Clixsense - лека инвестиция

abmarinov

New Member
Какво точно представлява ?
Това е един сайт, построен на принципа на добре познатите ни финансови пирамиди от 1991 год. но за разлика от тях той е плащал вече в продължение на 5 години. Ето какво трябва да направите:

http://www.clixsense.com/?4222030

След като отворите долния линк, натиснете бутонa Register.
Отваря се форма с полета, които трябва да попълните. При условие, че нямате Alertpay/PayPal e-mail, въведете отново вашият e-mail. В последното поле впишете цифрите от видеото.
След приключване на регистрацията, трябва да проверите e-maila си. Там ви е изпратен потвърждаващия линк, който трябва да натиснете или копирате (маркирайте и с десен бутон изберете -> Copy), след което преместете линка в браузера (с десен бутон изберете -> Paste). Понякога e-maila закъснява, но е в рамките на минути. Следващата стъпка е да си влезнете в профила от менюто Sign In (горе вляво).
Кликнете на VIEW ADS (горе вляво), след което ви се отваря страница с реклами.
Щракнете на първата от тях. След Около 30 секунди горе на страницата се извежда форма с картинки. Трябва да потвърдите картинката, която съответства на тази от ляво. Най-накрая се появява зелена индикация. Това означава, че сте получили кредит и може да затворите страницата.

След това по същия начин повторете действието за останалите. Рекламите се разглеждат една по една.

Целта е да направите дългосрочна инвестиция, като инвестирате, рекламирайки своя уникален линк и наберете реферали, които ще работят за вас на цели 8 нива !


За притежателите на сайтове, торент-тракери, блогове, заинтересовани, мога да предоставя лични идеи и проект, който би донесъл на ползващия го допълнителен доход напълно безплатно, Моля свържете се с мен [email protected]

http://www.clixsense.com/?4222030
 
Последно редактирано:
От: Clixsense - лека инвестиция

Хайде на паричките
 
Re: От: Clixsense - лека инвестиция

Тъкмо се чудех в какъв онлайн бизнес да се гмурна за големите кинти
Мисля, че я намери. :D :D :D Там кинтите са меко казано ГОЛЕМИ. :) Трябва ти и ГОЛЯМ пръст. Или ще стане такъв след кликането....:D
 
От: Clixsense - лека инвестиция

копирате (маркирайте и с десен бутон изберете -> Copy), след което преместете линка в браузера (с десен бутон изберете -> Paste


Верно ли така се прави, от години се чудя 8)
 
Така се прави, виж сега, заслужава си да му дадем по едно репче. Аз лично сефте го видят да става така и искам да кажа на всички, става. :)

Сега всички да почнем да го правим, но е редно автора да ни каже има ли още далавера, че нещо започвам да се отчайвам от живота с това SEO, :D
 
От: Clixsense - лека инвестиция

Значи някой така ми е редактирал поста, че си е оставил ръцете.... направо си ми е изключен BB кода :)
 
От: Clixsense - лека инвестиция

Та далавера има при рекламирането на линка, получават се премии за почти всяко действие, извършено от реферал :)
 
Clixsense - Affiliate програма, базирана на 8 нива реферали

Какво точно представлява ?
Това е един сайт, построен на принципа на добре познатите ни финансови пирамиди от 1991 год. но за разлика от тях той е плащал вече в продължение на 5 години. Ето какво трябва да направите:



След като отворите горния линк, натиснете бутонa Register.
Отваря се форма с полета, които трябва да попълните. При условие, че нямате Alertpay/PayPal e-mail, въведете отново вашият e-mail. В последното поле впишете цифрите от видеото.
След приключване на регистрацията, трябва да проверите e-maila си. Там ви е изпратен потвърждаващия линк, който трябва да натиснете или копирате (маркирайте и с десен бутон изберете -> Copy), след което преместете линка в браузера (с десен бутон изберете -> Paste). Понякога e-maila закъснява, но е в рамките на минути. Следващата стъпка е да си влезнете в профила от менюто Sign In (горе вляво).
Кликнете на VIEW ADS (горе вляво), след което ви се отваря страница с реклами.
Щракнете на първата от тях. След Около 30 секунди горе на страницата се извежда форма с картинки. Трябва да потвърдите картинката, която съответства на тази от ляво. Най-накрая се появява зелена индикация. Това означава, че сте получили кредит и може да затворите страницата.

След това по същия начин повторете действието за останалите. Рекламите се разглеждат една по една.

Целта е да направите дългосрочна инвестиция, като инвестирате, рекламирайки своя уникален линк и наберете реферали, които ще работят за вас на цели 8 нива !
 
От: Clixsense - лека инвестиция

Аз лично не бих му дал минус поради простата причина че помня и аз как започнах.По цял ден кликах реклами е не цял ден де, но един час си отиваше и то за някакви стотинки на месец, пък някой скамне, пък не знам си какво.
Добре е че търсиш начини за изкарване на пари от интернет,но ти препоръчвам съвсем сърдечно да отделиш времето през което кликаш на реклами,за да четеш теми от този форум.Както ти казах и аз започнах като теб, преди да открия този форум.Послушай съвета ми и вземи да четеш темите от форума,ще спечелиш в пъти повече от това да кликаш по тези реклами :).
Успех :)
 
Да, много хора така почнаха тук, но бързо се ориентираха към наистина печелившия начин за правене на пари онлайн. И аз съм кликал, но не за пари, а за кредити - да си въртя моите аф. програми, които са на 2 нива. Демек, всеки записал се и продаващ е добре дошъл в портфолиото ни. Кликал съм като луд, въпреки, че ми беше на бекграунд, даже в друг прозорец, а и имах силен интерес да разбера тогава какво се върти из тези сайтове, какво хората промотират и продават. Винаги имах този меко казан паразитен навик, пък и не ми пречеше, но сега грам смисъл не намирам. А да и ми помпаше алекстата - което се отразяваше и на ранкинга малко, това също може да се вземе в предвид. :) Но за кинти, никога не съм го правил, което може и да е странно.

Харесва ми, че си зарибен да изкарваш кинти през интернет, това е повече от похвално и за завиждане на фона на всички, които влизат само, за да си проверят профилите и да теглят една псувня в някой форум, примерно бг-мамата. Това са вече хора без никаква надежда да им се помогне.

Както каза колегата @danko6, важно е да седнеш и да отделиш малко време на истинските неща, защото ако смяташ, че това е нещото, което ще ти докарва пари и добри доходи от интернет, то реално си в грешка и е хубаво да се вслушаш в тези, които вече са минали по този път, отколкото да го разбереш по трудния начин.
 

Горе