CJ works :)

От: CJ works :)

Пробвах да се логна със стария си акаунт ама явно вече ме няма в базата им :(
Кофти....
Регни се пак, удобряват до 24 часа. Така ми каза едно приятелче тук от форума. Той си цъка с тях.;) Мисля че ще влезеш в системата им много бързо. Само ако и сайтовете ти седяха...:rolleyes: За линковете ще се притесняваш после.
 
От: CJ works :)

радвам се ако има и други CJ-ъри :lol: ето едно диг-че да видите какъв тип сайт е моя...(сори че го пущам тук а не в помощ топика)
та който го хареса може да даде едно рамо...

HTML:
http://digg.com/health/How_Biotherm_helped_my_skin_against_the_stress
 
От: CJ works :)

Аз работя предимно с cj и досега не съм имала проблеми с чековете. Сега минимума за пращане на чек е 100 долара /и еквивалент в евро/. Така че трябва да достигнеш минимума и тогава ще пратят чека.

Успех и от мен.
 
От: CJ works :)

Аз работя предимно с cj и досега не съм имала проблеми с чековете. Сега минимума за пращане на чек е 100 долара /и еквивалент в евро/. Така че трябва да достигнеш минимума и тогава ще пратят чека.

Успех и от мен.


в моя акаунт пише минимума е 60 :shock:
 
ползвам те за пример в темата за директориите спред някои сеота не трябваше да се получи нищо от такъв опит ама като не се рално на пазара не знаят за какво става на въпрос :) понкога да не знаеш много за нещо дава по добър резултат... неотписваи линкове от директории търси си още не само дирс ( с различен анкор текст) може малко ексчеидж да понаправиш, пиши контент и продължаваи с добрата работа и ще има още кеш :)



Много права ще излезе Лиза Барон (работеше за БрусКлеи) темата и трябва да се прочете

http://www.webuildpages.com/blog/search-engine-optimization/seo-blogs-make-you-teh-dumb/
 
Последно редактирано от модератор:
От: CJ works :)

Баси вчера някой е купил нещо и имам още 90евро комисионна :d и сега баланса ми е над 120...
кажете какво да проверя освен името да ми е като по паспорт за да е всичко в чека ОК?
 
От: От: CJ works :)

Баси вчера някой е купил нещо и имам още 90евро комисионна :d и сега баланса ми е над 120...
кажете какво да проверя освен името да ми е като по паспорт за да е всичко в чека ОК?
Точни адрес на който ще пристигне чека, много е важно да е точен и четлив. ;)
 
От: CJ works :)

някой който е получавал чекове от CJ да каже: иска ми някакъв VAT (ДДС) номер в Такс Инфо?

Преди това имах удивителна там и като попълних формуляр че не съм US-person , удивителната ми изчезна но мястото за тоя номер ми е празно?
 
От: CJ works :)

VAT ти не плащаш. Поне не и по българските закони все още.

Като няма удивителна, остави си полето празно. Предполагам, че не е mandatory.

А пък ... ако имаш повече съмнения, предполагам си имат качествен съпорт хората...
 
От: CJ works :)

A задължително ли ти седи мястото. В смисъл има ли звездичка за да се води задъкжително. Най-добрия вариан е да напишеш n/a = not available. И мисля че ще е ОК. Или както каза Wisher, свържи се с тях да изясните за какво става дума. Успехи.;)
 
От: Re: CJ works :)

и адреса го напиши на на латиница както е на български че е важно да го разберат бг пощальоните...

честито аз ко разправях че работи... :)

Т.е.

Bulgaria
Sofia 1000
ul. Momina Poliana 11
bl. 12 et.1 ap 13

вместо

Bulgaria
Sofia 1000
11 Momina Poliana str.
bl. 12 fl. 1 ap. 13 ? :)
 
От: CJ works :)

Виждам от анкетата за кой как си изкарва пари че има поне 5 човека който се занимават с cj. Нека тази тема да я направим малък под-форум за тази програма, както и да обсъждаме кой как защо, и всичко свързано със cj.

аз все още 2-рата продажба ми е на пендинг и си чакам, инъче сайта ми от 10 дена е яко деиндексиран и нямам идея защо?!? и се мъча да разбера ама :(
 

Горе