хвана. И точно тогава беше бума на крадените кредитни карти в БГ и съответно blacklist-наха БГ тия от CJ.com. Сега като видях колегата, че е заработило отново мисля да се върна. Евала и успех в бъдещия бизнес с тях :)
 
От: CJ works :)

Сега като видях колегата, че е заработило отново мисля да се върна.
Абсолютно същите спомени и планове като колегата :) 97-98гг. някъде работих предимно с тях. Хем им пъхах банерите по сайтове, абсолютно противопоказани им като изпълнение тип eurorank.net и bgtop100.com (ако някой си ги спомня) и пак ги одобряваха и си плащаха като пичове. И изведнъж спряха.
Много им се ядосах тогава и се зарекох поне 5 години да не си спомням за тях. Но явно са се изнизали тез 60 месеца :D
 
От: CJ works :)

Честито и от мен, само така бате. Дано да има много такива теми. Много за надъхващи и поучителни, защо поучителни. Защото откакто си го спомян пича си блъскаше проектчета и ето сега някои от тях вече са му добра инвестиция на времето му.

Пожелава ти много продажби и да се хвалиш и в бъдеще.;)
 
От: CJ works :)

мерси за пожеланията, като пратят чек щa кажа :D
 
От: От: CJ works :)

мерси за пожеланията, като пратят чек щa кажа :d
Да, непременно да се похвалиш и да метнеш едно мнение тук: , ако не си го направил.:) Мерси предварително и заслужаваш много чекове, знам, защото те знам от началото, откакто пристигна тук във форума.;) Както и всички, но при някой си личи, че се интересуват и четат. Искам да им изкажа голямо уважение за това.;) Затова всичко, което постигате се дължи на вас самите - останалите само леко побутват напред.

Успехи още веднъж;)
 
От: CJ works :)

Пробвах да се логна със стария си акаунт ама явно вече ме няма в базата им :(
Кофти....
 

Горе